فرم ورود اطلاعات اولیه ,حکمت و عرفان نوین

by

به پاسخ ناقص جواب داده نمی شود

.اگر در موردفرد دیگری سوال دارید باید اطلاعات مربوط به او هم کامل داده شود

.قبل از طرح سوال حتما در سایت در زمینه مورد نظر خود بررسی و مطالعه کنید.ممکن است پاسخ خودرا بیابید.اگر قبلا پاسخ داده باشیم دوباره امکان جواب نداریم.

طبق چارچوب ارائه شده و مطابق با وضعيت فعلي شخص همانند مثال آورده شده در قسمت ارسال پيام موضوع خويش را وارد نماييد (براي مواردي که مبحث بچه داري ، نازائي و ازدواج و یابه هر صورت در ارتباط با فرد دیگریمي باشد مشخصات همسر يا فرد مخاطب را نيز ارسال کنيد)

به تقاضای ناقص پاسخ داده نمی شود.

در باره سوال خود ابتدا در مطالب سایت بررسی کنید.شاید جواب خودرا یافتید.

.اگر در مورد فرددیگر غیر از خود سوال دارید باید دقیق اطلاعات دهید.

راهنماي پرکردن فرم ورود اطلاعات اوليه:

۱- نام شما يا بيمار يا مخاطب اصلي (اسم کوچک فرد که در داخل شناسنامه فرد آمده است نام خانوادگي نيازي نيست)

خواسته شما چیست؟مثلا درمان و تشخيص بيماري ( يا رفع مشکلات ، تعبير خواب و….)

يک شماره تلفن و ادرس تماس ضروري مي باشد(داخل يا خارج کشور ايران) ما با برخي از شماره ها تماس گرفته و اطمينان حاصل ميکنيم . اطلاعات اصلي شما در صورت لزوم در سايت ديده نمي شود۲

چگونه و از طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟

۳-تا چه حد مطالب سايت را در باره مشکل خود مطالعه کردید .نام ببریدو در کدام قسمت و کدام يک را خوانده ايد؟

؟۴- نام پدر (اسم کوچک پدر که در داخل شناسنامه پدر آمده است):۵- نام مادر(اسم کوچک مادر که در داخل شناسنامه مادر آمده است):۶- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد ؟۷- وزن (به کيلو گرم ) :۸- قد ( سانتي متر) :۹- جثه و هيکل (لاغر ، متوسط ، چاق …) :۱۰- رنگچشم (مشکي ، آبي ، سبز ، قهوه اي و … غيره) :۱۱- رنگ پوست (سبزه ، سفيد ، سياه ، زرد و … غيره ) :۱۲- شکل بيني يا دماغ (تيز ، پهن ، بلند و … غيره ) :۱۳- شکل صورت ( گرد ، باريک ، کشيده ، لاغر ، گوشتي و … غيره ) :۱۴- رنگ موها ( مشکي ، بور ، قهوه اي و … غيره ) :۱۵- شکل و حالت موها ( کوتاه ، بلند ، بافته و … غيره):۱۶- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن ( مثلاخال بروي لب ، خال بروي گونه يا بدن ، بريدگي در صورت و.يا… غيره )

۱۷- تشريح درخواست خويش (تشريح بيماري ، ازدواج ، تشريح رفع مشکلات و … غيره هر چه بيشتر اين قسمت را تشريح نماييد و در خصوص بيماران با سوابق مزمن ویا لاعلاج چون ایدز و هپاتیت وسرطانها و پوکی استخوان و…سوابق و کل مدارک درمانهاي گذشته و داروهائي را که در حال حاضر مصرف مي شود را ارسال نمايند

۱۸- مبلغی را که در صورت درمان و یا رفع مشکل به فقرا و نیازمندان کمک خواهید داد اعلام کنید (این مبلغ غیر از ۵۰۰۰تومان اولیه است): ……… تومان (به علاوه ۵۰۰۰تومان اولیه برای فقط پاسخ گرفتن.)افراد ی که این مبلغ را ندارند اعلان کنند ولی اگر ببینیم درست نگفته اند هیچگاه پاسخی نمی گیرند.آنها هم که وافعا در فقرند وندارند فوق العاده معدودند و باید به آنها هم کمک شود.بنویسند که قادر به پرداخت کمک نیستیم.

تذکر: ( دقیقا” عدد بنویسید و از کلمات “در حد توان” و “در حد بضاعت “و….خودداری کنید تعهدی است که برای تداوم خیر درکارتان انجام می دهید)

ما می دانیم که توان مالی مراجعین ما چقدر است. شرط ما این است که شما: در صورت ارسال یک سوال ویا یک تقاضا پذیرفته اید که: بعداز خواندن پاسخ ماونیز سوال در امور عادی حداقل به فقرا ۵۰۰۰تومان بلافاصله بپردازید.این دین وبدهی شماست .برای هر سوال مستقل ,جداگانه پرداخت کنید دو سوال و خواسته دوکمک و سه سوال سه کمک. برای خودتان سودمند است.دقت بفرمایید .برای خودتان می دهید.نه به ما.

برای امور مهم هم با توجه به تمکن مالی نذر و عهد بیشتر ی علاوه بر۵۰۰۰تومان می کنید .اگر در دل قصدکنید اصلا پرداخت نکنید یا به تاخیر اندازید یا بگویید اگر مشکلم حل شود می دهم .مورد پذیرش نیست .بعد از خواندن پاسخ طبق توضیح ما در سایت متعهدید که به نیازمندی کمک می کنید .درغیر این صورت مدیون و بدهکارید و وما مطمئن هستیم که با ندادن نذر بعدا” زیان بیشتری می کنید.افرادی که تمکن لازم را ندارند از هر پرداخت معاف بوده و حتی دارو را رایگان خواهیم داد.

.افرادی که تمکن مالی ندارند معاف از کمک و حتی داروی اینها را خواهیم داد.

اگر نمی توانید یا نمی خواهید در مقدار کمک خود تصمیم بگیرید .ما با اجازه شما بر اساس توان شما, که می دانیم مبلغ و میزان را به شما می گوییم. درصورت پذیرش این حالت بنویسید: خود تعیین کنید.

به تقاضای ناقص به هر شکل جواب داده نمی شود

چرا می خواهیم بیماران ما به فقرا کمک کنند .این قسمت را مطالعه کنید.

فرم خام (اين قسمت را در داخل قسمت ارسال پيام کپي کنيد)

۱- نام / تلفن :۲- آیا در باره سایت اطلاع داشتید ویا چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟۳ –تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟۴- نام پدر:۵- نام مادر:۶- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟۷- وزن:۸- قد:۹- جثه و هيکل:۱۰- رنگ چشم:۱۱- رنگ پوست:۱۲- شکل بيني يا دماغ:۱۳- شکل صورت :۱۴- رنگ موها:۱۵- شکل و حالت موها:۱۶- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: ۱۷- تشريح درخواست خويش به صورت: ۱۸- مبلغی را که( علاوه بر ۵۰۰۰ تومان )در صورت درمان و یا رفع مشکل به فقرا و نیازمندان پرداخت خواهید داد اعلام کنید: ……… تومان ( دقیقا” عدد و رقم را بنویسید و از کلمات “در حد توان” و “در حد بضاعت “و غیره خودداری کنید تعهدی است که برای تداوم بهبودتان و خیر خودتان آن را انجام می دهید.

به تقاضای ناقص پاسخ داده نمی شود ..

چرا می خواهیم بیماران ما به فقرا کمک کنند .(این قسمت را مطالعه کنید)

مثال پرشده

۱- نام / تلفن : حسن ۰۹۱۵۱۲۳۴۵۶۷۸۹ ۲-چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟ از طریق …۳-تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟ مطالب مربوط به روانشناسی و درمان بیماری روحی۴- نام پدر: نادر۵- نام مادر: نرگس۶- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟۳۵ تهران۷- وزن:۸۰۸- قد:۱۷۸۹- جثه و هيکل:متوسط۱۰- رنگ چشم:قهوه ای۱۱- رنگ پوست: سبزه ۱۲- شکل بيني يا دماغ:پهن ۱۳- شکل صورت :پهن۱۴- رنگ موها:مشکی۱۵- شکل و حالت موها:لخت و ساده ۱۶- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: خال در گونه سمت راست

۱۷- تشريح درخواست خويش به صورت کامل: بيماري ديابت دارم و حدود ۵ سال است که انسولين استفاده مي کنم در خانواده کسي اين بيماري را نداشته است سه تا فرزند دارم يک دختر و دو تا پسر که بالاي بيست سال هستند و در کارخانه کار مي کنم که فشار کاري و آلودگي صدا در آن زياد است و…

۱۸- مبلغی را که در صورت درمان و یا رفع مشکل به فقرا و نیازمندان خواهید داد اعلام کنید: ۵۰ هزار تومان برای درمان و ۵۰۰۰ تومان برای پاسخ( دقیقا” عدد و رقم را بنویسید و از کلمات “در حد توان” و “در حد بضاعت “و غیره خودداری کنید تعهدی است که برای تداوم بهبودتان آن را انجام می دهید)

نکات مهم و ضروري براي دريافت پاسخ خويش :تذکر اول :براي جلوگيري از سوءاستفاده عده اي اطلاعات داده شده در سايت پس از مدت يک هفته ناقص مي شود به خصوص در باره درمان لذا پس از تقاضا سايت را براي پاسخ بررسي و يادداشت برداريد.تذکر دوم :بارها دستورات عمل بيماران را وقت نهاده و تايپ و قصد ارسال کرده ايم بعد معلوم شده ادرس ايميل اشکال دارد. لذا تاکيد مي کنيم اگر دقت نکنيد به هيچ وجه براي بار دوم از سرويس ما برخوردار نخواهيد شدتذکر سوم: در نوشتن متن خود فقط از حرف و فونت فارسي استفاده کنيد و هرگز با حروف انگليسي فارسي نويسي نفرماييد زيرا پاسخي دريافت نخواهيد کرد و در خواست شما بدون مطالعه از سيستم پاک مي شود.تذکر چهارم :بعضي ازدوستان مکرر از ما در باره مسايل خود سوال مي کنند بدون آن که مروري بر مطالب سايت داشته و ابتدا ديدگاه مارا شناخته ويا با خواندن مقالات واز ميان مطالب آن مشکل خودرا حل کنند و اگر نتوانستند بعد سوال کنند.تذکر پنجم : برخي ترس بيهوده اي از دادن اطلاعات خواسته شده دارند و توقع جواب هم دارند و در انتظار که پاسخ دقيق بگيرند.درحالي که اگر دقت کنيد اطلاعات خواسته شده ما از شما اساسا” به درد کسي نمي خورد.اگر باز دقت کنيد از اين ترس بيهوده خارج مي شويد.تذکر ششم: تا به حال در تشخيص بيماري و درمان و تعبير خواب از سوي ما اشکال و اشتباهي نبوده واين از عنايات خاص خداوند منان است که دقت در پاسخ و سرعت آن و درستي تشخيص از بيماري يا شخصيت و غیره که از شما گفته ايم همه بدون ديدن شما و يا گفتن شما به صورت صحيح و دقيق صورت مي گيرد و چرا به آن دقت نمي کنيد؟؟ آيا اين از نظر علمي يک پديده ساده و عادي است؟ آيا در دنيا ودر تاريخ نظيري داشته؟؟ چرا نبايد به آن دقت کرد؟ و ساده از کنار آن رد نشد؟ وحتي عده اي به قصد امتحان يا شرارت گاه اطلاعات نادرست يا چيزي ديگر بيان مي کنند که بعد از پاسخ ما متوجه قدرت ما شده و مي شوند.که تعداد آنان خيلي نادر و کم است وبعد هم دچار مشکل مي شوند.هر چند که دوستان و بيماران هم حتي بعد از رفع مشکل خود يک تشکر خشک و خالي هم نمي فرستند.اما اگر عده اي شياد وقت قبلي دهند و پول کلان بگيرند و کاري هم نکنند به آنها احترام بيشتري مي گذارند. و اين ناشي از فرهنگ غلط رايج و نيز عدم استفاده از عقل است.و چه کسي زيان مي کند؟؟و چرا ؟

تذکر هفتم: عده اي هم تصور مي کنند اين سايت رمال خانه و بساط شامورتي است مثلا مي نويسند:فال مارو بگير؟ يا کي ازدواج ميکنم؟ يا نام ها را درست نمي نويسند اگر فرم ارسالي در هر مورد ناقص باشد پاسخي به آنها نمي دهيم . قبلا” هم تذکر داده ايم.لذا ضروري است حتما به اين موارد توجه کنيد. تا استفاده بهتر از وقت و دانش و حوصله ما ببريد.

چرا می خواهیم بیماران ما به فقرا کمک کنند .

پاسخ خود را در همان قسمتي كه پيام مي گذاريد در آينده دنبال كنيد و فقط براي موارد خاص پاسخ ايميل مي شود.

با عضويت در خبرنامه پيشگو هر روز مطالب جديد به آدرس ايميل شما ارسال ميگردد.

Advertisements

برچسب‌ها:

112 پاسخ to “فرم ورود اطلاعات اولیه ,حکمت و عرفان نوین”

 1. soorena Says:

  1- نام شما یا بیمار یا مخاطب اصلی (شماره تلفن تماس در ایران جهت بیماریهای خاص و حاد ضروری است ):
  ميداند. فردي بسيار باهوش و با استعداد است در دبيرستان ممتاز و در دانشگاه نيز 2 سال درس خوانده و بدليل ناملايمات و عدم صداقت همكلاسيها و استادان ترك تحصيل كرده است . بسيار حساس و صادق ميباشد. در چند سال اخير بدليل نامرديها و ناملايمات انسانها بسيار بدبين تر و فردي حراف و پيله شده و با زبان باعث شر ميشود. به هيج كس اطمينان ندارد و فقط با مادر زياد صحبت ميكند كه تحمل و محبت بسياري به وي دارد. چند بار هم به سفرخارج از كشور رفته و تاثير زياد و بارزي در روحيه اش نداشته است . تازگيها بدليل ناراحتي و بدبيني نسبت به خانوداه نيز . اسرار خانواده را نزد ديگران حتي غريبه ها بيان ميكند كه خود مشكلي بر مشكلات مي افزايد. لطفا در صورت امكان روانپزشك مثمر ثمر ويا مشاور مفيدي معرفي گردد و اگر خودتان نيز از دانش روانشناسي برخورداريد ويا اگر داراي حس قوي و پيشگويي خدادادي ميباشيد راهنمائي بفرماييند. با تشكر بسيار . من از آشنايان ايشان هستم با نام مستعار سورنا خدانگهدار . 17 مرداد

  پاسخ:برای بار دوم
  ای انسان مخفی کار محترم نام آن حضرت ؟؟؟ جیست؟ اگر شما به جای ما باشید چقدروقت و چند بار تکرار مطلب برای چنین سواالی و چنین پرسشگری می گذارید؟ ایشان اگر بیمار است باید خود به دنبال درمان باشد .حال که نیست شما مگر چه اطلاعاتی می دهید که باید اینهمه در آن پنهان کاری وجودداشته بلشد؟ اگر نام واقعی شما هم همین باشد آیا چه حادثه ای رخ می دهد؟ و ثانیا وقتی با ذکر مشخصه ساده شما ما از مسایل و شخصیت و بیماری شما می گوییم دیگر پنهانکاری برای چه؟ و مطالب حساس را در لفافه و سربسته و به اشاره می گوییم.زیرا هیچ سودی جز کمک و خیر خواهی نداریم. این همه روانشناس هست از دفتر تلفن تا دانشگاهها و.. اگر ما را فالگیر ؟؟و رمال ؟؟؟ می دانید که سخت در اشتباهید. کمی وفت بگذارید مطالب سایت را بخوانید بعد دنبال حل و طرح سوال باشید…..

 2. مهدي Says:

  نام شما : مهدي
  2- نام پدر:ع.
  3- نام مادر:ن.
  13- علامت مشخص کننده در صورت : ح دندان من درد میکرد به مطبی رفتم که تمیز نبود دندان کشدم بعد دچار سردردهای عجیب شدم و برای مداوا رفتم فردی مذهبی و دوستدار اهل بیتم و آشنایی داریم در فال قهوه تبحر زیاد دارد و او گفت بیماری پنهانی و سختی در من هست.شد در آن زمان من به دكتر مراجعه كرده وآزمايشهايي دادم كه همه معمولي بود فقط تري گليسيريد خونم بسيار بالا و در حدود 573 نشان داده شد(كه نرمال آن بين 50 تا 200 مي باشد) اما الان به دليل مطالعاتي كه داشته ام فهميده ام كه يكي از علائم آلودگي به ويروس hiv سردرد مضمن مي باشد و همچنين يكي از اشنايان بسيار نزديكم كه بصورت خدادادي استعداد پيشگويي قوي از طريق فال قهوه دارد و به من گفته كه يك بيماري پنهان داري كه به مرور تو را ضعيف مي كند ، لذا مدتي است كه دچار اضطراب شده ام و ز آنجا كه فرد مقيدي هستم و روي مراجعه و انجام آزمايش hiv را هم در خود نمي بينم ميخواستم از شما خواهش كنم كه اگر برايتان امكان دارد وجود يا عدم وجود اين بيماري را در بدن من بازگو نماييد چون بيش از اينكه نگران خودم باشم نگران همسر و فرزند كوچكم هستم .
  با تشكر وسپاس فراوان ):
  پاسخ: اگر به تیتر بالای سایت ما توجه کرده باشید جمله ای از شیخ خرقانی داریم و براساس آن به همه خدمت میکنیم
  2- متاسفانه مردم سردر کم هستند لذا به سوی مدعیانی می روند که هیچ دانشی از علوم عرفانی ندارند و مردم را به اظطراب می پردازند وفال مزبور هم بی ربط و مزخرف است.
  3- گوشه ای از اخلاق شمارا می گویم تا حرفم راباور کنید:زیاد سعی نکنید که خودرا مذهبی نشان دهید چون فشار عصبی به شما سبب افزایش چربی می شود
  بدانبدبزرگان وخدا نیازی به حب انسان ندارند این برای افراد سودمند است نه انها
  بیماری سختی در شما نیستثی بوده و با رژیم غذایی :آشامیدن آب زیاد که در آن ق داشته باشید
  خداوند دوست دارد ما از نعمتهای او در زمین با اعتدلال استفاده کنیم به خاطر دیگران نباشید همه کارهایتان را اول و اخر بدون توجه به دیگران با خدا صاف کنید.
  آزمایش دادن برای سلامتی بهتر است یا حرف مردم ؟که ذره ای نباید برای مومن ارزش داشته باشد .ز خدا بترسید. اگر مدعی دینید آزاده و رند باشید این شعار مرا به یاد داشته باشید هرکس دوتومان طلب دارد بیاید و سه تومان بگیرد
  نیاز به آزمایش هم ندارید علایم ایدز را در سایت آورده ام مطالعه کنیدایدز هم ندارید مطمین باشید.
  هر ماه نتیجه کارتان را بدهیدد

 3. مهدي Says:

  1- نام : مهدي

  2- نام پدر: ع.

  3- نام مادر: ن.
  4- سن:30

  5- وزن: 87

  6- قد: 181

  7- رنگ چشم: قهوه اي

  8- رنگ پوست: سبزه

  9- شکل بینی یا دماغ: متوسط

  10- شکل صورت: تقريبا گرد

  11- رنگ موها : مشكي

  12- شکل موها : صاف

  13- علامت مشخص کننده در صورت :علامت خاصي نيست(پيشاني بلند و جاي خفيف جوش آبله مرغان در گوشه چشم سمت چپ)

  14- تشریح درخواست خویش : با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوستان محترم و آرزوي توفيق روزافزون براي شما من ميخواستم بطور خلاصه درمورد مسائل معنوي زندگيم كه اولويت اول زندگيم رو تشكيل ميده از شما درخواست كمك و راهنمايي بنمايم .
  من هميشه به ماوراالطبيعه علاقه مند بوده ام و در لحظه لحظه زندگيم هم سعي كرده ام كه حوادث و پديده هاي اطرافم رو از ديد منشا وعلت باطني و معنوي اون ارزيابي كنم و با مطالعه شرح حال زندگي عرفا و اولياي خدا ، عشق و انگيزه معنوي لازم جهت سير و سلوك رو در خودم ايجاد كنم اما چه كنم كه دشمن (شيطان) بسيار قوي بوده و با تمامي مظاهرش و از هر طرف حمله ميكند و دست ما خالي و توانمان كم است . من مدتي با مداومت بر خواندن سوره جن آن هم به تعداد مشخص و آداب خاص براي ارتباط با اجنه مومن و استفاده از راهنماييهاي آنها تلاش كردم و تا حد شنيدن صداي اونها پيش رفتم ولي بنا به دلايلي من جمله نداشتن استاد و اينكه خوب اونها هم مثل ما مامور به تكليف بوده و ممكن است خطا و اشتباه داشته باشند و خيلي نميتوان روي حرفشان حساب كرد ، از اين كار دست كشيدم(موضوع به 2 سال پيش باز ميگردد) البته مدتي است كه تقريبا هفته اي يكبار آنها را در خواب مي بينم ولي نميدانم كه از اوهام است ويا اينكه آنها در اطراف من بوده وخواهان ارتباط مي باشند ؟ يكبار هم كه اين موضوع را با فردي كه ادعا ميكرد با يكي از بزرگان مومنين جن در ارتباط است مطرح كردم ، گفت جني دور و بر تو نيست ليكن روح فرد مومني كه بسيار هم قويست از تو محافظت ميكند اما نتوانست كه آن روح را به من معرفي بكند وبگويد كه روحِ كيست؟
  و … من دراينجا ميخواستم از شما خواهش كنم كه با توجه و سير در ملكوت اين حقير ، صحت وسقم گفته هاي آن شخص را در مورد من مشخص نموده و در صورت داشتن روح حامي آن را به من معرفي نماييد و در صورت امكان ، راه ارتباط با ايشان را .
  همچنين ميخواستم خواهش كنم كه من را در حركت در مسير درست سير الي الله و ارتباط با ماورا راهنمايي و ياري نماييد زيرا به دليل وجود وحضور شيطان و اياديش كه لحظه اي مارا رها نمي كنند ، احساس ميكنم كه ايمانم ثابت و مستقر نگرديده و درحاليكه بعضي اوقات از لحاظ معنوي قوي و ثابت قدم ميشوم در مقابل گاهي اوقات نيز بسيار ضعيف و ناتوان ميگردم و با اينكه از نوجواني در اين مسير بوده ام ليكن به دليل اين درجا زدنها پيشرفت خاصي نداشته ام وچون فرصت عمر هم بسيار اندك و مغتنم بوده و وقت تنگ است ميخواستم از شما عزيزان كه انشاالله به مقصد رسيده ودر اين راه صاحب تجربه هستيد خواهش كنم كه بذل محبت فرموده و دستوري عملي و متناسب با روحيات و و يژگيهاي اين حقير كه راهگشاي آشفتگي حالم باشد به من ارايه فرماييد.
  پيشاپيش از وقتي كه براي خواندن عرايض اين بنده روسياه خدا صرف كرديد سپاسگزارم و از خدا توفيق روزافزون شما بزرگواران را آرزومندم.
  درضمن مي خواستم عكس خود را جهت شناسايي بهتر براي شما ارسال كنم ليكن نتوانس
  تم(PASTE نشد)
  پاسخ: از جمله مسایل فرهنگی ما توجه به مسایب معنایی و موجودات نادیدنی است. ماوراءطبیعه حرف غلطی است همه امور جهان در یک جاهست و در یک جا نیست در اروپا شما از جن به مردم بگویید نمی فهمند. ولی در ایران بسیاری از افراد صاحب نام از این بنده درخواست تسخیر و داشتن جن داشته اند . تا چند دهه آینده هیچ جنی با انسان مرتبط نمی شود. کتاب دانستنی های و داستانهای از جن را بخوانید تا کنون این همه مطلب از این موجودات در کتابی نیامده توضیحات من در انجا کافی است.
  ارتباط با جن وروح و جادوگری و.. همه از شهوات نفساتی است.و توقع کمک از آنها داشتن شرک است . در قران بیش از صد آیه راجع به من دون الله است و خلاصه آن این است که هر که از غیر خدا کمک بخواهد مشرک است .روزی چند بار ایاکنعبدو و ایاک نستعین می گویید؟راست می گویید یا دروغ؟ اگر راست میگویید نباید از هیچ موجودی غیر خدا یاری و چشمداشت کمک داشته باشید. این توحید واقعی است ولی خود اعمال خودرا گفتهاید این همه وقت هدر دادید از موجودی پست تر از انسان یاری بخواهید؟ فردا جواب خدارا چه می دهید؟بدترین اسرافها اسراف زمان است.
  بدترین اعمال در نزد خدا ریاکاری در دین است زیرا ریاکار در دین بدتر از کافر است بدتر از مشرک است .چرا؟ چون ریاکاران در دین از خدا نمی ترسند که هیچ ,اورا به خیال خود مسخره می کنند خدا ودین اورا به بازی و سخره می گیرند . به این دلیل مجازات سخت در آخرت دارند در دنیا هم خدا خیر را از آنها میگیرد وچنین مردمی را دچار بدبختی وبلا و نا آرامی و فساد وتباهی می کند.
  شما نیاز به آرامش دارید گاه فکر میکنید اگر مردم به شما توجه کنند آرام میشوید/یا جن و روح داشته یا در جمع مطرح باشید؟ ولی بدانید عرفای واقعی از توجه و اقبال مردم چون اژدها می گریزند .چون ارتباط با مردم سخت و دشوار است. مخصوصا در جامعه مما که امور در هم رفته
  در کارما نه احضار روح و نه جن و …نیست . ما باید دنبال خدا باشیم روح چه کاره است که بدون اذن خدابه من و شما اذیت یا حمایت کند و اگر هم کرد چه کسی غیر خدا می تواند ما را یاری کند؟این عقاید شرک وشهوت و خود فریبی و انحراف است .
  اول باید خودرا بشنایسد و کاملا به ضعف و قدرت و نیازهای خود آشنا شوید . به حدی که در هر لحظه بدانید چه میخواهید؟بازیها و توجیهات نفس را بشناسید . ما بر خلاف قدما سلوک در راه خدا را با کشتن ونفس و فنا واین ظلم ها مترادف نمی دانیم بدون نفس انسان می میمرد باید آنرا شناخت و با او مدارا کرد تا همراه شما و تربیت شود.باید سوره های مومن و مومنون و زمر و معاج را که صفات مومن در ان هست را با دقت بخوانید و به انها عمل کنید
  فعلا برای در ک ارامش روزانه هفت یا یازده بار حمد بخوانید با دقت و تمرکز در معنای ان ودر نماز هم به معنی ان بسیار دقیق شوی انسان برای آرامش است که به سوی پول و مقام و شهرت و و… میرود و بعد میفهمد ارامش ندارد ارامش در دوستی با خدا و یاد اوست ارامش کاذب در همه جا و هیچ جاد دوستان من در ایران می توانند شمارا در این زمینه کمک کنند . ولی راه دشوار است اما اگر بتوانید چند گام هم جلو بیایید خوب ااست . از غذای غیر شیمیایی و طبیعی و لبنیات بیشتر استفاده و در یاد خدا باشید با او دوست واز او مدد بخواهید. .

 4. مهدي Says:

  1- مهدي

  2- نام پدر:م.

  3- نام مادر:ز.

  4- سن:31 سال

  5- وزن:115

  6- قد:185

  7- رنگ چشم:قهوه اي

  8- رنگ پوست:گندمگون

  9- شکل بینی یا دماغ:كشيده

  10- شکل صورت:گرد

  11- رنگ موها :بور

  12- شکل موها:تيز

  13- علامت مشخص کننده در صورت :ندارم

  14- تشریح درخواست خویش ( در مورد درخواست خویش در خصوص بیماری ها تا حد امکان خصلت های اخلاقی و رفتاری خود را و هم چنین سوابق بیماری و درمانهای انجام شده و داروهای در حال مصرف را قید کنید تا راهنمائی شما تکمیل تر باشد ): به نظر خودم انساني با نفس بسيار ضعيف هستم ، چند سالي است به دكتر نرفته ام واين مسئله خيلي برايم عجيب است وكمي باعث نگراني ام شده است . علاقه وافري به لاغر شدن و پرهيز از گناه دارم ، اما اراده لازم را در خود ندارم . سعي مي كنم با روزه گرفتن اراده ام را قوي كنم ولي موفق نبوده ام . فكر نداشتن منزل شخصي بزرگترين مشغله ذهني من است وبراي حل اين موضوع بسيار به اهل بيت (ع) متوسل شده ام اما نتيجه نگرفته ام. مطمئن هستم كه راه را گم كرده ام وبسيار علاقه دارم با پيران طريقت همراه باشم اما توفيق نيافته ام
  پاسخ: چاقی :تنبلی و سستی و ضعف اراده و شهوترانی و در نتیجه ضعف نفس می آورد,پس اگر قصد اصلاح خود دارید باید لاعر شوید.تمایل جنسی غیر عادی در ایران یک بیماری فرهنگی است باید آنرا اصلاح کنید .اگر تا به حال بیمار نشده ا ید :چون هنوز جوانید.از سی وهفت سالگی بیماری کمردرد و غلظت خون و…شما شروع می شود.
  تردید و دو به شک بودن عامل اصلی نخریدن خانه است باید تردید و امروز و فردا را رها کنید.ورزشی را شروع کنیدکوهی بروید کمتر بخورید > اگر خواستید دوستان ما در ایران به شما دارویی بی خطر برای لاغری می دهند به شرط رعایت کالری غذا بخورید. چربی بدنتان را بدون ضرر جانبی دفع می کند.
  برای عرفان هم با این وضع قعلا زمینه ای ندارید
  از خدا به شرط کار و تلاش و پیگیری و جدیت مدد بخواهید. دنبال آدمها نروید..

 5. Narges Says:

  نام شما یا بیمار یا مخاطب اصلی : نرگس

  نام پدر: حميد

  نام مادر: زهرا ملقب به مهين

  سن: 29

  وزن: 55

  قد :160

  رنگ چشم: قهوه‌اي

  رنگ پوست: سفيد

  شکل بینی یا دماغ: متوسط

  شکل صورت: كشيده و لاغر

  رنگ موها : قهوه‌اي

  شکل موها: بلند مجهد

  علامت مشخص کننده در صورت : علامت خاصي ندارم

  شریح درخواست خویش: با سلام خانمي هستم كه به مدت 3 سال است كه ازدواج كرده‌ام از قبل ازازدواج به مدت 3 سال در شركتي به عنوان حسابدار مشغول به كار بودم كه در سال 84 به علت بيماري و جراحي شوهرم كارم را از دست دادم به علت ندادن مرخصي از طرف كارفرما – از سال 85 درآمد و شغل شوهرم دچار مشكلاتي شده و من هم به علت مشكلات مالي و مشكلات كاري شوهرم و مشكلات زندگي و از دست دادن شغلم و پيدا نكردن شغلي مجدد دچار افسردگي و ياس شده‌ام به صورتي كه در هفته ممكن است چند روز پشت سرهم ساعاتي را گريه كنم و همين مساله باعث شده كه مشكلاتي بين من و شوهرم در زندگي پيدا شود .

  لطفا من را راهنمايي و كمك كنيد تا بتوانم يك كار و شغل مناسب با محيط كاري سالم و همكاران خوب و درآمد مكفي پيدا كنم و بتوانم به تمامي مشكلات زندگي و مشكلات با همسرم و به خصوص مشكلات روحيه خودم بهبود بخشم .

  از پيشگوي عزيز درخواست كمك و راهنمايي را دارم
  پاسخ:شما باید رویه زندگی و روحیه خود را به طور کامل عوض کنید.با گریه و غصه و اظهار عجز و ناراحتی کار جلو نمی رود .در جامعه ما مردم ظاهربین و عقلشان در چشمشان است. شما ظاهرا سفید پوست هسیتد ولی در آینه دقت کنید به سوی زردی میرود. در حال بیماری هستید رو حی و جسمی..جهان بالا وپایین دارد پستی و بلندی دارد . همسر شما هم روحیه خود را باخته و نقاهت و جراحی و مشکل روحی و سوءتغذیه پس لز جراحی و کمی تنبلی و نا امیدی او دست به دست هم داده و وضع را بدتر کرده باید همه را عوض کنید.و این امر در هردوی شما تا حدودی هم به تغذیه هم مربوط است. به جای گریه و غصه ودعوا به هم کمک کنید مهربانتر شوید. با هم دوست باشید امید به هم بدهید وبدانید اگر باهم مهربان شوید مخصوصا در سختی ها خدا هم به شما کمک می کند صبور و بردبارتر شویداولا سعی کنیدروحیه خودرا شادتر کنید حمام بیشتر بروید آب سرد روی بدن بریزید موی شما ریزش یافته و دچار ضعفید گل گاوزبان دم کرده زعفران چای دارچین گلاب یا دمکرده گلسرخ موسیقی و پارک رفتن تحرک بدنی عمراه با تعرق برای هردوی شما خوب و خیلی ضروری است.لازم وضروری است. بخندید مخصوصا در مقابل دیگران و تصور کنید این هم مرحله ای برای شناخت دیگران است.مخصوصا وقتی برای تقاضای کار میروید با ظاهر مرتب و آراسته و شاد و سرحال باشید . از سر شکم سیری با آنان برخورد کنید اصلا نیاز و مشکل خودرا به کارفرما بیان نکنید .مردم از بس مشکل دارند و شنیده اند بیرحم و سخت و خشن شده واز سوی دیگر حوصله آدم مشکل دار را و عصبی و بیچاره و…راندارند.هر چنداین امر با مبانی فرهنگی و اخلاقی ودینی ایرانیان منافات دارد ولی به وجود آمده و هست.و برای خدا هم این رابطه بد در جامعه خوشایند نیست.اما هست وشما باید حتما این نکته را در نظر بگیرید احساس عجز و نیاز خودرا به آنان نشان ندهید . با اعتماد به نفس و مخکم و با اقتدار و قدرتمند بروید.پس باید اول تمرین کنید و به قول معروف صورت خودرا با سیلی سرخ کنیدبرای کار هم ادعای سابقه کنید از توان خود بگویید و ترک کار قبلی را به دلیل موجهی بیان کنید.
  در غذای خود . هماهدیگر مشکل شما حل مبشود. ماهم از خدا برای شما مدد خواستیم انشاءالله مستجاب است.

 6. مرتضی Says:

  1- نام: مرتضی

  2- نام پدر :ولی اله

  3- نام مادر: مولود

  4- سن :32

  5- وزن :80

  6- قد :176

  7- رنگ چشم :شکری

  8- رنگ پوست :گندمی

  9- شکل بینی یا دماغ :پهن

  10- شکل صورت :گرد

  11- رنگ موها ( مشکی

  12- شکل موها ( کوتاه

  13- علامت مشخص کننده در صورت :

  14- تشریح درخواست: مدتی است دست به هر کاری میزنم شروع خوبی دارد اما نتیجه ای حاصل نمیشود .تقریبا کار اجرایی میشود اما به ناگهان همه چی خراب میشود.تمام کارهام ناتمام باقی مانده . ماشین خریدم اما 2 سال سند نزدم . ملک خریدم اما سند نزدم . هیچ کارم کامل تمام نمیشه .صبح که میشه حوصله هیچ کاری رو ندارم . تمام بدنم درد میکنه .2سال قبل رفتم پیش یه دعا نویس گفتش برات جادو کردن یه دعا داد چند ماهی کارم بهتر شد اما باز نتیجه ای نگرفتم الان هم کاملا بی کارشدم
  پاسخ:با این مشخصات فردی وجود ندارد . فردی که متن را نوشته شکل دیگری دارد و بیماری خاص

 7. رضا Says:

  1- نام شما یا بیمار یا مخاطب اصلی (شماره تلفن تماس در ایران جهت بیماریهای خاص و حاد ضروری است ): رضا

  2- نام پدر: محمد تقی

  3- نام مادر: افسر

  4- سن: 22

  5- وزن:62

  6- قد:177

  7- رنگ چشم: قهوه ای

  8- رنگ پوست: کمی تیره

  9- شکل بینی یا دماغ: عادی کمی انحراف به سمت راست

  10- شکل صورت: نسبتا گرد

  11- رنگ موها : مشکی

  12- شکل موها: متوسط

  13- علامت مشخص کننده در صورت : کمی انحراف بینی

  14- تشریح درخواست خویش ( در مورد درخواست خویش در خصوص بیماری ها تا حد امکان خصلت های اخلاقی و رفتاری خود را و هم چنین سوابق بیماری و درمانهای انجام شده و داروهای در حال مصرف را قید کنید تا راهنمائی شما تکمیل تر باشد ): مدت 4 ماه است که بیماری من شروع شده و ابتدا دکترها چیزی شبیه عفونت گوش یا حلق تشخیص دادند و کلی انتی بیوتیک خوردم بعد مدتی دچار گیجی و بعد مدت چند ماه است که دچار سر سنگینی هستم به تمام دکترها مراجعه کردم همه جور ازمایشی انجام دادم ولی بیماری تشخیص داده نشد حتی ام ار ای مغز هم انجام دادم اما مشکلی نبود در مورد خصلت های رفتاری اینکه سعی می کنم تا حد توانم به دیگران کمک کنم کلا از اخلاق خودم راضیم .. این بیماری تمام زندگی منو از هم پاشونده دیگه واقعا خسته شدم
  پاسخ ما درجای دیگر نوشتیم مشکل شما حل و درمان میشوید

 8. امير Says:

  – نام : امير

  2- نام پدر: حجت

  3- نام مادر:حشمت

  4- سن:41

  5- وزن:59

  6- قد:169

  7- رنگ چشم: قهوه اي

  8- رنگ پوست: سبزه

  9- شکل بینی یا دماغ: عقابي

  10- شکل صورت: بيضي

  11- رنگ موها : مشكي

  12- شکل موها: نيمه مواج

  13- علامت مشخص کننده در صورت : ندارم

  14- تشریح درخواست خویش: با سلام و آرزوي موفقيت مشكل من خستگي بيش از حد و نااميدي شديد در زندگي ، عملا هيچ چيز مرا به شوق نمي اورد ، احساس ميكنم هيچ آرزوئي ندارم و دائم طلب مرگ ميكنم ، ازدواج نكرده ام چون كسي شوق زندگي را در من بيدار نكرده 4 سال پيش با خانمي جوان اشنا شدم و احساس كردم اين ادم ميتواند در زندگيم به من هدف بدهد اما پس از 4 سال انقدر مشكل در اين امر پيدا شد كه او هم رفت ، واقعا و شديدا نا اميدم و خسته
  ته !
  زنهای زیادی بوده اند و این خوب نیست . باید به محاسبه اعمال خود بپردازید وراه را عوض کنیدو از وضع موجود و تفریحات وکارهای بیهوده ؟؟؟؟؟/دست بردارید. تنها راه تغییر مسیر و ازدواج با زنی مدیر که بچه اول خانه بوده باشد سرو سامان بگیرید

 9. فیروزه Says:

  1- نام شما یا بیمار یا مخاطب اصلی (شماره تلفن تماس در ایران جهت بیماریهای خاص و حاد ضروری است ):سلام.مدتی است درمورد همه چیز بد میاورم.در کاروروابط و خانواده و مادیات .بسیار ناراحتم.بیعدالتی و حقناشناسی ذله ام کرده.نمیتوانم به کسی اعتماد کنم.حتی این بدبختیها به بچه هایم هم سرایت کرده.نمیدانم چشم خورده ام یانفرین شده ام.لطفا راهنمایی کنید.
  فیروزه

  2- نام پدر:سیدم.

  3- نام مادر:
  ص.
  پاسخ:بارها کفته و نوشته ام مردم به دلیل مشکلات قدرت تشخیص خودرا از دست داه وماندهاند و به اصطلاح پالان را می زنند.چشم زدن زمانی بود که مردم کار زیادی و مشکل نداشتند انرژی متمرکز بودو آن را در تخریب ناخوداگاه به کار می بردند.الان مردم وقت و اعتقادی ندارند.پس فکر چشم زدن و نفرین را از سربیرون کنید.
  شما در حال حاضر دومشکل جسمی دارید اول گواتر و تیرویید شما مشکل دارد آزمایش بدهیدتا بیشتر نشود.ابن بیماری شمارا هم چاقتر کرده و هم عصبی تر واین مشکل شمارا رنجور و ضعیف کرده و رفتار تند شما بچه ها را می ازارد و دیگران را بد می کنید ناخوداگاه وفکر می کنید مردم بد هستند حتی بچه ها را . مردم معمولافکر نمیکنند بچه انها امانت است اگر بد رفتاری کنید باید حلالیت از انها بخواهید..بسیاری از والدین بعد مرگ گرفتارند چون فرزندان انها از انها راضی نیستند دستگاه عدالت خداوند دقیق است ومورا از ماست می کشدوربطی به آموزه ها و فهم غلط مردم از دین ندارد.حتی اگر بدخلقی با فرزند و بی دلیل باشد
  دوم شما به دوران یایسگی رسیده اید قبل از ان باید ازمایش و خاک تمیز بروید . از نتیجه حتما مارا مطلع کنید برای راهنمایی بعدی.

 10. shadi Says:

  1- نام : آزاده

  2- نام پدر محمد

  3- نام مادر صغری

  4- سن (چند ساله است ؟): 33

  5- وزن (به کیلو گرم ) :90

  6- قد ( سانتی متر) :168

  7- رنگ چشم (مشکی ، آبی ، سبز ، قهوه ای و … غیره) : قهوه ای

  8- رنگ پوست (سبزه ، سفید ، سیاه ، زرد و … غیره ) : سبزه

  9- شکل بینی یا دماغ (تیز ، پهن ، بلند و … غیره ) : گوشتی و پهن

  10- شکل صورت ( گرد ، باریک ، کشیده ، لاغر ، گوشتی و … غیره ) : گرد

  11- رنگ موها ( مشکی ، بور ، قهوه ای و … غیره ) : مشکی (در حال حاضر هایلات شده )

  12- شکل موها ( کوتاه ، باند ، بافته و … غیره): کوتاه

  13- علامت مشخص کننده در صورت ( خال بروی لب ، خال بروی گونه سمت راست ، بریدگی در صورت و…. غیره )
  گوشه چشم چپ یه علامت کوچک جای زخم بچگی است
  خطوط روی پیشانی

  14- تشریح درخواست خویش

  با سلام – لطفا در خصوص آینده و ازدواج بنده اگر امکان دارد خبر بدهید

  در ضمن برای کاستن از وزن (باتوجه به اینکه ناراحتی اثنی عشر دارم ) چه توصیه می فرمایید

  با تشک
  پتسخ:جند مشکل اساسی دارید چاقبی دوم عدم توجه و نداشتن ظاهر دخترانه سوم عدم تحرک اول مو را درست کنید لباس وظاهر ر اتغییر دهید.هر روز اهن و ویتامین ب طبیعی و شیمیایی مصرف کنید بعد از هجده روز شدوع به رژیم کنید بعداز یکماه تماس بگیریب برای دستور بعدی ار

 11. حسین Says:

  (مشخصاتم رو دقیقتر میگم.)
  1- نام شما یا بیمار یا مخاطب اصلی (شماره تلفن تماس در ایران جهت بیماریهای خاص و حاد ضروری است ): حسین

  2- نام پدر: پرویز

  3- نام مادر: سکینه

  4- سن: 23 ساله

  5- وزن: 80 کیلو گرم

  6- قد: 177 سانتی متر

  7- رنگ چشم: قهوه ای تیره

  8- رنگ پوست: سبزه

  9- شکل بینی یا دماغ: پهن

  10- شکل صورت: تقریباً گرد

  11- رنگ موها : قهوه ای تیره

  12- شکل موها: متوسط و کم پشت

  13- علامت مشخص کننده در صورت: علامت خاصی ندارم

  14- تشریح درخواست خویش :
  نگرانی از آینده فکر کردن به مشکلاتی که طی 2-3 ماه اخیر برام پیش اومده ، همچنین نگرانیم از ادامه این بد بیاریها حسابی من رو عصبی کرده احساس افسردگی رو در من بوجود آورده…
  احساس میکنم که اتفاقاتی که داره برا میفته قراره بازم ادامه پیدا کنه.. لطفاً راهنمائیم کنید که مشکل من از کجاست ، چرا به این وضع افتادم ، واسه رفعش باید چکار کنم و در کل وضعیت من قراره به کجا برسه..
  ممنون
  *پاسخ:شما چبر مشکل اساسی دارید که بعضی از انها عمومی است برخی شخصی
  مشکل عمومی مربوط به به سیاست و جامعه استمی خواهید به دلخواه زندگی کنید نمیشود دنبال در س و دانشگاه ؟نمی شود دنبال کار مناسب ؟نمی شود دوست و تقریح وو نمیشودووو اینها فشار پنهان و سنگینی در روان و سپس جسم انسان وارو و به خصوص ادم حساس را زودتر فرسوده می کند
  دوم احساس تنهایی و نبودن دوست و همدرد و همزبان دلخواه و مناسب است.
  سوم به هر دری زدن ودر ها را بسته دیدن
  معیار های واقعی حاکم بر جامعه که پول و پاتی و امکانات و قدرت است.که با ایدهآل حوان منطبق نیست.
  ظاهر شما قوی است ولی از درون احساس ضعف دارید موی شما در حال ریختن است اعصاب شما در فشار ئو اگر ادامه دهید بیمار می شویدبهتر است اول مقداری ویتامن ب و اسفناج و جوشانده سبوس برنج و گیاهاسبز و میوه قرمز و معجون و اجیل و کشمش هر روز بجورید ورزش همراه با تعرق کوه و اب ود.و وووبنیه خود را قوی کردید پس از دو ماه تماس بگیرید
  .

 12. مریم Says:

  1- نام شما یا بیمار یا مخاطب اصلی (شماره تلفن تماس در ایران جهت بیماریهای خاص و حاد ضروری است ): مریم

  2- نام پدر: حسین

  3- نام مادر: عفت

  4- سن: 33 سال

  5- وزن: 62

  6- قد: 160

  7- رنگ چشم: قهوه ای

  8- رنگ پوست: سفید

  9- شکل بینی یا دماغ: باریک

  10- شکل صورت: گرد

  11- رنگ موها : مشکی

  12- شکل موها: کوتاه

  13- علامت مشخص کننده در صورت : ندارم

  14- تشریح درخواست خویش :
  با سلام – مدت 9 سال است که ازدواج کرده ام اما بچه دار نشده ام البته 6سال پیش با خوردن داروهای فراوان از جمله کلومیفن باردار شدم اما جنینم در 2ماهگی سقط شد که علت آن را عفونت توکسوپلاسما تشخیص دادند. بعد از آن همسرم به دلیل ضعف تحرک اسپرم عمل واریکوسل انجام داد اما بهبود نیافت من نیز داروهای قویتری مصرف کردم وعمل جراحی لاپاراسکوپی تشخیصی انجام دادم اما مشکلی در من دیده نشد به ناچار 2بار IUI و3بار لقاح خارج از رحم (IVF) انجام دادم اما باز هم نتیجه نگرفتیم. از راهنماییتان سپاسگزار خواهم بود.
  ضمنا مشخصات همسرم رادر قسمت ذیل آورده ام:
  1- نام شما یا بیمار یا مخاطب اصلی (شماره تلفن تماس در ایران جهت بیماریهای خاص و حاد ضروری است ): بهزاد

  2- نام پدر: محمد حسین

  3- نام مادر: عزت

  4- سن: 37

  5- وزن: 80

  6- قد: 185

  7- رنگ چشم: قهوه ای

  8- رنگ پوست: گندمی

  9- شکل بینی یا دماغ: پهن

  10- شکل صورت: لاغر و کشیده

  11- رنگ موها : مشکی

  12- شکل موها: کوتاه

  13- علامت مشخص کننده در صورت : ندار
  پاسخ: مشکل شما قابل حل است خود شما مقداری عفونت درمجرای تناسلی شما وجودداردکه باید به شوهرتان سفارش کنید بعد ازعمل زناشوئی خود رابا بتادین وصابون وفورا بشوید وخودتان هم ازداروهای آنتی بیوتیک همراه باخوردن تره فرنگی کلم ,تره ,سیر وپیاز به صورت مرتب وهرروز به مدت 10روز باآب زیاد بخورید.پس از انجام این عمل باماتماس بگیرید اولین فرزند شما پسر خواهد بود ولی ضروری است دستورالعملی را درتغذیه به مدت 2ماه عمل کنید که پس ازانجام کارشما به شما خواهیم دادحدود 4کیلو هم باید لاغرترشوید زیراچربی دوررحم ومدت طولانی حامله نشدن مشکل ساز است

 13. faezeh Says:

  نام بیمار:مریم
  نام مادر:مطهره
  نام پدر:علیرضا
  متولد:19/9/75
  قد:164
  وزن:41
  رنگ چشم:مشکی
  رنگ مو:مشکی
  حالت مو:فر فری
  رنگ پوست:سفید
  شکل بینی:معمولی و متدستط
  علامت مشخص کننده در صورت:شکستگی وسط پیشانی

  با عرض سلام
  مشخصاتی که نوشتم مشخصات دختر برادرمه که موقع تولد چون یک ماه زودتر به دنیا اومد و به اندازه کافی توی دستگاه نذاشتنش اکسیژن مغزش کامل نشد و به تبع مشکلاتی واسش پیش اومد به طور کلی کارهاش از سنش عقب تره ,در یادگیری کنده,کارهای شخصیش را به تازگی و با صرف زمان زیاد انجام میده,انجام کارهای ظریف و تعادلی براش سخته,برای ارتباط بر قرار کردن اکثرآ سؤالات تکراری که جوابشو می دونه می پرسه و تعریف کردن یه موضوع با جمله بندی کامل که بتونه منظورو برسونه براش سخته که من فکر می کنم به دلیل اعتماد به نفس کمشه
  حدود دو هفته پیش اقایی که خونه همسایه برادرم را رنگ می کرده به طور اتفاقی مریم را می بینه و حس می کنه که مشکل داره و به زن برادرم میگه که دختر من هم شبیه دختر شماست و شخصی هست که با انرژی درمانی تونسته 70% مشکلش را حل کنه.زن برادرم هم به اتفاق خانم این اقا پیش اون فرد که اسمش خانوم زنگنه هستش می ره.این خانوم با باز کردن سر کتاب حالات روحی و رفتاری مریم را درست میگه و الان سه جلسست که انرژی درمانی را شروع کرده. گفته که هر دو ماه یک بار مبلغ سی هزار تومان بابت دارو های گیاهی بدهند و از طرفی وقتی که فهمیده زن برادرم به این چیزها اعتقاد نداره خیلی با عصبانیت و بد برخورد کرده البته بدون این که زن برادرم حرفی بزنه از ذهنیاتش با خبر شده .چیزهایی که در مورد گذشته گفته درست بوده یا در مورد بیماریها ولی خرافات هم توی حرفاش بوده مثلآ این که یه خانوم با این مشخصات طلسمت کرده یا مشکل همزاد داری
  موقع گرفتن انرژی مریم عرق می کنه و بعدش هم خیلی خستست تا حدی هم وابستگی درش ایجاد میشه به همون خانوم.با این اوصاف ایا به نظر شما این فرد صلاحیت لازمو داره واسه این کار واین که اگر نداره این چند جلسه و مصرف داروها مشکلی برای مریم ایجاد نمی کنه؟ ممنون از توجهتون و وقتی که گذاشتین

  پاسخ :مادرمبحث انرژی درسایت توضیح داده ایم انرژی نمی تواند به تنهائی ضایعات جسمی را برطرف کند ,بدن باید خود عضو فرسوده را بازسازی کند بعداز آن انرژی مانند هول دادن به ماشین بدون باتری است .انرژی یک حالت کمک کننده داردنه ترمیم کننده ,آن خانم زنگنه را من نمی شناسم ,وگفته ام هرکس بابت هیپنوتیزم وانرژی درمانی پولی می گیرد حرامش باد .اما مردمی هم که به او پول میدهند حق شان همین است .اگر آن زن چاق است اهل گرفتن پول بدون انجام کاری است کسی که انرژی درمانی می کند باید بداند کدام عضو وکدام بخش ازبدن نیاز به انرژی دارد.داروهای گیاهی هم به کاربیمارشما نمی آید .اولین ومهم ترین کار این است که زمان عقب افتاده برای رشد فکری را جبران کنید با او درخانه یا مراکز درمانی کارکنید بازی های فکری ,گفتار درمانی ,بازیهایی که نیاز به تمرکز داردمثل طناب بازی ولیله بازی چهارخانه ,وفیلم ونقاشی وکتاب وغیره .دوم باید نقص فیزیکی بدن را رفع کردایشان درناحیه پشت سرشان بالای مخچه دچار مشکلندوباید غددمربوطه تحریک شود تاهورمونهای لازم را ترشح نماید ,این مرحله نهائی است وعد ازانجام دستور زیل باید تماس بگیرید تاداروی لازم به شما داده شود .درضمن از خوردن چربی وسرخ کردنی ونوشابه وپیتزا وغذای بیرون منع شود ,چاق نشود ,تحرک همراه با تعرق ,آب زیاد , وه از هرکدام خوردن مغز گوسفند درهفته یک بار ونیز دارویی رااگر درتهران هستیدبنویسیدکه دوستان ما به شما بدهند ودستورالعمل بعدی را داده ,آنگاه به شما انرژی دهند اما نه پیش ان خانم ,درغذای روزانه ایشان مقداری کنجد وگردووفندق باشدیک ماه دستوررارعایت کنید بعد باماتماس بگیرید.

 14. vahidreza Says:

  1- نام شما یا بیمار یا مخاطب اصلی :vahidreza

  2- نام پدر mohammadreza

  3- نام مادر:fatemeh

  4- سن (چند ساله است ؟):28

  5- وزن (به کیلو گرم ) :75

  6- قد ( سانتی متر) :178

  7- رنگ چشم : قهوه ای

  8- رنگ پوست زرد

  9- شکل بینی یا دماغ : پهن :

  10- شکل صورت : کشیده

  11- رنگ موها ( مشکی kam rang mayel be ghahvei

  12- شکل موها motevaset va lakhtvali halat dar

  13- علامت مشخص کننده در صورت nadaram

  14- تشریح درخواست خویش : man dar keshvare amrica hastam hodode yek sale omadam inja va daram phD mikhonbam. moteasefaneh 6 mahe pish ba ye dokhtare kobaei ashna shodam ke 2 mah ba ham bodim vali nazdiki bahash nadashtam. khili ebraze alaghe mikard va man be ham bade modati ehsas kardam ke asheghesham . vali bade modati rabetash kamtar shod va hodode 2 mahe pish be man goft ke dige nemitonim ba ham boyfreind beshim. va goft on moghe tanha bode vali hala tanha nist. 2 mahe ke man be koli mariz shodam va az darso zendegi oftadam hich alaghei be hichi nadram.inja haeh chiz daram!! bazi vaghta fek mikonam tamame in mogheiyato vel konam biyam iran vali khanevadam be shedat mokhalefan va migan tamame ayandato kahrab mikoni be khatere ye dokhtare…….to ro khoda komakam konid chon to daneshgah ham nemitonam atrafo negah konam chon momkenen bebinamesh. hafteye ghabl vaghti ba ye pesar didamesh ta hala marizim 5 barabar shode va daram divoneh misham. shoma ro be khoda ghasam midam komakam konid.
  ghablan ham 2 sali narahati afsordegi dashtam. az nazare tipo ghiyafeh ham moshkeli dostam migan nadaram chon khode hamin khanom pishnahade dosti be man dad. bacheha va dostam migan ye nafare digaro p[eida kon vali az tarsam az to otagham biron nemiyamm ta shakhse digeio to daneshghah betonam peida konam. ya alai komakam konid.

 15. محمد حسین Says:

  – نام پدر:حسین

  3- نام مادر:مریم

  4- سن:35

  5- وزن:85

  6- قد:178

  7- رنگ چشم:سبز

  8- رنگ پوست:سفید

  9- شکل بینی یا دماغ:پهن

  10- شکل صورت:گرد

  11- رنگ موها :مشکی

  12- شکل موها:فرمجعد

  13- علامت مشخص کننده در صورت :ندارم

  با سلام خدمت شما. بنده محمد حسین 35 ساله، مجرد و شغل آزاد و عضویت در سایت شما را دارم. بطور خلاصه یازده سال است که هیچ جنس مخالفی نظرم را جلب نکرده است، در واقع همه چه در خیابان، دوست و فامیل حتی در فیلمهای خارجی و هر جایی دیگر نتوانستند کوچکترین احساسی برام ایجاد کنند. در ضمن کسی هم ابراز علاقه نکرده است. یا حداقل بطور جدی جلب نشده ام. مثل اینکه این احساس کاملا دو طرفه است. بعضی اوقات تا حدی مورد تنفر هم واقع میشوم. واقعا علت چیست؟ حال مسایل شغلیم هم که بدبیاری وسردرگمی است بماند. قبل از 11 سال آخر، همه چیز روال عادی داشت. در صورت امکان جواب را به ایمیل خودم بفرستید متشکرم
  پاسخ: اول اینکه اگر شما به کسی توجه ندارید چرا خواستیدکه پاسخ شخصی دهیم ؟ دوم اینکه از نزدیکان خود بپرسید در شما چقدر خودخواهی وجوددارد؟ مقدار ان بیش از حد لازم است . وباید انرا کم کنید سوم در شما بیحالی و سستی و ضعف جسمی زیاد است زیرا مواد اولیه بدنتان خیلی کم است و شما در کارها زود خسته می شویر این که تنفر ایجاد میکنید یا جذب نمیشوید مربوط به دافعه و حس خودخواهی و عدم توان جسمی و روحی شما است هزا ر نکته باریکتر زمو اینجاست عیب بزرگی دارید و هنری هم ندارید از لحن صریح ما نرنجید باید مقالات مرا در باب جاذبه و دافعه در سایت بخوانید تغذیه را کامل کنید از روی مطالب سایت همه خودشناسی و ارزیابی روزانه و گذشته داشته باشید اگر این کارها را انجام دهید اوضاع شما درست میشود خواه در روابط جمعی یا در امور اقتصادی و ماهانه تماس بگیرید میزان تغییرات را درصورت کار کردن به شما خواهیم گفت

 16. محسن Says:

  نام: محسن
  پدر: اکبر
  مادر:عذرا
  سن:25
  وزن: 64
  قد:176
  رنگ چشم: قهوه ای
  رنگ پوست: سبزه
  شکل بینی : بلند و بزرگ
  شکل صورت: لاغر و چونه باریک
  رنگ مو: مشکی
  شکل مو: کوتاه و صاف
  علامت خاص صورت: خال سیاه زیر شقیقه راست و وجود خال سیاه زیا د روی گردن و وجود جوش روی کمر و وجود خطوط زیاد و عمیق روی پیشانی
  من می خواهم بدانم که مزاج من کدامیک از اخلاط چهار گانه است چون لاغر اندام هستم و کم حوصله و عصبی و وجود دانه های قرمز کوچک روی پوست شکم (گاهی مواقع) و وجود پوست خشک صورد و لبهای خشک و بیشتر مواقع سال سرما خورده ام و وجود خلط زیاد از گلو
  مزاج من چی هست تا برنامه غذایی خودم را پیدا کنم
  با تشکر فراوان از شما
  پاسخ: برای اطلاع شما و دوستان مختصری از طب قدیم و تئوری آن نوشتیم. با این شرح مشکل شما بیشتر در حوزه افراد صفراوی است .وماتوضیح بیشتر را درذیل آوردیم .اما با این روش مشکل شما حل نمی شود زیرا شما از دوران جنینی ودر شکم مادرهم دچار محیط ناآرام بوده اید. امید با این توضیحات مشکل خود را حل کبید.

  پیشینیان معتقد بودند موادغذایی پس ازتغییراتی در دستگاه گوارش در روده مانند کشکاب شده دراین هنگام عروق مواد لازم آن را جذب می کند و به کبد می‌برد. کبد در اثر اعمال طبیعی خود آن را می پزد و مستحیل به مواد دیگری به نام «صفرا»، «خون»، «بلغم» و «سودا»می کند.

  «صفرا»طبعی گرم وخشک دارد.همچون(آتش)
  «خون»طبعی گرم وتردارد.همچون(هوا)
  «بلغم»طبعی سردوتر دارد.همچون(آب)
  «سودا»طبعی سردوخشک دارد.همچون(خاک)

  آنان اعتقاد داشتند از اختلاط وامتزاج این خلطها(صفرا،خون،بلغم،سودا) طبیعت یا مزاج بوجود می آید و صحت وسلامت بدن منوط به تعادل آنهاست.

  هرگاه یکی ازاین اخلاط چهارگانه از حدود میزان خود بیشتر شود علائم وآثاری درشخص پدید می آیند که ناشی از اثر آن خلط میباشد. در غلبه صفرا، مزاج راصفرایی، درغلبه خون مزاج رادموی، درغلبه بلغم «بلغمی»و درغلبه سودا، «سوداوی» نامند. اگرسبب از زیادی صفرا باشد، نشانه آن گرمی وخشکی پوست، زردی رنگ چهره یا زیتونی، خون این گونه افراد دارای املاح صفراوی، کوچکی اندام ها و لاغری، تنفس ونبض سریع، خوابشان کوتاه و همراه با آشفتگی حرکات آنها سریع و تند و عجول درکارها، حسود و فضول و خشمگین درامور می باشند. اما پرانرژی و خستگی ناپذیرند و مرتب درحال فعالیت هستند.

  اگرسبب از خون (دم) باشد: دراین اشخاص گردش خون خیلی تند و سریع، پوست به نشان سرخ رنگ و گرم است، چشمان و زبان آنها قرمز، عروق بدنشان برجسته و متسع، نبض کامل وپر، اشتها فراوان، خواب عمیق راحت، حرکاتشان کند. دستها چاق و کف دستهایشان گرم است. جثه بزرگی دارند واستخوانبندی آنها قوی و بزرگ است. شاد و از روحیه خوبی برخوردارند، روابط عمومی قوی دارند و شجاع هستند، اما برای مدیریت خلق نشده‌اند.

  اگرسبب از بلغم باشد. جثه نسبتاً درشت وچاق همراه باچربی زیاداست، سفیدی رنگ پوست، سردی ونرمی پوست، حرکاتشان آهسته وعضلات شل، خواب سنگین و عمیق، دستها و اندامشان مانند کوه یخ سرد است. کلاً افراد خونسرد و آرامی هستند. زیاد بودن آب در دهان، کمی عطش و زود شل شدن پوست در سنین بالا و افتادگی پوست دراین افراد دیده می شود. کسل بودن، معده ضعیف و پر نفخ، حافظه کند و نبض کوچک و بطئی، زبان باردار سفید رنگ از دیگر مشخصات آنها می باشد.

  اگرسبب ازدیادی سودا باشد به سوداوی ضعیف و قوی تقسیم می شود:
  علائم سودای ضعیف: کندی عکس العمل به علت ضعف اعصاب، کندی کار قلب و ریه، پریدگی رنگ چهره و افتادگی خطوط صورت، غمگین وغصه داربودن، خودخور، متنفر و فراری از کار و کوشش، اما در نهاد، افرادی ثابت قدم و پابرجا هستند.
  علائم سوداوی قوی: تند وعصبی بودن با عکس العمل شدید و حرکات سریع و خشن، قلب و ریه تند و سریع، چشم ها درخشان و براق، فعالیت خیلی زیاد و افرادی بی ثبات، قابل تحریک و خیالاتی، و تحت عوامل قرار می‌گیرند. با خواب های ناراحت کننده و مهیج و مضطرب هم آغوشند.

 17. هانيه Says:

  من خيلي دوست دارم مشكلم روباشما درميان بگذارم ولي هركاري كه مي كنم فرم ثبت نام پر نمي شود لطفا راهنمايي كنيد

 18. هانيه Says:

  مشكلات زيادي براي خانواده ام پيش آمدكه خانه مان را ازدست داديم انقدر مشكلات پيش امده كه از فشار مشكلات ناراحتي روحي گرفته ام بااينكه ازنظرظاهروخانواده هيچ مشكلي ندارم وظاهري خوب دارم الان 28 ساله هستم همه متعجب مي پرسندچراازدواج نكردي ولي الان من كار مي كنم وبه پدرم كمك مي كنم بااينكه دخترهستم ولي الان حكم مردخانواده رادارم ضمنامن دوباربه سو ي مرگ رفتم وبرگشتم يعني هم دربدو تولدهم سه سال پيش كه شايداين مساله باعث شده حس ششم قوي داشته باشم ودرهنگام خواب بسيارهوشيارهستم يعني هرجاكه ميروم يا هرچه كه مي بينم ميدانم براي چيست لطفا كمكم كنيدمنتظرم

 19. آرش Says:

  1- آرش – 09131055527 – lakzadeh@gmail.com

  2- نام پدر: محمدعلی

  3- نام مادر: فاطمه

  4- سن : 27 سال (1359)

  5- وزن: 50 کیلو گرم

  6- قد: 173 سانتی متر

  7- رنگ چشم: سبز

  8- رنگ پوست: سفید

  9- شکل بینی یا دماغ: متوسط

  10- شکل صورت: کشیده

  11- رنگ موها : مشکی

  12- شکل موها: کوتاه

  13- علامت مشخص کننده در صورت: ندارم

  14- تشریح درخواست خویش : حدود 3 سال است که و گیاهی درمان کرده ام اما به زودی ت ضمنا در سال 1375 بر اثر تصادف اتومبیل دچار ضربه مغذی و خونریزی بین جمجمه و پوست سر شدم و تحت عمل جراحی قرار گرفتم. البته جهت درمان بیماری دیابت از روش های زیادی همچون انرژی درمانی به روش ریکی و گیاه درمانی و هومیوپاتی استفاده کردم اما نتیجه مطلوب نگرفتم.
  لطفا راهنمایی بفرمای
  پاسخ:شما در ناخیه سر هنوز دچار مشکل هستید ولی چون جوانید هر دو بیماری شما رفع میشنوند
  شبها بدن و دستها وپاها بیشتر داغ می شود باید ورزش سبک کنید از خوردن هرشیرینی و هر نوع سرخکردنی خودداری کنید باید دو نوع قرص بخورید یکی برای یکهفته است که خود به شرط پرهیز و با مصرف آن متوجه تخفیف بیماری میشوید هر رو

 20. آرش Says:

  با سلام و تشکر از پاسخ شما
  آرش هستم
  نام پدر : محمد علی
  نام مادر : فاطمه
  سن : 27 سال
  با توجه به اینکه متن تشریح درخواست خویش در سایت به طور ناقص نمایش داده شده است جهت اطلاع شما قسمت های نشان داده نشده را مجددا تایپ می کنم :
  اینجانب ؟ آیا در حین درمان به روش شما می توانم از انسولین استفاده کنم یا اینکه فعلا دست نگهدارم و صرفا درمان شما را انجام دهم؟

  ضمن تشکر مجدد منتظر جواب شما هستم
  روز و شب خوشی داشته باشید.
  با سپاس
  آرش
  پاسخ: ما از ان کم کردیم تا فقط شما بدانید
  از ما سوال کردید پاسخ دادیم
  مختارید در تصمیم خود
  مدت دوهفته تمام دستور را کامل را رعایت کنید
  نتیجه را دیدید انگاه ادامه دهید

  فکر تعداد زیاد بیمار و کمبود وقت ما باشید

 21. جواد 09126476090 Says:

  1- ازکجا و چگونه با سایت آشنا شده اید؟ از طريق دوستي با نام فاطمه بعد از شنيدن مشكلاتم

  1.2 تاچه مقدار مطالب آن را خوانده اید؟به کدام قسمت توجه بیشتر دارید؟
  زياد مطالعه نكردم وصيت داريوش كبير جالب بود برام
  2- نام پدر:اسفنديار كه حسن صداش ميكردن

  3- نام مادر:ماه سلطان كه سكينه صداش ميكنن

  4- سن:و ساکن شهر:25 ساكن تهران

  5- وزن:56

  6- قد:166

  7- رنگ چشم: و حالت ان کشیده یا درشت یا بافاصله ویا…

  قهوهاي تيره – ريز
  8- رنگ پوست:
  سفيد و روشن
  9- شکل بینی یا دماغ:متوسط

  10- شکل صورت:كشيده ودراز-پيشاني بلند

  11- رنگ وحالت موها :مايل به قهوهاي _ فر دار

  12- شکل موها:كوتاه و كم پشت

  13- علامت مشخص کننده در صورت ویا بدن :خال كوشتي روي بيني و پهلوي راستم

  14- تشریح درخواست خویش ( در مورد درخواست خویش در خصوص بیماری ها تا حد امکان خصلت های اخلاقی و رفتاری خود را و هم چنین سوابق بیماری و درمانهای انجام شده و داروهای در حال مصرف را قید کنید تا راهنمائی شما تکمیل تر باشد ):
  من تا به حال از هيچ تلاشي براي بهتر شدن وضع ماليم كوتاهي نكردم. وضع ماليم بسيار بد ميباشد جديدآ پس از 9 سال كار وتلاش با پس انداز و قرض و وام با 1300000تومان با كسي كه قبول كرده بود كمك كنه تا يك توليديه كفش بزنيم و من اداره كننده آن باشم و او همايت مالي ولي متاسفانه اين كارگاه انگار طلسم شده باشه هميشه لنگ يا كارگر يا مشتري است و خلاصه شريكم هم ناراضي شده و با اين وضعيت من ماندم كلي ناراحتيه روحي و رواني و مشكلات مادي. پيشگوييه آينده ام را نميخواهم اما اگر ميشود به من كمك كرد خواهانه كمك شما هستم كه چه بايد كرد؟ من واقعا نبايد پس انداز داشته باشم؟ بعد از 9 سال كار اين مقدار پس انداز؟ مخصوصا 1 سال و نيم است كه پدرم فوت شده و 1 خواهر و برادر ناتنيم خواهان ارث شده اند و اين ملكي كه نصفي از مشكلات ما را حل ميكرده را ميخواهند بفروشيم يا به انها اجاره بدهيم مخصوصآ كه شكايت هم كرده ان پاسخ:
  سوالات اصلی شما به سیاستمداران و طرفداران انها مربوط است ولی از نظر ما اساسا این شغل برای شما مناسب نیست کار لباس و کفش را چینی ها به هم ریخته اند باید در کاری مثل مواد غذایی وارد شوید دردسر دارد ولی درامد هم دارد از خدا برای شما بسط و قدرت مالی را خواهانیم د.

 22. Reza Says:

  1- نام شما :رضا
  1- ازکجا و چگونه با سایت آشنا شده اید؟به طور اتفاقي از سايت گوگل

  1.2 تاچه مقدار مطالب آن را خوانده اید؟به کدام قسمت توجه بیشتر دارید؟بعضي از شرح درمان بيماري ها را خوانده ام و از قبل دوست داشتم در باره ي درمان بيماري هاي روحي بيشتر بدونم
  2- نام پدر:
  مهدي
  3- نام مادر:
  عشرت
  4- سن:و ساکن شهر
  20 سالم هست وساكن اراك هستم

  5- وزن:70كيلو

  6- قد:1متر و80 سانتي متر

  7- رنگ چشم: و حالت ان کشیده یا درشت یا بافاصله ویا…
  رنگ چشمم مشكي هست و حالتش هم خوشگله

  8- رنگ پوست:سفيد

  9- شکل بینی یا دماغ:
  كمي تا قسمتي بزرگ
  10- شکل صورت:كشيده(مثل صورت نيكلاس كيج)

  11- رنگ وحالت موها :رنگ مو هايم قهوه اي هست و لَخت هست

  12- شکل موها:نمي دونم چطور براتون بگم حالتش كُورنلي هست

  13- علامت مشخص کننده در صورت ویا بدن : مشخصه ي خاصي نداره

  14- تشریح درخواست خویش ( در مورد درخواست خویش در خصوص بیماری ها تا حد امکان خصلت های اخلاقی و رفتاری خود را و هم چنین سوابق بیماری و درمانهای انجام شده و داروهای در حال مصرف را قید کنید تا راهنمائی شما تکمیل تر باشد ):
  خب يكي از اخلاق هاي بارز من كم حوصله بودن من در روبرو شدن با مسائل مختلف هست و من خيلي زود از كوره در مي رم وعصباني مي شم واما
  مشكل من اينه كه 5سال هست كه كليه ي سمت راست من سنگ مي سازه البته سنگهايش هميشه كوچك هست ،من توي اين چند سال عادت كردم تا حدودي آب زياد بخورم و از بعضي چيزها مثل نمك هم كم استفاده كردم ولي با اين حال گاهي اوقات باز درد شديدي يكدفعه توي كليه من مي پيچه البته مستمر نيست به يكباره به وجود مياد
  همچنين كليه ي من نسبت به ضربه خيلي ضعيف شده و با يك ضربه ي كوچك درد مي گيرد
  ممنون مي شم اگه به من بگيد مشكلم چطور حل مي شود
  پاسخ:اب اراک دارای املاح است باید حتما بجوشانید و بعد از آن که ته نشین کرد مصرف کنید
  درباره اعصاب مواد اولیه بدنتان کم است دستور ان را به همرام رفع مشکل کلیه می فرستیم بعد از یک ماه تماس بگیرید نتیجه را بیان تا دستور دوم را بفرستیم
  در صورت شماهم نوعی زردی وجود دارد که در ماه بعد ؟آن را می گوییم
  ایمیل شما صحیح نبود برگشت خوردت

 23. Reza Says:

  من براي شما يك ايميل ديگه فرستادم تا به اون بفرستيد
  با تشكر
  رضا
  پاسخ :شما تصور می کنید خدمات بی نظیر ومجانی ما (درمورددرمان
  بیماریهای لاعلاج) چنین است که شماچند بارمارامعطل خود نمائید ؟,یکبار مشخصات دقیق نمی دهید,یکبار آدرس ایمل اشتباه می دهید,ولابد توقع سرویس هم دارید.مشکلتان راجای دیگری حل کنید.

 24. Reza Says:

  من يك معذرت خواهي بدهكارم چون تجربه ي اولم بود و آشنايي چنداني با روش كار اين سايت نداشتم قصد من سردرگم كردن شما نبوده من مخصوصا اين كار رو نكردم نمي دونم چرا آدرس ايميل اشتباه شده به خاطر همين فكر كردم ممكنه مشكل از ايميل من باشه و يك ميل ديگه فرستادم
  از سوءتفاهم بوجود آمده واقعا شرمنده ام
  رضا

 25. Reza Says:

  سلام
  مي خواستم بدونم اگه مي شه ولطف كنيد در مورد من تجديد نظر كنيد و درمان من رو براي من بفرستيد
  از شما ممنون مي شم ،خواهش مي كنم
  رض
  پاسخ : جناب آفای رضا دوست عزیز: متاسفانه در جامعه ما نوعی حالت گرگی به وجود امده که از آثار آن ناسپاسی و ناشکری و فدر ناشناسی است .این موارد در هر جامعه ای سبب انهدام اخلاق و فضایل و نوع دوستی است اگر سخنی می گوییم برای خودمان نیست
  دوم شما درست گفتید سوءنیتی نداشتید و سهوی بوده ما هم قبل از نامه شما دستور العمل برای بیماری هایتان را ارسال کرده ا یم اگر نرسیده اطلاع دهید.ا

 26. ghodsi Says:

  1- ازکجا و چگونه با سایت آشنا شده اید؟ خواهر زاده در ژاپن

  1.2 تاچه مقدار مطالب آن را خوانده اید؟به کدام قسمت توجه بیشتر دارید؟ بيشتر مطالب – پزشكي -جن

  2- نام پدر: غلامعباس

  3- نام مادر: مرضيه

  4- سن:و ساکن شهر تهران – 45

  5- وزن: 85.5

  6- قد: 172

  7- رنگ چشم: و حالت ان کشیده یا درشت یا بافاصله ویا… ميشي – بادامي

  8- رنگ پوست: گندمي

  9- شکل بینی یا دماغ: معمولي

  10- شکل صورت: بيضي

  11- رنگ وحالت موها : مشكي – مجعد

  12- شکل موها: مجعد

  13- علامت مشخص کننده در صورت ویا بدن : –

  14- تشریح درخواست خویش ( در مورد درخواست خویش در خصوص بیماری ها تا حد امکان خصلت های اخلاقی و رفتاری خود را و هم چنین سوابق بیماری و درمانهای انجام شده و داروهای در حال مصرف را قید کنید تا راهنمائی شما تکمیل تر باشد ):
  1 – من كيست سينه دارم حدود 4 سال است و تحت نظر هستم و 6 ماه يكبار سونوگرافي و سالي يكبار ماموگرافي ميكنم در حال حاضر قرص ويتامين اي 400 ميخورم . كيستم از نوع فيبروكيستيك است . تشخيص دكترا اين است كه در اثر شوك عصبي اين بيماري ايجاد شده در حال حاضر تغييري در كيستها انجام نشده فقط هر وقت كه سونوگرافي ميكنم باز كيبستها زيادتر شده يعني اين سري كه سونوگرافي كردم باز چند تا يك سانت يك سانت اضافه شده .
  2 – من گواتر هم دارم و قرص لوتيروكسين استفاده ميكنم روزي يك عدد و پنجشنبه و جمعه ها يكي و نصفي حدود 14 سال است . خيلي ورم ميكنم و دايم استرس دارم البته استرسم از بچهگي اين استرس را دارم و علت خاصي هم ندارد .
  3 – سردرد زياد دارم مخصوصا» موقع پريود كلا» در اين موقع من كل سيستم بدنم بهم ميخورد .
  4- كوليت روده از نوع عصبي هم دارم . لطفا» من را راهنمايي كنيد .
  قبلا از همكاري شما تشكر ميكن
  پاسخ:شما درحال گرفتن آلزایمر هم هستید
  اما همه این بیماریها قابل درمان است باید در ابتدا وزن خود را پایین بیاورید و مراقب تغذیه خود باشید ما برنامه یک ماه آینده را برایتان ارسال می کنیم در صورت رعایت متوجه بهبود خود می شوید پس از یک ماه تماس بگیرید تا برنامه بعدی داده شود.م .

 27. mehdi Says:

  نام مخاطب اصلی :نام ايشان عاطفه و دختر دايي من هستند به دليل مشكلاتي كه دارند من به ايشان پيشنهاد كردم تا شرح مشكل خويش را نوشته و به من بدهند تا جهت كسب مشورت وراهنمايي در اختيار شما عزيزان قراردهم و پيشاپيش از طرف خود وايشان از شما كمال سپاس و امتنان را دارم

  1- نام :عاطفه

  2- نام پدر :عبدالله

  3- نام مادر: شكوه

  4- سن شما و محل زندگی در چه شهری هستبد؟ 27 ساله و ساكن ومتولد تهران

  5- وزن (به کیلو گرم ) :91

  6- قد ( سانتی متر) :173

  7- رنگ چشم (مشکی ، آبی ، سبز ، قهوه ای و … غیره) :قهوه اي

  8- رنگ پوست (سبزه ، سفید ، سیاه ، زرد و … غیره ) : سفيد

  9- شکل بینی یا دماغ (تیز ، پهن ، بلند و … غیره ) :كوچك ومتناسب

  10- شکل صورت ( گرد ، باریک ، کشیده ، لاغر ، گوشتی و … غیره ) : گرد

  11- رنگ موها ( مشکی ، بور ، قهوه ای و … غیره ) : خرمايي

  12- شکل و حالت موها ( کوتاه ، باند ، بافته و … غیره):صاف و بلند

  13- علامت مشخص کننده در صورت یا بدن ( مثلاخال بروی لب ، خال بروی گونه سمت راست ، بریدگی در صورت و.یا… غیره ) : يك خال زير ابروي چپ و نيز يك زايده به شكل نوك سينه برروي محل قلب

  14- تشریح درخواست خویش : در سال 1376 و در سن شانزده سالگي درحاليكه مدتي بود پدرم را از دست داده بودم وفقدان يك تكيه گاه و پشتوانه عظيم را در زندگيم احساس مي كردم ، جهت پركردن اين ضايعه تصميم به ازدواج گرفتم.ليكن به دليل كمي سن ونيز فقدان راهنماي مناسب(مادر و برادرم) انتخاب صحيحي انجام ندادم و با پسري ازدواج كردم كه از هيچ نظر سنخيتي با هم نداشتيم و ايشان چه از لحاظ ظاهري و چه خانوادگي هم كفو من نبود .
  با اينكه با گذشت زمان ، هرروز بيش از پيش بر عدم تفاهم و امكان زندگي با وي پي مي بردم و با تمام فرصتي كه بارها وبارها براي اصلاح رفتار و كردارش به او مي دادم هيچ تغييري در او حاصل نمي شد تا اينكه نهايتا پس از گذشت ده سال از زندگي مشترك ، دوماه پيش به دليل لبريز شدن پيمانه صبر وطاقتم در مقابل خطاها و كارهاي خلاف وي وحتي هرزگي هايش ، از آنجا كه او به دليل مشاركت در يك سرقت به زندان افتاد ، من هم ديگر طاقت نياورده و با گذشتن از تمامي حق و حقوق شرعي و قانونيم بصورت توافقي از وي جداشدم.
  هم اكنون با توجه به سختيها ، ناراحتيها و مشكلاتي كه در طي سالها متحمل شده ام مخصوصا ننگي كه او با اين آخرين خطاي خود براي زندگي مشتركمان به ارمغان آورد ، مدتي است كه بسيار خسته ، افسرده و عصبي شده ام بطوريكه حتي براثر فشارهاي وارده مدتي نيز بيمار شده و در بيمارستان بستري شدم . مع الوصف در اين برهه زماني كه با نگاه به گذشته و تجارب تلخي كه با پرداخت هزينه سنگين عمر و جواني خويش كسب كرده ام ، نمي دانم چه آينده اي در انتظار من مي باشد و اينكه آيا دوباره ميتوانم به كسي اعتماد بكنم يا نه . احساس ميكنم قدرت تصميم گيري و تدبير از من سلب شده و يكه و تنها در اين دنياي بيرحم با مشكلات دست وپنجه نرم ميكنم و جز خدا هم هيچ پشتوانه اي را براي خود نمي بينم . البته فراموش كردم كه بگويم من در تمام مدت زندگي مشتركم شاغل بوده و در كنار او بار مالي زندگي را هم به دوش مي كشيدم والبته شايد تنها موفقيت من اين بود كه نگذاشتم از وي بچه دار شوم .
  مي بخشيد سخنم به درازا رفت . در پايان مي خواست از شما بندگان خوب خدا خواهش كنم كه اگر ممكن است با توجه در حالات و اتفاقاتي كه بر من گذشته ، مرا راهنمايي كرده و اگر نكته اي را كه بتواند روشنگر راه آينده زندگيم باشد دررابطه با من مي بينيد من را از آن مطلع نماييد .
  با تشكر و امتنان فراوان : عاطفه گ
  شما نویسنده مشخصات نداده اید ولی نباید فامیل اوباشید
  اول فکر به گذشته فقط برای عبرت از تجارب بد است نه مرور مداوم ومکرر بیهوده
  یک بار بنشینید تمام بدیهای اورا بنوسید یک بارهم بخوانید و بعد کاملا فراموشش کنید از ذهن پاک و اخراج کنید
  از مرور گذشته در ذهن به شدت جلوگیری کنید به هر شکل به کار و زندگی و تفکر نو و تازه بیندیشید
  خداوند جهان را در اختیار انسانها داده و عقل و اراده داده تا جهان را زیبا و امن کند وشاکر باشد حال بسته به اراده افراد جوامع است چگونه کار و تلاش و نگاه کنند
  تغذیه خودرا کامل کنید ورزشی انجام دهید و کاری را شروع کنید زمانی ارزوی جدایی داشتید به ان رسیدید پس ان را مثبت بدانید نه منفی به خود روحیه مثبت دهیدانرژی منفی را از خود دور کنید انچه در ذهن بیاورید به تدریج خواهد شد پس امور منفی را کاملا فراموش کنیدتا چشم به هم زنید سالها می گذرد مثل همین مدت عمرتان
  از خدا مدد بخواهید از او یاری وبا او سخن گفته و اورا پناه خود بدانید.
  باید خودرا با تجربه گذشته از نو بسازید گاملا نو و یادتان باشد هر کهشما را در دوره جدید دید بداند در تنهایی با قدرت و امید و دلگرمی و توکل برخدا قادر به اداره خود هستید خود را نبازید و واقعیتهارا بپذیرید اما نترسید .

 28. هاشم حيدري Says:

  1-چگونه واز طریق چه کسی با سایت آشنا شدید؟ از طريق جستجوي مطالبي در مورد جن و همزاد در اينترنت

  2-تا جه حد مطالب سایت را وکدام یک را خوانده اید؟ اخباري كه برايم ارسال ميشود را مرور ميكنم اگر برايم جالب باشد خود خبر را هم ميخوانم

  2- نام پدر (اسم کوچک پدر که در داخل شناسنامه پدر آمده است محمد علي

  3- نام مادر(اسم کوچک مادر که در داخل شناسنامه مادر آمده است منيره

  4- سن شما و محل زندگی در چه شهری هستبد؟ 34 ساله – تهران

  5- وزن (به کیلو گرم ) :حدود 82

  6- قد ( سانتی متر) :172

  7- رنگ چشم (مشکی ، آبی ، سبز ، قهوه ای و … غیره) : قهوهاي

  8- رنگ پوست (سبزه ، سفید ، سیاه ، زرد و … غیره ) :سفيد

  9- شکل بینی یا دماغ (تیز ، پهن ، بلند و … غیره ) :معمولي

  10- شکل صورت ( گرد ، باریک ، کشیده ، لاغر ، گوشتی و … غیره ) :گرد

  11- رنگ موها ( مشکی ، بور ، قهوه ای و … غیره ) :قهوه اي

  12- شکل و حالت موها ( کوتاه ، باند ، بافته و … غیره):كوتاه و كم پشت

  13- علامت مشخص کننده در صورت یا بدن ( مثلاخال بروی لب ، خال بروی گونه یا بدن ، بریدگی در صورت و.یا… غیره ) يك خال روي ران پاي راست

  14- تشریح درخواست خویش (تشریح بیماری ، ازدواج ، تشریح رفع مشکلات و … غیره هر چه بیشتر این قسمت را تشریح نمایید و به خصوص در خصوص بیماران سوابق و درمانهای گذشته و داروهائی را که در حال حاضر مصرف می شود را ارسال نمایند:
  1-سوزش و قرمزي چشم اذيتم ميكند و اگر صبحها دير از خواب بيدار شوم سوزش و قرمزي چشمم كمتر است . چند سال قبل به پزشك مراجعه كردم تشخيص او آلرژي بود و اينكه هيچوقت خوب نمي شود وداروهايي كه ميدهد فقط براي كاهش موقتي سوزش و قرمزي چشم ميباشد. ضمنا اين مشكلات در فصلهاي بهار و تابستان بيشتر ميباشد. آيا راهي براي درمان وجود دارد؟
  2-معده من بيشتر اوقات اذيتم ميكند (ترش كردن و سوزش و توليد گاز ) پارسال آندوسكوپي كردم ورم معده داشتم يك روز هم بيمارستان بستري شدم .به تجويز پزشك متخصص آزمايش دادم دو تا از هورمونهاي كبدم نيز بالا بود كه كپسول ليوومارين و يك قرص ديگر تجويز كرد كه البته من داروها را نيمه كاره رها كردم (به دليل اينكه فكر ميكردم مشكل بوجود آمده به دليل نوشيدن آب آلوده در مسافرت بود) .مي خواستم بدانم براي رفع مشكل معده ام چه كار كنم و اينكه داروهايي كه نيمه كاره رها كردم آيا ايجاد مشكل خواهد كرد يا نه؟
  با تشكر از شما
  هاشم حيدري
  پاسخ: مشکل اصلی شما در سوء تغذیه است برنامه ای در دارو و غذا ودر سه ماه باید اجرا کنید که ماه اول به آدرس شما ارسال می شود لطفا از رسیدن ایمیل ما را مطلع کنید ضمنا قبل از پایان ما وضع خود را یاد اوری کنید تا برنامه بعدی ارسال شود
  ایمیل شما اشتباه بود

 29. sarvenaz bagheri Says:

  1- ازکجا و چگونه با سایت آشنا شده اید؟ داشتم در مورد پیشگویی وفال از طریق گوگل جستجو میکردم

  1.2 تاچه مقدار مطالب آن را خوانده اید؟به کدام قسمت توجه بیشتر دارید؟ به قسمت دنیای جن علاقه مندم

  2- نام پدر:حسن

  3- نام مادر:فخری

  4- سن و شغل : و ساکن شهر25ساله وفعلا خانه دار وساکن سوئد

  5- وزن:80

  6- قد: وشکل هیکل بلندوسبزه

  7- رنگ چشم: و حالت ان کشیده یا درشت یا بافاصله ویا…مشکی وچشم خمار

  8- رنگ پوست:سبزه

  9- شکل بینی یا دماغ:معمولی

  10- شکل صورت:معمولی وکمی کشیده

  11- رنگ وحالت موها :مشکی وسفید

  12- شکل و حالت موها صاف علامت مشخص کننده در صورت ویا بدن خال در صورتوسط دوابرو وخال روی بازو سلام من سروناز هستم پدرم حسن باقری 50 ساله هست زمانی که 2 ساله بودم پدرم که مرد میلیاردری هم بود من رو به قیمت 100 هزار تومان فروخت من 1خواهر دیگه هم داشتم که پدرم اون رو هم فروخت به خانواده دیگری من الان 25 ساله هستم وعاشقانه پدر اصلیم رو دوست دارم ولی پدرم اصلا دلش نمیخواد حتی منو ببینه انگار که از من وحشت داره به گفته بعضیها که اخبارشون هم موثق است میگن زن پدرم بسیار اهل جادو هست ومیگن جادوش کرده شاید باور نکنید پدر من که همه ازش میترسن وحساب میبرن ولی پدرم از من وحشت داره حتی حاضر نیست شناسنامه منو بهم بده من الان 1 شناسنامه وهویت جعلی دارم وبا اون دارم زندگی میکنم نمیدونم ولی مطمن هستم بابام به من علاقه داره ولی نمیتونه یعنی انگار یک چیزی جلودارشه حالا میخوام ببینم ایا پدرم از کارهای بدش پشیمون میشه یا اصلا به چه دلیل با وجود ثروت زیاد ما رو فروخت و برای چی نمیخواد با ما ارتباط داشته باشه ممنون وپیشاپیش از جواب شما ممنون ومتشکرم .

  پاسخ
  :مشخصات دقیق پدر و مادرتان را ندادی ما دقیق اظهار نظر نمی توانیم بکنیم د
  پدرتان جادو نشده و شمارا دوست دارد ولی شما هم کمی محافظه کار و ترسویید . دیدار و تماس دلها را مهربان می کند
  باید در پدر نفوذ کنید او مرد بدی نیست ولی کم حوصله است ولی از غرغر زن نگران و ناراحت است او می ترسد زندگی اش با ورود شما به هم بریزد باید مخفیانه و تدریجی تماس بگیرید
  اوایل کار هم پدر پولدار نبوده برای پول شما را نداده از شینطنت همسر اول شما را به دیگران داده است

 30. mohabat Says:

  1- نام شما یا بیمار یا مخاطب اصلی (با توجه به اينکه برخي افراد نام ديگران را براي درمان و تشخيص بيماري ( يا رفع مشکلات ، تعبير و…. ) مي فرستند و معلوم نيست که خود بيمار (يا فرد اصلي) به اين راضي است يانه ؟ لذا شماره تلفن تماس ضروري مي باشد(هم داخل و هم خارج کشور ايران) ما با برخي از شماره ها تماس گرفته و اطمينان حاصل ميکنيم که فرد اصلي رضايت دارد.):آرزو-88453012

  1- ازکجا و چگونه با سایت آشنا شده اید؟
  از طریق جستجو در گوگل
  1.2 تاچه مقدار مطالب آن را خوانده اید؟به کدام قسمت توجه بیشتر دارید؟
  به علوم معنوی
  2- نام پدر:
  محمد
  3- نام مادر:
  مرضیه
  4- سن و شغل : و ساکن شهر
  31 -مسئول دفتر

  5- وزن:
  50
  6- قد: وشکل هیکل
  166- لاغر

  7- رنگ چشم: و حالت ان کشیده یا درشت یا بافاصله ویا…
  قهوه ای- معمولی

  8- رنگ پوست:
  سبزه
  9- شکل بینی یا دماغ:
  کشیده
  10- شکل صورت:
  بیضی
  11- رنگ وحالت موها :
  قهوه ای تیره -صاف
  12- شکل و حالت موها:
  تا شانه ها- صاف
  13- علامت مشخص کننده در صورت ویا بدن :
  خال در کمر
  14- تشریح درخواست خویش و مدارک پزشکی( در مورد درخواست خویش در خصوص بیماری ها هم چنین سوابق بیماری و درمانهای انجام شده و داروهای در حال مصرف را قید کنید تا راهنمائی شما تکمیل تر باشد ):

  مدتی است که دچار افسردگی شده ام- همش به دنیای بعد از مرگ فکر می کنم- احساس می کنم کسی با این قلب صاف و ساده نباید در این دنیا باشد.
  هر کسی از راه می رسد به طرز خیلی بدی قلبم را می شکند و می رود
  پاسخ: شما چند مشکل دارید یک اعتماد به نفس کم .درخواست ناخوداگاه ترحم و خودکم بینی . عدم شناخت صحیح از مردم و کمی وزن و توقع بیهوده از جنس مخالف
  اول وزن خودرا بالاببرید تقویت اعصاب کنید و مقالات جاذبه و دافعه و تقویت اعصاب را بخوانید
  بعد با ما تماس بگیرید.

 31. Reza Says:

  1- نام :رضا
  2- نام پدر :مهدي

  3- نام مادر: عشرت

  4- سن شما و محل زندگی در چه شهری هستبد؟ 20 سال و ساكن اراك

  5- وزن (به کیلو گرم ) :70

  6- قد ( سانتی متر):رض180

  7- رنگ چشم (مشکی ، آبی ، سبز ، قهوه ای و … غیره) :مشكي

  8- رنگ پوست (سبزه ، سفید ، سیاه ، زرد و … غیره ) : سفيد

  11- رنگ موها ( مشکی ، بور ، قهوه ای و … غیره ) : قهوه اي

  14- تشریح درخواست خویش (تشریح بیماری ، ازدواج ، تشریح رفع مشکلات و … غیره هر چه بیشتر این قسمت را تشریح نمایید و به خصوص در خصوص بیماران سوابق و درمانهای گذشته و داروهائی را که در حال حاضر مصرف می شود را ارسال نمایند:

  با عرض سلام وخسته نباشيد من رضا بيماري هستم كه قبلا براي درمان كليه خدمت شما آمده بودم واكنون در حال انجام درمان شما هستم
  اما قصد من براي اينكه دوباره مزاحم شما شدم مشكل ديگر من هست كه صلاح دونستم براي شما مطرح كنم
  مي دونيد توي همين بهاري كه گذشت توي مچ دست راست من يك كيست به وجود آمد من پيش پزشك براي مداواي اون رفتم ودكتر به من گفت كه بايد مدتي دستم را با باند كشي يا با مچ بند ببندم تا خوب شود من مدتي مچ دستم را بسته بودم و آن راحركت نمي دادم ولي مداوا نشد
  بعد با فشار دادن هر روز آن كيست من كم كم از بين رفت ولي از آن موقع باز هم توي مچ دست من كيست بوجود مياد واين مستمر و هميشگي هست
  مي خواستم بدونم راهي وجود نداره كه به طور كامل از به وجود آمدن كيست توي مچ دستم جلوگيري كنه
  باز هم خيلي متشكر م رضا
  در رابطه با کلیه هنوز به طور کامل دستور را رعایت نکردهاید
  در باره غده دست مطلقا ان را دست نزده ومالش ندهید و چیز سنگین با ان بر ندارید ان را با باند و پارچه نبندید و در سرما و گرمای زیاد نباشد . سوءتغذیه شما سبب بیماری بیشتر است از روی سایت مطالب تغذیه خوب را یافته و رعلیت کنید یک ماه دیگر اگر دستتان اماس داشت باز تماس بگیرید.
  ا

 32. mehdi Says:

  مهدي فرزند علي محمد و ناهيد- متولد و ساكن تهران – سن:30 -وزن:86 – قد : 182 مو : مشكي و صاف – بيني : معمولي(متوسط )- رنگ چشم : قهوه اي – از طريق جستجوي گوگل با سايت شما آشنا شدم .
  با سلام خدمت دوستان محترم
  خانم پسرعموي من دررابطه با من و خانمم خوابي ديده اند كه جهت تعبير آن مزاحم شما شدم.(پسر عموي من در حكم برادر من بوده والحمدلله ارتباط خانوادگي خوبي بين من و ايشان و نيزبين همسرهاي ما برقرار است) .
  ايشان در خواب ديده اند كه در منزل ما هستند درحاليكه منزل بسيار پرنور وروشن بوده و فضاي معنوي و متبوعي در خانه حاكم است .
  در راهروي خانه سه پرچم سبز نصب شده وعكسهاي متعدد آقا ابا عبدالله الحسين از ديوار ها آويخته است .
  بعد كيسه خاكي را مي بينند كه احساس مي كنند بوي عطر گل رز دارد و وقتي مي خواهند آن را بردارند خانم من به ايشان مي گويد كه اين خاك تربت است و متعلق به مهدي است و آن را سرجايش بگذارد كه در اين زمان كيسه به زمين افتاده و مقداري از خاك آن ميريزد ليكن دوباره آن را جمع كرده و داخل كيسه مي ريزند . ايشان در اين فضاي معنوي بوده ولذت مي بردند كه در همين حال از خواب بيدار مي شوند .
  البته ناگفته نماند كه من فردي با اعتقادات مذهبي هستم و در حقيقت نيز در همان محلي كه ايشان ديده اند من در داخل كشوي خود مقداري خاك تربت آقا امام حسين را نگهداري مي كنم ليكن ايشان از اين موضوع اطلاعي نداشته اند .
  با كمال سپاس و امتنان در انتظار تعبير خوابم توسط شما دوستان محترم هستم .
  مشخصات خانم پسرعموي من :
  نام : فاطمه – فرزند علي و خانم سلطان – 25 ساله با قدي در حدود 160 و وزني بين 65 الي 70 – فرم بيني : تقريبا كوچك – رنگ مو : مشكي – رنگ چشم : مشكي

  پاسخ: این خواب به معنای آن است که شما به فقیری کمک کنید واز مال خود به آنان بدهید .خاک در خواب به معنای روزی و یا محل یافتن روزی است
  چون اعتقاد مذهبی دارید بزرگان با این تذکر در واقع هدیه ای به مناسبت شب قدر داده ا ند که باید نیاز یک فرد یا خانواده را کامل بدهید از مال خود هم باید بدهید . اگر آش و پل به سبک رایج به در و همسایه و دوست دهید دردی از کسی دوا نمی شود اما اگربتوانید بی سرو صدا و در خفا چون بزرگان دین نه به فرهنگ مردم با جار و جنجال و تبلیغ ,کاری کنید که یک خانواده و یا یک نفر نیازش در خفا رفع شود بهتر از ده هزار بشقاب پلو است.که به سبک رایج داده می شود .
  مال را برای خود نخواهید حق فقیر و مسکین و… را بدهید.مخصوصا به خانم سفارش کنید .اگر مال را با دادن حق فقیران بی ریا پاک کنید برکت در کار و مال می یابید
  برای در ک شب قدر یکی از راه ها این است که تا میتوانید سوره قدر هر روز به عددی خاص بخوانید
  اگراین کار ها را انجام دادید یا قصد کنید مجددا تماس بگیرید تاریخ دقیق را بفرستم در شب مزبور خوابی می بینید انشا الله مشکل شما با روش مزبور رفع می شود.له

 33. mehdi Says:

  با سلام خدمت شما دوستان گرامي
  تعبير شما را خواندم و تاييد مي كنم آن خانواده اي را كه گفتيد در بستگان سراغ دارم و از قبل نيز اين نيت را داشتم كه امكاناتشان را در ماه مبارك رمضان تامين كنم (منتها مدتي تهران نبودند)و به ياري خدا در اسرع وقت اين كار را انجام مي دهم .
  خواهشمندم دستورات لازمه را مبذول فرماييد.
  ناگفته نماند من مشكلي دارم كه سالهاست در انتظار بر طرف شدن آنها به لطف خدا وشفاعت اهل بيت مي باشم و اميدوارم كه تعبيري كه شما كرديد ، نويد رفع اين مشكل و گرفتن حاجتم باشد
  انشاالله
  با تشكر فراوان از شما و آرزوي توفيق روزافزون
  پاسخ شما را به ادرس ایمیل تان ارسال کردیم از در یافت آن مارا مطلع کنید

 34. معصومه Says:

  1- نام شما تلفن و ادرس صحیح ایمیل() وادرس کار یا منزل و شغل : ما با برخي از شماره ها تماس گرفته و اطمينان حاصل ميکنيم ): معصومه شماره تلفن 09141099267

  1.1-چگونه واز طریق چه کسی با سایت آشنا شدید؟از طریق جستجو در گوگل

  1.2-تا جه حد مطالب سایت را وکدام یک را خوانده اید؟تقریبا همه مطالب

  2- نام پدر (اسم کوچک پدر که در داخل شناسنامه پدر آمده است محمد

  3- نام مادر(اسم کوچک مادر که در داخل شناسنامه مادر آمده است فاطمه

  4- سن شما و محل زندگی در چه شهری هستبد؟ 27 تبریز

  5- وزن (به کیلو گرم ) :44

  6- قد ( سانتی متر) :…..جثه و هیکل :لاغر متوسط چاق قد:168 لاغر

  7- رنگ چشم (مشکی ، آبی ، سبز ، قهوه ای و … غیره) :مشکی

  8- رنگ پوست (سبزه ، سفید ، سیاه ، زرد و … غیره ) :سبزه

  9- شکل بینی یا دماغ (تیز ، پهن ، بلند و … غیره ) :کوچک و نسبتا پهن

  10- شکل صورت ( گرد ، باریک ، کشیده ، لاغر ، گوشتی و … غیره ) :کشیده و لاغر

  11- رنگ موها ( مشکی ، بور ، قهوه ای و … غیره ) : مشکی

  12- شکل و حالت موها ( کوتاه ، باند ، بافته و … غیره): بلند

  13- علامت مشخص کننده در صورت یا بدن ( مثلاخال بروی لب ، خال بروی گونه یا بدن ، بریدگی در صورت و.یا… غیره ) خال در گردن

  14- تشریح درخواست خویش (تشریح بیماری ، ازدواج ، تشریح رفع مشکلات و … غیره هر چه بیشتر این قسمت را تشریح نمایید و به خصوص در خصوص بیماران سوابق و درمانهای گذشته و داروهائی را که در حال حاضر مصرف می شود را ارسال نمایند:

  سلام من در مورد ازدواجم سوال داشتم من یه خواهر بزرگتر از خودم دارم که الان 29 سال دارد ولی تا بحال ازدواج نکرده هرکی می آید خواستگاری اش همون بار اول میره و برنمی گرده این مسئله باعث نگرانی همه خانواده شده و خودش هم که دیگه ناامید شده . مشکل خودم هم مثل مشکل خواهرم هست می خواستم بدونم که این مشکل چه جوری حل می شود
  اول از همه 10 کیلو چاق شوید.

 35. sarvenaz Says:

  – نام : منوچهر

  2-چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟ از طريق گوگل دنبال مطلبي ميگشتم كه به سايت برخوردم

  3-تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟ دنياي جن وكمي خوندم

  4- نام پدر: محمد علي

  5- نام مادر: صغري

  6- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟ 38 ودر انديشه شهريار زندگي ميكنم

  7- وزن:90

  8- قد:174

  9- جثه و هيکل: درشت اندام معمولي

  10- رنگ چشم:قهوه اي

  11- رنگ پوست: سفيد

  12- شکل بيني يا دماغ:معمولي

  13- شکل صورت :كشيده

  14- رنگ موها:مشكي روشن

  15- شکل و حالت موها:صاف وكم

  16- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: جاي عمل در زانو

  17- تشريح درخواست خويش به صورت کامل: سلام برادر شوهر من 3غده در كليهاش در اورده كه از نظر ازمايشات ودكترهاي بسار خوب ميگن خيلي خطرناكه ميخواستم اگر ميشه برسي كنيد ببينيد ايا درسته يا نه و دكترها ميگن شانس زنده موندن تقريبا 10 درصده مي خواستم ببينم درسته يا نه از طرفي برادر شوهرم زنش رو خيلي به نا حق ميزده ميخواستم ببينم ايا اه اون زن گرفته و به همچين روزي افتاده قابل ذكر است كه روز به روز حالش داره بدتر ميشه تورو خدا سريع
  0046737327149جواب بديد
  شما و نه بیمار یاد شده در فوق قبلا از اروپا تماس گرفتید؟؟ و حتی پس از پاسخ گرفتن از ما با تاخیر هم اعلان وصول نکردید ؟؟؟
  ما در اینجا بیکار نیستیم به افرادی سرویس دهیم که مانند شما برخورد می کنند .
  به سوال بیربط مطلقا پاسخ نمی دهیم
  بیماری ایشان با روش ما کاملا قابل مداواست اما باید خودشان تماس بگیرند مدارک پزشکی خودرا در ایران به فرد معرفی شده از سوی ما داده و تحت درمان باشند.

 36. فاطمه Says:

  با سلام . من فاطمه 23 ساله از شیراز و مجرد هستم. دختری آرام و با حوصله و کمی افسرده اما اعتقادات قوی مذهبی دارم. مدتی است که متوجه شده ام اکثر رویا هایم در بیداری عینا به حقیقت می پیوندد. برخی از آن ها سه روزه یک هفته ای و گاهی چند ماه بعد در بیداری تعبیر می شود. مدت ها دنبال فردی بودم که این موضوع را با او در میان بگذارم اما هر چه گشتم فرد مناسبی نیافتم زیرا اکثر افراد حرف های مرا باور ندارند یا مسخره ام می کنند. تا اینکه خیلی اتفاقی در جستجوی گوگل با سایت شما روبرو شدم نمی دانم شاید لطف خدا بوده که من بتوانم با کسی در مورد خواب هایم مشورت کنم. خواب های زیادی دیدم که به حقیقت پیوسته اند اما از بین آن ها یک خواب نظر مرا به خود جلب کرده و تعبیر هم شده اما نه به صورت کامل! و آن اینست: شبی خواب دیدم به همراه عده ای برای زیارت به مشهد رفته ام (و این در حالی است که من آخرین بار در سن 6 سالگی به مشهد رفته بودم و تا این سن هرگز نرفته بودم) در خیابان با پسری آشنا شدم که نامش محمد بود گویا عده ای برایم مزاحمت ایجاد کرده بودند که این پسر یعنی محمد مرا از دست آن ها نجات داد و از من دعوت کرد به خانه شان بروم من به او خیلی علاقه مند شدم و یک لحظه چشم از چهر ه اش بر نمی داشتم و او نیز به من علاقه مند شده بود گویا من به همراه یکی از اقوامم که در خواب احساس می کردم مادرم است به خانه شان رفتیم و با مادر محمد آشنا شدم محمد از من خواستگاری کرد و من نیز پذیرفتم و گویا خانواده ام نیز بسیار راضی بودند و پدر محمد فوت شده بود و او با مادرش زندگی می کرد. همین. از خواب بیدار شدم. و این خواب را برای خواهر م و چند نفر دیگر تعریف کردم آن ها گفتند این فقط یک خواب است و بهتر است که فراموش کنم. تا اینکه چند ماه نمی دانم شاید 8 ماه از این خواب گذشت و من یک روز به پیشنهاد پدربزرگ و مادربزرگم راهی مشهد مقدس شدم پس از سال ها به مشهد می رفتم و از این بابت بسیار خوشحال بودم ولی اصلا آن خوابی را که دیده بودم به یاد نداشتم نه اینکه اصل خواب را فراموش کرده بودم نه ! بلکه یادم رفته بود که من این چنین خوابی دیده ام. تا اینکه ما در مشهد در هتلی ساکن شدیم یک روز پدربزرگم تصمیم گرفت به یکی از دوستان دایی ام که سال ها پیش سرباز دایی ام در ارتش بوده تماس بگیرد چون او ساکن مشهد بود. همین کار را کرد و قرار شد آن فرد به دنبال ما بیاید و ما را برای صرف نهار به منزلشان ببرد. ما جلوی یکی از مراکز خرید با او قرار گذاشتیم من تا به حال او را ندیده بودم اما همین که آمد احساس عجیبی پیدا کردم انگار سال هاست که او را می شناسم ناگهان پدربزرگم او را محمد خطاب کرد . دلم هوری ریخت نمی دانم چرا ولی یک آن به یاد خوابم افتادم. ما به خانه شان رفتیم و با استقبال گرمی از آن ها روبرو شدیم. چهره مادرش نیز برایم خیلی آشنا بود! در صورتی که تا به حال او را ندیده بودم. من در آن فاصله کم به محمد که مجرد هم بود علاقه مند شدم و احساس کردم که او نیز یک لحظه نگاه شرمگینش را از چشمان من بر نمی دارد و به من علاقه مند شده و از حرف هایش متوجه شدم که دوست دارد با من بیشتر آشنا شود ولی حجب و حیا یی که داشت اجازه این کار را نمی داد. اما پدرش زنده بود! و ما به شیراز برگشتیم. او چند هفته بعد به دایی ام تماس گرفت و از آن ها دعوت کرد که به مشهد بروند. در حالی که قبلا رابطه چندانی با دایی ام نداشت! حالا من مانده ام و علاقه فراوانم به محمد. نمی دانم آیا او به خواستگاری ام می آید . از این ماجرا سه ماه می گذرد اما هنوز نیامده. من به هیچ یک از خواستگارانم فکر نمی کنم و همه را به خاطر او رد می کنم . و من ماجرا را برای خواهرم و دیگران تعریف کردم و آن ها تا حدی حرف هایم را باور کرده اند اما اعتقاد به صحت رویایم ندارند. خواهش می کنم شما رویایم را تعبیر کرده و راهنمایی ام کنید.

 37. لیلا Says:

  1- نام :لیلا

  2-چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟
  سایت گوگل
  3-تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟پیشگویی

  4- نام پدر:فرج

  5- نام مادر:پروین

  6- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟20 شیراز

  7- وزن:40

  8- قد:1.50

  9- جثه و هيکل:لاغر

  10- رنگ چشم:میشی

  11- رنگ پوست:گندمی

  12- شکل بيني يا دماغ:کوچولو

  13- شکل صورت :گرد

  14- رنگ موها:مشکی

  15- شکل و حالت موها:لخت

  16- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن:ابروهای پیوسته

  مامانم میگه اگه صبر کنم در اینده اتفاقی خوب برام پیش می اد اما باید صبر کنم ولی من باید تصمیم دیگه بگیرم ببینم تا چه حد اتفاق مامانم میگه پیش می اد اخه باید یه تصمیم مهم بگیرم با توجه به اون اتفاق
  شما بهتر است به حرف مامان گوش کنید او به درد نمی خورد بهتر از او پیدا میشود

 38. farzad Says:

  1- نام : فرزاد

  2-چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟ گوگل

  3-تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟ کم

  4- نام پدر: علی

  5- نام مادر: پروین
  ن
  6- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟ 25 تهران

  7- وزن: 85

  8- قد:178

  9- جثه و هيکل: متوسط

  10- رنگ چشم: قهوه ای تیره

  11- رنگ پوست: سبزه

  12- شکل بيني يا دماغ : متوسط و کمی پهن

  13- شکل صورت : کشیده

  14- رنگ موها: مشکی

  15- شکل و حالت موها: صاف و کم پشت

  16- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: ندارم

  17- تشريح درخواست خويش به صورت کامل: من آدمی هستم که به این مسایل معتقدم و اعتقاد دارم که افرادی با چنین قدرت هایی در این دنیا وجود دارند . من دو ماه است که با مشکل بسیار بزرگی دست به گریبانم که واقعاً نمی دانم چگونه آن را حل نمایم. مسأله مرگ و زندگی است. لطفاً بگویید چه کنم
  پاسخ :مساله اصلی را بیان کنید ظاهرا چند مساله دارید م.

 39. farzad Says:

  1- نام : فرزاد

  2-چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟ گوگل

  3-تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟ کم

  4- نام پدر: علی

  5- نام مادر: پروین
  ن
  6- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟ 25 تهران

  7- وزن: 85

  8- قد:178

  9- جثه و هيکل: متوسط

  10- رنگ چشم: قهوه ای تیره

  11- رنگ پوست: سبزه

  12- شکل بيني يا دماغ : متوسط و کمی پهن

  13- شکل صورت : کشیده

  14- رنگ موها: مشکی

  15- شکل و حالت موها: صاف و کم پشت

  16- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: ندارم
  17- تشريح درخواست خويش به صورت کامل:وضعیت مالی به هم ریخته ی خانواده چی میشه؟میدونم که انقدر قدرت دارین که بدونین چی میگم(قبلا با همین مشخصات کمک خواسیدت
  پاسخ: مقطعی است و البته بیشتر مربوط به اوضاع کشور است. فشار را بیشتر برمردم عادی وارد می کند. شما در رابطه با کارخود باید کاملا هوشیار باشید و از شاخه یک درخت که کار اصلی شماست به درخت دیگر نپرید سعی کنید همان درخت کاری خود را از ابعاد گوناگون توسعه دهید شما توان بیانی خوبی دارید و روابط اجتماعی در شغلتان هر چه قویتر بهتر در اینده قرصت خوبی برای جهش مالی می یابد اگر همشیار باشید ترقی می کید ..نم)

 40. farzad Says:

  1- نام : فرزاد

  2-چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟ گوگل

  3-تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟ کم

  4- نام پدر: علی

  5- نام مادر: پروین
  ن
  6- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟ 25 تهران

  7- وزن: 85

  8- قد:178

  9- جثه و هيکل: متوسط

  10- رنگ چشم: قهوه ای تیره

  11- رنگ پوست: سبزه

  12- شکل بيني يا دماغ : متوسط و کمی پهن

  13- شکل صورت : کشیده

  14- رنگ موها: مشکی

  15- شکل و حالت موها: صاف و کم پشت

  16- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: ندارم
  17- تشريح درخواست خويش به صورت کامل:مادرم در خواب پدرم را عریان می بیند در حالیکه خنده های زشتی میکند.تعبیرش چیست؟
  پاسخ:مادر در رابطه زن و شویی از پدر ناراضی بوده واز او ناراحتی دارد.واز این رو اورا چنان می بیند باید گذشت کند

 41. farzad Says:

  1- نام : فرزاد

  2-چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟ گوگل

  3-تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟ کم

  4- نام پدر: علی

  5- نام مادر: پروین
  ن
  6- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟ 25 تهران

  7- وزن: 85

  8- قد:178

  9- جثه و هيکل: متوسط

  10- رنگ چشم: قهوه ای تیره

  11- رنگ پوست: سبزه

  12- شکل بيني يا دماغ : متوسط و کمی پهن

  13- شکل صورت : کشیده

  14- رنگ موها: مشکی

  15- شکل و حالت موها: صاف و کم پشت

  16- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: ندارم

  17- تشريح درخواست خويش به صورت کامل:همانطور که اگاه هستید 5 سال هست شبها مشکل خواب هر چند یکبار احساس سنگبنی و خفگی در خواب دارم من میفهمم ولی کاری نمیتونم بکنم کسانی میبینم که در بیداری تا بهال ندیدم جریان چیست؟
  باید اعصاب …ان تقویت کنید
  دوم م…ریزه باشد
  از خوردن غذای چرب و سنگین در شب خودداری کنید
  قبل از خواب به هیچ چیز فکر نکنید میتوانید 7 با سوره توحید بخوانید

 42. fahimehدر تعبیر خواب Says:

  – نام شما يا بيمار يا مخاطب اصلي (اسم کوچک فرد که در داخل شناسنامه فرد آمده است نام خانوادگي نيازي نيست) درمان و تشخيص بيماري ( يا رفع مشکلات ، تعبير خواب و….) يک شماره تلفن تماس ضروري مي باشد(داخل يا خارج کشور ايران) ما با برخي از شماره ها تماس گرفته و اطمينان حاصل ميکنيم . اطلاعات اصلي شما در صورت لزوم در سايت ديده نمي شود
  فهيمه
  2-چگونه و از طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟
  اتفاقي دنبال تفسير وتعبير يك سوره ميگشتم
  3-تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟خواب مشكلات و…..

  4- نام پدر (اسم کوچک پدر که در داخل شناسنامه پدر آمده است):
  قاسمعلي
  5- نام مادر(اسم کوچک مادر که در داخل شناسنامه مادر آمده است):
  مهيرن
  6- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد ؟
  23 اصفهان
  7- وزن (به کيلو گرم ) :
  46
  8- قد ( سانتي متر) :
  158
  9- جثه و هيکل (لاغر ، متوسط ، چاق …) :
  لاغر
  10- رنگ چشم (مشکي ، آبي ، سبز ، قهوه اي و … غيره) :
  قهوه اي روشن(عسلي
  11- رنگ پوست (سبزه ، سفيد ، سياه ، زرد و … غيره ) :
  گندمي
  12- شکل بيني يا دماغ (تيز ، پهن ، بلند و … غيره ) :
  معمولي كمي كشيده
  13- شکل صورت ( گرد ، باريک ، کشيده ، لاغر ، گوشتي و … غيره ) :
  بيضي و گوشتي
  14- رنگ موها ( مشکي ، بور ، قهوه اي و … غيره ) :
  مشكي
  15- شکل و حالت موها ( کوتاه ، باند ، بافته و … غيره):
  فر خشك كوتاه
  16- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن ( مثلاخال بروي لب ، خال بروي گونه يا بدن ، بريدگي در صورت و.يا… غيره )
  ندارم
  17- تشريح درخواست خويش (تشريح بيماري ، ازدواج ، تشريح رفع مشکلات و … غيره هر چه بيشتر اين قسمت را تشريح نماييد و به خصوص در خصوص بيماران سوابق و درمانهاي گذشته و داروهائي را که در حال حاضر مصرف مي شود را ارسال نمايند):
  با سلام ميخواستم دوخواب مرا تعبير كنيد
  1 خواب ديدم با كسي با شمشير معمولي ميجنگم اما قرار نيست كه اسيبي به هم برسانيم بايد ضربه ها را به هر نحو ممكن دفع كنيم ناگهان بالاي سر او شمشير عجيبي ظا هر شد مانند ميله اي بود واز اطراف ان نور ساطع ميشد در واقع تكه اي از نور بود واو با ان شمشير با من ميجنگيد من ترسيدم اما از ادامه مبازه دست بر نداشتم ناگهان ديدم شمشيري با همان وصف در بالاي سر من ظاهر شد و سر ان در دستان من بود نيروي عجيبي داشت كه از من نبود (دراين حين ديگر شمشير عجيب در دست طرف مقابلم نبود)ومن شروع كردم به خواند ن سوره كافرون كه تنها ايه اي كه از ان در خواب به يادم مانده لا اعبد ماتعبدون دراين حين نيروي شمشير خيلي بيشتر وبيشتر ميشد ومبازه شدت گرفته بود كه ناگهان طرف مقابلم دست از مبارزه كشيد ورفت وديگر حاضر به ادامه مبارزه نميشد و من بسيار معترض بودم از اين كه او ادامه نميدهد وبه همه هم شكايت ميكردم كه يكي از دوستان قديمم را ديدم داشت از دري رد ميشد برگشت نگاهي به من كرد وگفت تو نميداني روبروي اين شمشير ايستادن يعني چه وچه زجر وعذابي دارد واخمي به من كرد ورفت ومن باز هم راضي نشدم طرف مقابلم هم ديگر مسلح نبود اما من شروع به خواندن سوره كردم اما سوره ديگر هيچ اثري درشمشير كه هنوز در دستانم بود نميكرد (البته فكر ميكنم اين دوستم در اخرين روزهايي كه باهم بوديم از من مكدر بود و ان اخم شايد بابت همان بوده)ميخواهم تعبير اين خواب را بدانم
  2 – اين خواب را 2 يا3 بار به تكرر ديده ام والبته به نحو هاي ديگر هم
  خواب ميبينم در جايي مشغول به كاري ام كه كسي مي ايد وميگويد بايد به خانه باز گردي ومن شروع به برگشتن ميكنم اما به نحو غريبي حركت ميكنم پاهايم روي زمين نيست واززمين فاصله دارد ومن اصلا با انها راه نميروم بلكه نيرويي عجيب از درون مرا به جلو ميبرد درواقع همين كه فكر ميكنم بايد بروم به پيش رانده ميشوم واگر فكر كنم چه خبرت است چقدر تند ميروي حركتم اهسته ميشود اوايل كه اين خواب را ميديدم ازكوچه هاي پيچ در پيچ وناشناسي حركت ميكردم كه البته ميدانستم كه مرا به خانه ميرساند اين اواخر كوچه ها طويل ومستقيم واشنا هستند اما در اين خوابها هيچ گاه به خانه نرسيدم فقط يك بار خود را در كوچه مان ديدم نزديك خانه ولي باز به خانه نرسيدم با تشك
  پاسخ:
  درخواب اول شما به نسبت با خانمها قدری از لطافت دور و به خشونت نزدیک هستید
  دوم ظاهرا در ماه رمضان زیاد فیلم های پخش شده از تلوزیون که ملغمه عرفان سرخپوستی و بودایی و اسلامی است را تماشا میکنید
  در خواب دوم :شما اختلاف با خانواده دارید و قصد حل ان دارید

 43. farzad Says:

  1- نام : فرزاد

  2-چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟ گوگل

  3-تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟ کم

  4- نام پدر: علی

  5- نام مادر: پروین
  ن
  6- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟ 25 تهران

  7- وزن: 85

  8- قد:178

  9- جثه و هيکل: متوسط

  10- رنگ چشم: قهوه ای تیره

  11- رنگ پوست: سبزه

  12- شکل بيني يا دماغ : متوسط و کمی پهن

  13- شکل صورت : کشیده

  14- رنگ موها: مشکی

  15- شکل و حالت موها: صاف و کم پشت

  16- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: ندارم

  17- تشريح درخواست خويش به صورت کامل:سلام.خیلی کوتاه عرض من قصد اهانت یا تفنن ندارم و قبلا با شما مکاتبه کردم.ومیدونم هستند کسانی که نیروهایی مثبت دارند مانند شما.ولی من از طرف دوستان متهم به لودگی شودم.درخواست من این هست که شما با قدرتی که میدانم دارید مشخصه ای از من بدهید قوی تا ثابت شود نه من لوده هستم و … باز هم میگم من قصد اهانت یا تفنن ندارم
  پاسخ:اقای فرزاد خان
  ما چرا باید در صدد اثبات مطلبی در شما باشیم؟وقتی که سابقه شما نزد دوستانتان هست؟ و نکته بعد چرا از ما چنین توقعی دارید؟ما چیزی از مراجعین یا شما می گیریم؟ شما فایده ای خواه مادی یا معنوی به ما می رسانیدد؟یا اگر شما مارا تایید یا تکذیب کنیدچه حادثه ای در جها ن رخ می دهد ؟شما وقتی از ما گرفتید و ما بی توقع پاسخ دادیم .حال بگذارید وقت ما برای کسانی باشد که واقعا به ما نیازمندند و مساله انها برایشان مهم است و در صدد اثبات یا انکار لودگی و بازی نیستند
  اکثر مردم شامل کسانی هستند که اگر کره زمین را در دسنشان بگذارید باز دنبال سیر و عدس و چلو هستندو…
  از قدیم اهل معنا گفته و نصیحت کرده اند:سر به سر درویش گوشه نشین هم نگذارید این پند را جدا وجدا فراموش نکنید .

 44. ناشناس Says:

  1- نام :ز
  2-چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟جستجو د رگوگل

  3-تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟زياد مطالعه نكردم و مي خواهم مثل بقيه ازشما كمك بگيرم

  4- نام پدر:علي
  ي
  5- نام مادر:فح

  6- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟19
  7- وزن:52

  8- قد:170

  9- جثه و هيکل:لاغر

  10- رنگ چشم:قهوه اي

  11- رنگ پوست:سبزه

  12- شکل بيني يا دماغ:كمي قوز دار

  13- شکل صورت :گرد و تو پر

  14- رنگ موها:مشكي

  15- شکل و حالت موها:مجعد و نسبتا بلند

  16- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن:دسته راستم روي انگشت سبابه خال دارم

  17- تشريح درخواست خويش به صورت کامل:ببخشد من اشتباهن همين مطلب رو د رقسمت بيماري هاي جسمي نوشت لطفا عذر خواهي من رو نپذيريد و به من كمك كنيد خواهش ميكنم
  من دختري هستم 19 ساله حدود 3-4 سال پيش براي كار كردن به مغازه اي كه ….نجام ميداد رجوع كردم.از طرف يكي از كاركنان اونجا كه دختر هم بود من با برادرش اشنا شدم و الان حدود 2 سال و خورده اي هست كه با هم دوست هستيم .من ابتدا به هدف ازدواج جلو رفتم و اون هم قبول كرد(مهر…) ولي بعد از مدتي زيره حرفش زد من مي خواستم همون اوابل تركش كنم ولي اون منو همش متقاعد مي كرد كه ما با هم فعلا دوستيم و نيازي نداده كه با هم جدا شيم من هم قبول كردم .من به خونه اون شخص رفتو امد داشتم به همين دليل خانواده مه…. من رو به عنوان دختر هرزه در ذهن دارن.متا سفانه سكس هم بين مابوده و پشيماني من هم بيشتر سر اين موضوع هستش. با اينكه پدرش از اين موضوع با خبر شده ولي باز هم تمايل به سكس داره و ول كن هم نيست. من اون رو به عنوانه همسر اينده قبول ندارم چون مشروب ميخوره و به پدر مادرش هم احترام نميذاره. الان مدتي هستش حدود 1 هفته و 2 روز هست كه مادر من متوجه رابطه من با اين اقا پسر شده البته از سكس خبري نداره.مادرم گفت به خاطر حفظ ابروي خانوادگي مون از اين رابطه دست بكشم .و تا خواست باهاش حرف بزنه گوشي رو قطع كرد و مادرم گفت كه ديگه به هيچ عنوان رابطه نداشته باشم من هم قبول كردم .ديشب براي اينكه دليله كارش رو ازش بپرسم بهش اس ام اس دادم ولي اون تماس گرفت و به من گفت كه پدرش اون رو از ارس محروم كرده به خاطر من و مادرش هم يك دختر ديگه اي رو براش در نظر گرفته براي ازدواج من نمي خوام ديگه باهاش باشم ولي اون منو تحديد ميكنه به اينكه ازت فيلم گرفتم و اينكه يه روز ميام مي دزدمت يا اسيد رو صورتت مي پاشم خواهش مي كنم به من بگيد چطوري ازش جدا شم خواهش مي كنم
  در ضمن من در شركتي كه قطعات خودرو مي سازه طراح و منشي هستم و قصد دارم ادامه تحصيل بدم
  لطفا كمك كن
  پاسخ: او فکر میکند شما بی عرضه و بدون حامی هستید خودتان هم مقصرید چون شما هم دابطه را می خواهید
  او اگر فیلمی داشت شما زودتر میفهمیدید
  باید مادرتان را جلوی انها بیاورید و حتی صدای اورا ضبط واز او شکایت کنید نترسید و محکم با مادرتان بایستید د

 45. فاطمه در تعبیر خواب Says:

  سلام استاد عزیزم
  این بار وقت کردم و بخش تعبیر رویاها ازسایتتونو خوندم الحق و الانصاف که تعبیراتون حرف نداره بدون اغراق بگم این بخش هم مثل بخشهای دیگه هم جالب هم زیبا و هم بسیار تاثیرگذارهستش ومهمترین مسئله که در تعبیر رویاها نظر منو به خودش جلب کرد تفاوت تعبیر شما با کتابهای تعبیر خواب هستش چون که شما بسیار باهوش و موشکافانه از طریق رویاها پی به احساسات ومسائل درونی افراد نیز می برید و افراد را متوجه خیلی از کارهاشون می کنید و این تعبیرها واقعا تاثیر گذارهستن و واقعا به نظر من علمی و جذاب هستن پس من هم امروز تصمیم گرفتم که مزاحم بشم و درمورد تعبیر دو تا از خوابهام ازشمایاری بگیرم البته من خیلی خوابهای جورواجور می بینم اما این دوتا خوابم همیشه جلوی چشمم هستنو نمی تونم فراموششون کنم می خوام بدونم آیا خوابهای من هم از روحیات من و مسائل موجود دراطرافم سرچشمه می گیرن یانه؟
  راستش یکی از خوابهامو تو اوایل ماه رمضون دیدم فکر کنم چند روز قبل از آشنایی باشما یعنی اون روزایی که مریض بودم و حالم خیلی بد بود و خواب دوممو نیز فکر کنم یه هفته پیش دیدمو و هر دو خوابو نزدیک سحر دیدم و هر دوتاشون هم روم خیلی تاثیر گذاشتنو و منو به فکر واداشتن و منو نگران کردن و فکر می کنم حتما خطایی ازمن سرزده که چنین خوابهایی رو می بینم به هر حال جز شما محرم و همدم بهتر ی پیدا نکردمو و با اجازتون مزاحم شدم تا در این مورد نیز مرا راهنمایی کنین بسیار سپاسگزارم
  1 – این خوابمو تو ماه رمضان دیدم ..
  با خانواده خواهرم تو یه شهر غریب رفته بودیم یه جایی مثل زیارتگاه اما دیگه نمی دونم کجابود بعد نمی دونم چی شد من اونارو گم کردم و شروع کردم دنبال اونا گشتن اما من هر چه دنبالشون می گشتم اثری از اونا نبود و به نظرم رفته رفته محوطه زیارتگاه بزرگتر و بزرگتر می شد عین حرم آقا امام رضا که این ور و اون ورش ناپیداست اونقدر دنبالشون گشتم که دیدم به افرادی که تو زیارتگاه نشستن دارن ناهار میدن اما من همچنان گریه می کردمو و دنبال اونا میگشتم تا اینکه اذان مغربو گفتنو من رفتم داخل زیارتگاه رو به قبله نشستمو و دیدم دارن به همه شام میدن اما من فقط داشتم گریه می کردمو همه داشتن منو نگاه می کردن اما هیچ کی علت گریمو نمی پرسید حتی کفشامو هم گم کرده بودمو و نمی تونستم چطوری باید دنبال اونا بگردم یه دفعه احساس کردم دارم بالا میارم دستمو کردم تو گلومو یه عالم کاغذ از گلوم بیرون آوردم حالم خیلی بهتر شد و احساس کردم که دیگه می تونم اونارو پیداکنم و تو اون لحظه از خواب بیدار شدم و خیلی از خوابم ترسیده بودم یعنی اون همه کاغذ پاره چی بود که من بالا آوردم …
  2 – این خوابمو هم چن روز پیش دیدم
  فکر کنم با مامانم رفته بودیم یه حمام عمومی اما اون حمامه خیلی درب وداغون بودش اولش خیلی شلوغ بود و گفتم اصلا نوبت به ما نمی رسه اما نمی دونم یه دفعه ای همه وسایلاشون تو واحدهاشون زاشتنو ونمی دونم کجا رفتن حمام تاریک بود و فقط منو و مامانم مونده بودیم من هم از فرصت استفاده کردمو رفتم تو یک از اونا خدومو شستم بعد وسط کار به واحد مامانم سرزدم کف واحد من سیمان بودش اما مال مامانم خاک خاک بود و گفتم آخه چطوری می تونه خودشو اینجابشوره بالاخره یه کمی هم پیش مامانم خودمو شستم بعد دیدم تو خونمون جلوی آینه ایستادمو و با تعجب دیدم اونقدر خودمو شستم که صورتم سفید و سرخ شده و حتی رنگ موهام هم روشن تر شده و به زرد و سفید می زنه و اونقدر موهامو شستم که درست فرق سرم جایی که مسح می کشم انگاری پوستش کنده شد ه و سه جای زخم مثل جای جوش که کنده شدن و سرخ هستن به ترتیب به صورت سه دایره از بزرگ به کوچک از جلوی سرم تا پشت ردیف شدن ترسیدم و از خواب پریدم
  این دو خوابو اصلا نمی تونم فراموش کنم و احساس می کنم خطایی ازم سر زده که اینارو دیدم و اومدم مثل همیشه شما کمکم کنین انشالله که خیر
  استاد عزیزم چون خیلی حرف زدم و شمارو خسته کردم
  بنابراین اگه زحمتی نیست شما خودتون زحمت بکشینو و لطف بفرمایینو و مبلغ کمک به فقرا راتعیین بفرمایین
  با سپاس فراوان از زحمات خالصانه شما

  پاسخ:
  در خواب اول احساس نگرانی و نوعی عدم تفاهم در روابط است انها را دوست دارید واز دست دادن انها نگرانید اما روابط شما کمی دوراست خرف زیاد دارید ولی نمی توانید بگوییمثل همه خانواده های ایرانی و ترس از دست دادن وافعی انها را دارید
  در خواب دوم شماتعبیر موتوا قبل ان تموتوا شده اید
  خوب است حمام ودریا و اب صاف رفتن سلامتی روح و نفس است و درایینه دیدن خودرا خیلی خوب است یعنی از نظر اخلاقی پیشرفت دارید اما باید بدانید نزدیکان شما این حس را ندارند ونیای خودرا با انها مقایسه کنیداصلاح انان به شیوه خاص ا
  آنان است . دیدن ایینه در خواب بسیار خوب است و نتیجه خودکاوی برای اصلاح نفس و روح و جسم است.سه رایره همین سه است باید متوازن شوند اما در هر حال نباید بدن خودرا حتی برای عبادات ظاهری آزار دهید روح سالم در بدن سالم استادا

 46. محمد آراسته Says:

  با سلام به اشتباهم پی بردم و دیگر تا وقت قطعی کلا رابطه را قطع خواهم کرد ولی شما به من بگویید 40 روز باز هم سر جای خودش است یا آن هم منتفی شد و اگر باید رفتاری را در خود تقویت یا کم کنم به من تذکر بدهید با این که خیلی خیلی بدم ولی امیدوارم شما از من نا امید نشده باشید و رحمت خدا باز شامل حال من واقغ شود و به من لطف خود را دریغ نکنید .

  پاسخ:
  انسان بي خطا نيست مهم بررسي خويش،‌ پشيماني ، اصلاح و عدم تكرار است ؛ ادامه دهيد

 47. sober Says:

  سلام استاد عزيز

  چند روزي است كه در شكم (البته دقيق نمي دانم كدام ناحيه) احساس درد مي كنم. البته همانطور كه مي دانيد يكي از مشكلاتي كه براي من مي تواند ايجاد شود عفونت مثانه است حالا نمي دانم اين درد به خاطر عفونت است يا اينكه من حسم بيشتر شده و دردها را بيشتر حس مي كنم. و يا حتي احساس دفع پيدا كرده ام.

  با آرزوي توفيق روز افزون براي شما

 48. سولماز Says:

  استاد عزیز سلام.
  از اشتباهی که در عوض کردن ادرس ایمیلم به وجود اومد عذر میخوام..اخه اون ادرس اولی غیر فعال شده بود و من اصلا هواسم نبود که غیر فعاله…خواهش میکنم قصور منو ببخشید..بار کنید وقتی متوجه شدم از شدت ناراحتی گریم گرفته بود..باور کنید اصلا عمدی در کار نبود..
  استاد عزیزم منو ببخشید.آخه تجربه ی اولمه..منو ببخشید.باور کنید سوء نیتی در کار نبود..میشه خوابی که دیشب براتون نوشتم برام تعبیر کنین..
  منو ببخشین..من منتظر تعبیر خوابم هستم.
  بازهم از اعماق وجودم معذرت میخوام..

 49. سولماز Says:

  استاد عزیزم سلام
  خسته نباشید.و امیدوارم سالم و تندرست باشید..اینبار به خاطر مشکلی که دارم میخواستم
  کمکم کنید..من از بچگی از جاهای تاریک وحشت داشتم و این ترس تا حالا با من هست ولی
  کمتر …راستش خونه ی ما طبقه ی دوم قرار داره و پنجره ی سالن و آشپزخونه به طرف بیرون
  مشرفه.خونه ی ما داخل کوچه قرار داره و از روبرو کوههای پر برف دیده میشن.راستش وقتی
  شبا از کنار پنجره رد میشم همش حس میکنم یکی میخواد به طرفم شلیک کنه..این حس
  مسخره و شاید از لحاظ روانشناسی خطرناک باشه.ولی این حس 8ساله که با منه درست از
  وقتی که به این خونه اسباب کشی کردیم..وقتی از کنار پنجره رد میشم نا خوداگاه میخوام سرمو
  بدزدم..خودم از بابت این حسم خیلی نگرانم..میترسم مشکل روانی حادی داشته
  باشم..همش تو ذهنم تصویر مرد جوونی که به طرفم از راه دور نشونه رفته..لطفا راهنماییم
  کنید.چون واقعا در مورد خودم نگرانم.
  باز هم به خاطر کمکتون ممنونم..

  از خدای بزرگ براتون طول عمر با غزت و سلامتی آرزو میکنم.

 50. شهرام Says:

  -نام :شهرام
  ۲-چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟ كاملا بصورت اتفاقي وگشت در اينترنت
  -تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟ تاحدودي مطالب سايت جالب شما را خوانده ام
  ۴- نام پدر: ثابت
  6-ساکن : كرج
  ۷- وزن:94
  ۸- قد: 173
  ۹- جثه و هيکل: نسبتاًچاق
  ۱۰- رنگ چشم:مشكي
  ۱۱- رنگ پوست: سبزه به روشن
  ۱۲- شکل بيني يا دماغ: معمولي كمي كشيده
  ۱۳- شکل صورت :گوشتي تقريبا پهن
  ۱۴- رنگ موها:خرمايي
  ۱۵- شکل و حالت موها: مجعد وفر درشت
  ۱۶- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: …
  ۱۷-تشریح درخواست:
  ۱۸- مبلغ 50000هزار تومان صورت گشايش كارم پرداخت خواهم كرد
  با سلام خدمت استاد گرامي با آرزوي سالي سرشار از موفقيت وكاميابي براي حضرتعالي
  2. 34ساله هستم سالها در انتظار ازدواج با دختر دايي خويش بودم كه بخاطر خودخواهي خانواده اش نتوانستم با ايشان ازدواج كنم وهنوز اين شخص درذهنم هست اورا بسيار دوست داشتم چكار كنم واكنون چند سالي است
  3. به هر دري ميزنم فرد مورد علاقه خودرا نميتوانم پيدا كنم راه ازدواج خودم را گم كرده ام خواهشمندم كمكم
  4. كنيد واقعاًمادرم بسيار در فكر من است
  5. سوال ديگرم در مورد كارم است سال 86 خسارت فراوان مالي به اتفاق 2برادارم كه يك كارگاه كارتن سازي
  6. داريم ديديم واكنون براي شروع مجدد با مشكلات فراوان مالي وكلي بدهي داريم سال را شروع ميكنيم خدايا
  7. چكار كنيم. باتشكر وامتنان
  پاسخ:
  ااطلاعات داده شما ناقص بوده
  باید استقلال یافته و به مادر تان در ازدواج توجه چندان نداشته و وابسته نباشید
  اگر کمی دقت وتامل می کردید می توانستید با آن دختر ازدواج کنید
  کار و مشکل آن بخشی مربوط به همکاران ولی بیشتر مربوط به اوضاع داخلی است
  در ازدواج عجله نکنید .بی وسواس معیار خودرا درک و شناسایی کنید

 51. خلیل حیدری Says:

  با سلام من خواب دیده ام که در شهر زادگاه ام یک کوه معروف رشته رشته شد و از دل آن عتیقه های مس ریخت بیرون و من خواستم آن را جم کنم که چون زیاد بود نتوانستم لذا به دوستم گفتم تو مراقب باش تا من بروم و مسئولین میراث فرهنگی را صدا کنم . اما در ساختمان قدیمی که در آن جا به عنوان مسئول بود گفتم او بی اعتنا گفت شما هم بی خیال شوید و من برگشتم تا خود مراقب آن عتیقه ها باشم که مردم نبردند که از خواب بیدار شدم

 52. رها Says:

  با سلام

  نام:رها
  چگونکی اشنایی با سایت:از طریق جستجوی یاهو
  تاچه حد مطالب سایت را خوانده اید و کدام را:در حد متوسط وبیشتر تعبیرخواب
  نام پدر:حمید
  نام مادر:مینا
  سن وشهر:26 بیست وشش ودر شهر دبی از کشور امارات ساکن هستم
  وزن:61
  قد:170
  هیکل:متوسط
  رنگ چشم:قهوه ای
  رنگ پوست:گندمی
  شکل بینی:کشیده و بلند
  شکل صورت:بیضی
  رنگ موها:قهوه ای
  شکل و حالت موها:صاف و تقریبا بلند
  علامت مشخص در صورت یا بدن:ندارم
  به محض دریافت پاسخ 60000تومان به فقرا کمک خواهم رساند

  درخواست:تعبیر خواب

  خیلی از شما ممنونم که وقت می ذارید و خواب من رو که خیلی ذهنم رو مشغول کرده تعبیر میکنید.
  چندی پیش موقع صبح خواب دیدم که خانه ای بر ساحل دریا داریم ولی من دیوار یا ساختمانی ندیدم و اینطور احساس میکردم که در حیاط هستم و اکثر اقوام و فامیل نزدیک هم هستند و
  مثل اینست که کمک میکنند که اثاثیه خانه چیده شود در این میان گوشه ای از ساحل که مثل یک دیوار قدیمی بنظر میرسید تعدادی حشره ریز و درشت عجیب دیدم و مردی که او را نمیشناختم
  گفت حشره کش بیارم و من بردم و او داشت با حشره کش انها را میکشت و من خوشحال بودم چون از انها میترسیدم .ناگهان چشمم به حشره خیلی بزرگی افتاد و قبل از اینکه اون اقا حشره کش به اون بزنه دستم رو بردم جلو که بگیرمش که پرواز کرد و دیدم که یک پرنده بسیار زیباست
  که رنگ سرخ شرابی با قرمز بسیار زیبایی در حاشیه بال و دم وکاکلی که روی سرش بود داشت
  قبل از اینکه دور شود به راحتی گرفتمش و دیدم که روی یکی از بالهاش به وضوح کلمه الله و روی بال دیگه کلمه محمد (ص)نوشته شده. خیلی تعجب کردم و احساس کردم پرنده داره به من میگه که به هیچکس چیزی نگم ومثل اینکه از من خواهش میکردومیگفت هر چی بخوای برات انجام میدم.من خیلی خوشحال بودم و وقتی مادرم رو دیدم که از چیزی ناراحته موضوع پرنده رو گفتم و گفتم نگران نباش هر کاری بخوام برام انجام میده و البنه نمیدونستم مادرم از چی ناراحته ولی خیلی نگران بودم که چرا موضوع رو به مادرم گفتم.

  خواب دیگه که خیلی نگرانم کرده و به فاصله 4 روز از خواب قبلی دیدم اینه که موقع شب خواب دیدم که من و شوهرم به جایی رفتیم که در عالم خواب فکر میکردم زندان است و لی هیچ شباهتی به زندان نداشت و مثل این بود که ما برای دیدن دخترم که 6 سال دارد و پسرم که 4 سال دارد انجا هستیم و در خواب هم فکر میکردم چرا بچه های من اینجا هستند ولی می گفتم حتما کاری کرده اند رفتیم و دخترم رو دیدیم (دختربچه های زیادی اونجا بودند)من لباسهاشو عوض کردم ولباس تمیز پوشاندم ودخترم هیچ اعتراضی به بودن در اونجا نمیکرد و اونجا خیلی تمیز بود و خانمهای زیادی از بچه ها مراقبت میکردندو میزهای بزرگی بود که غذای بچه ها روی اونا بود و غذاها رنگارنگ و متنوع و تمیز بودند بطوریکه به شوهرم گفتم عجب زندانی…
  از ان ساختمان که بیرون امدیم در محوطه انجا روی یک سکوی پهن نشستیم و میدیدم که دو مرد را شلاق زدندو فکر میکردم کار بدی کرده باشند .داشتم به شوهرم میگفتم که دخترم یک یا دو هفته دیگر و پسرم فردا یا همین امروز می ایند بیرون .و میگفتم که به دیدن پسرم نرویم چون بعد که خواستیم برگردیم دنبالمون گریه میکنه.ولی در سرتاسر خوابم ناراحت بودم برای بچه هام.
  بسیار سپاسگزارم
  پاسخ:
  هردو خواب به هم مرتبط است.باید 28 هزلرتومان هم به فقرا دهید

  احساس اصلی شما مربوط به غربت و احساس تنهایی حاصل از آن و دوری ازخانواده وفامیل و احتمال یا عدم احتمال موفقیت در غربت به ویزه از نظر فرهنگی و اقتصادی ورفاهی است .خواب نشان از اضطراب درونی شما دارد گفتگوی درونی خوب با خدا دارید و امیدتان به او که مانند نماز برای شماست .
  احساس چبد بعدی دارید از سویی امکانات خوب برای آینده فرزندان را می بینید و امیدوار می شوید . اما احساسی از ناسازگاری محیط هم در خود تان داریداز سوی دیگر در اضطراب که فردا چه می شود؟اجساس دوری از اقوام و برخی مطالب که نمی خواهید دیگران بدانند
  توکل برخدا کنید برای آینده برنامه ریزی کنید نه خیالبافی یا ترس و چه کنم ؟ویا چه شود؟
  نگرانی در باب بچه ها هم در خواب و بیداری طبیعی مادران است .

 53. حسنعلي Says:

  – نام /حسنعلي تلفن :۲09132548983- آیا در باره سایت اطلاع داشتید ویا چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟اتفاقي ازطريق جستجو در اينترنت۳ -تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟تا حدودي بيشترمطالب مشاوره ۴- نام پدر:۵محمد- نام مادر:۶ رقيه- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟24-قم۷- وزن:۸65- قد:168- ۹جثه و هيکل:۱۰ لاغر- رنگ چشم:قهوه اي روشن۱۱- رنگ پوست:۱۲ گندمي- شکل بيني يا دماغ:۱۳ معمولي- شکل صورت :گرد۱۴- رنگ موها:مشكي۱۵- شکل و حالت موها:۱۶صاف- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: ندارم۱۷- تشريح درخواست خويش به صورت:حدود يك سال پيش از طريق يكي از دوستان با مشخصات دختري آشنا شده و بعد از تحقيق باتفاق خانواده به خواستگاري ايشان رفتم تمام ويژگيهاي ايشان مورد پسند من بود اما بعلت اينكه از من بزرگتر بوده و ساكن شهر ما نبودند مادرم با اين ازدواج مخالفت كرد بعد از مخالفت خانواده بعلت علاقه زياد به آن دختر و مشخصات اخلاقي و رفتاري و مذهبي ايشان، دچار افسردگي شديد روحي شده و خانواده فقط بعلت اينكه مشكلاتم حل شوند پيشنهاد ازدواج با دختر ديگري كه مطابق ميلشان بود را به من دادند كه مراسم خواستگاري و ازدواج خيلي سريع برگزار شداما بعد از ازدواج نيز از علاقه ام به ْن دختر كم نشد و همچنان در فكر ازدواج با ايشان مي باشم در زندگي فعلي نيز هرگونه ارتباطي كه با همسرم دارم به ياد آن دختر مي باشد و از ذهن من به هيچوجه پاك نمي شود گاه گاهي ارتباط تلفني با اشان برقرار كرده و آرامش مي يابم (درضمن ايشان و خانواده ايشان نيز متمايل به ازدواج با بنده بودند) الان زندگي برايم بسيار سخت شده است نميدونم كه آيا امكان زندگي با ايشان ميسر است يا خير؟ چگونه از علاقه مان به همديگر منصرف شويم؟ اين مسئله خيلي در ذهن من و ايشان تاثير گذاشته بطوريكه هر لحظه به هم فكر مي كنيم ، از عواقب ارتباط هاي تلفني و غير مذهبي بودن آن مطلعيم و پايبند به اين مسائل هستيم اما نميدانم چه بايد كرد ؟ از اينكه زود تصميم گرفته و بخاطر شرايط بحراني با كس ديگري ازدواج كردم پشيمانم خواهشمندم كه كه به من و (او) كمك كرده و با راهنمايي خود از نگراني هاي شديد و احساس گناه و نا اميدي نسبت به زندگي رهايمان كنيد0
  ۱۸- مبلغی را که( علاوه بر ۵۰۰۰ تومان )در صورت درمان و یا رفع مشکل به فقرا و نیازمندان پرداخت خواهید داد اعلام کنید:10000 تومان ( دقیقا” عدد و رقم را بنویسید و از کلمات “در حد توان” و “در حد بضاعت “و غیره خودداری کنید تعهدی است که برای تداوم بهبودتان و خیر خودتان آن را انجام می دهید.

 54. سميه Says:

  با سلام
  نام : سميه
  چگونگي آشنايي با سايت : از طريق جستجوگر ياهو
  تا چه حد مطالب را خوانده ايد و كدام را ؟ زياد ، تعبير خواب
  //..///
  وزن : 46
  قد : 160
  هيكل : متوسط
  رنگ چشم : قهوه اي
  رنگ پوست : سبزه
  شكل بيني : كشيده
  شكل صورت : كشيده
  رنگ مو : خرمايي
  شكل و حالت مو : حالت دار و بلند
  علامت مشخص در بدن : خالي نسبتا بزرگ روي باسنم
  به محض دريافت پاسخ 20000 تومان به نيازمندان كمك خواهم كرد .
  درخواست : تعبير خواب و آگاهي از آينده
  (نيمه شب خواب ديدم كه يك آيينه كه جنس فلز اطرافش از طلا بود را به آقايي كه از همكاران بنده است دادم !! ) بايد به عرضتان برسانم كه اين آقا در شرف ازدواج با دختري است كه چندان تمايلي به ازدواج با او ندارد ولي متاسفانه مجبور است ، و خيلي غير مستقيم نسبت به من اظهار علاقه كرده است و چندين بار غير مستقيم به من گفته كه : به تو ميگن زن زندگي ولي حيف كه دير اومدي ! از نامزدش شكايت دارد چون چندان توجهي به او و نياز هايش ندارد ، حدود سه سال است كه نامزد هستند و امسال كارشناسي ارشد قبول شده است در شهر ديگر و امسال تابستان هم قرار است كه ازدواج رسمي كنند و به خانه خود بروند در صورتي كه نامزدش براي ادامه تحصيل در شهري ديگر است و همچنين او تعهد گرفته كه براي گرفتن مدرك بالا و دكترا بايد او را به خارج از كشور فرستاده و اجازه ادامه تحصيل را به او بدهند ! البته اين ناز اومدن ها براي اين است كه اين خانم دختر خاله ي اين آقا است و چون وقتي سه سالش بوده پدرش را از دست داده و تمام فاميل خيلي لي لي به لالاش گذاشتن و به قول معروف همه دست ميذارن روي زمين تا خانم راه بروند و وضعيت مالي خوبي هم دارند، اين يكي از دلايلي است كه اين آقا تصميم به ازدواج با اين خانم را گرفته اند كه علي رغم يك سري تذكرات از طرف خانواده اش كه تو نميتواني اين خانم را ارضا كني ، ولي متاسفانه در حال حاضر اين آقا پشيمان هستند و من نذري كردم كه مشكلش حل شود و يا اگر خداوند صلاح دانست من و او به زن وشوهري هم در آييم ، و اين را نيز بگويم كه خدايي ناكرده به مهرباني خدا قسم كه اين وسط من هيچ گاه نخواستم كه بد طينتي بكنم و يا بد ذاتي اي كرده باشم !! و حال نميدانم اين خواب من چه تعبيري و اين احوال ما چه ميشود ؟ با تشكر خيلي خيلي فراوان از محبت شما اگر كه مرا ياري كنيد !!
  پاسخ:این آقا وضع مالی خوبی ندارد .راست میگوید که علاقه نداردو لی پول اورادختر خاله را می خواهد اما با بسیاری هم رابطه داردبا ظاهر فریبنده شما راهم سرکار نهاده و بیش از این جلو برویدچه کرده اید که شما را زن زندگی میداند؟؟؟او دنبال شهوت خود است وشما ساده لوحانه فریب می خورید

 55. رقيه Says:

  با سلام
  مي خواستم بدانم ديدن مهر در خواب كه يك سيد به امانت دست خانمي مي دهد و مكررا مي گويد يكي مهر امام حسن و ديگري مهر امام حسين است و بايد ان را به دست دو نفر كه خيلي همديگر را دوست دارند و مي خواهند كه با هم ازدواج كنند ولي به دليل مخالفت مادر پسر نمي توانند و در غذابند و ان سيد مي خواهد كه حتما مهر به دست ان دو نفر برسد چه تعبيري دارد
  نهايت تشكر را دارم

 56. ماشین دزدی « پيشگو Says:

  […] ولی بعد از گذشت چند روز خبری نشده بود. بعد از ورزش از او اطلاعات اولیه خودش را گرفتم و هم چنین مشخصات ماشین مورد نظر را ! اوضاع […]

 57. حسین 70 درمان ضایعه نخاعی Says:

  – نام حسین
  تلفن 22568546
  ۲- آیا در باره سایت اطلاع داشتید ویا چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟از طریق جستجو گر گوگل
  -تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟مطالب بالا
  نام پدر سید جواد
  – نام مادر مهری
  سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟17 تهران
  – وزن:70
  – قد 168
  – جثه هيکل : متوسط
  – رنگ چشم قهوه ای
  – رنگ پوست سفید
  شکل بيني يا دماغ:معمولی
  – شکل صورت بیضی
  رنگ موها قهوه ای تیره
  ۱۵- شکل و حالت موها:مجعد و کوتاه
  ۱۶- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: جای زخم در دست راست
  ۱۷- تشريح درخواست خويش به صورت: در خواست تعبیر خواب
  ۱۸- مبلغی را که( علاوه بر ۵۰۰۰ تومان )در صورت درمان و یا رفع مشکل به فقرا و نیازمندان پرداخت خواهید داد اعلام کنید: 10000 تومان

  با سلام
  خواب دیدم که در یکی از خیابانهای محله مان راه می رفتم(تمام جزییات خیابان به صورت واقعی و همان طوری که هم اکنون هست .بود) شخصی ناشناس که متوجه حضور من نبود.به مار کوچکی که به درختی(که دقیقا» در همان جاست)با طنابی بسته شده بود.دستور داد که مرا به همراه یک گربه سیاه تعقیب کند.سپس با وجود این که در زمان حال بودیم .طنابهای آن مار را با دو شمشیر که در دو دستش بود قطع کرد.آن مرد رفت و من به سمت آن درخت رفتم .آن مار کوچکی که به تنه درخت بسته شده بود لحظه به لحظه بزرگتر می شد تا زمانی که به ماری خیلی خیلی بزرگی تبدیل شد اما با من کاری نداشت حتی دنبال من نیز نیامد.اما من وقتی حرکت می کردم مارهای با اندازه معمولی دایما»از دو طرف به طرف من می آمدند.وقتی کمی بالا تر رفتم ناگهان متوجه شدم که ماری در دست دارم.می خواستم ببینم که آیا به فرمان من هست یا نه؟وقتی که به آن مار دستور دادم که دو نفر از سه نفری را که از روبرو می آمدند نیش بزند.نزد و بر خلاف خواست من که خواسته بودم به نفر سوم کاری نداشته باشد.او را نیش زد.بعد از مدتی دوباره خودم را در نزدیکی مار برزگ که از او دور شده بودم دیدم و آن مار دیگر در دستم نبود.(خود را داخل مغازه ای که روبروی درخت بزرگ بود دیدم)ناگهان دیدم که گربه سیاه با پرشی به نزدیکی من آمد ومن با دیدن آن بیرون مغازه آمدم و به سمت خانه (که در نزدیکی مغازه بود)رفتم.

  از کمکی که به من می کنید بسیار سپاس گزارم
  پاسخ :قابل درمان هستید .مدارک خودرا به نماینده من بدهید تا درمان آغاز شود

 58. در درمان هپاتیت ب vahid Says:

  – نام: وحید
  تلفن :2519079 -0341 – 09131995219
  – آیا در باره سایت اطلاع داشتید ویا چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟ خیر بصورت اتفاقی از طریق جستجو در اینترنت برای درمان بیماری
  3 -تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟نسبتاً کامل و مطالعه در مورد مطالب مختلف را تا آنجا ادامه دادم تا به یقین رسیدم در مورد مشکل خودم هم در سایت جستجو کردم اما جواب مشخصی غیر از گزارش چند درمان بیماری خودم نیافتم. لذا با شما و همکارانتان تماس گرفتم
  – نام پدر:حسن
  ۵- نام مادر:حصیبه
  ۶- سن : 25
  و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟کرمان
  ۷- وزن:80
  ۸- قد:174
  جثه و هيکل: کمی اضافه وزن
  10- رنگ چشم: قهوه ای
  ۱۱- رنگ پوست: سبزه
  ۱۲ – شکل بيني يا دماغ:معمولی کمی نوک تیز
  ۱۳- شکل صورت :گرد
  ۱۴- رنگ موها:خرمایی تیره
  ۱۵- شکل و حالت موها:لَخت و زود چرب می شود
  ۱۶- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: کف پای چپ کمی صاف- سینه پهن و جلو-
  ۱۷- تشريح درخواست خويش به صورت:درمان بیماری
  با سلام
  قریب به 9 سال است که متوجه ابتلای خود به بیماری هپاتیت B با اهدای خون در سوم دبیرستان شدم. در حال حاضر فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستم. از همان ابتدایی که به بیماری خود پی بردم دچار نگرانی و افسردگی شدم و در آن زمان شاید اطلاعات مردم از این بیماری به اندازه حال نبود و از این قضیه بیشتر از خود بیماری رنج می بردم. تا اینکه باعنایت خداوند در دانشگاه قبول شدم و سعی کردم با این قضیه علیرغم سختیهاش کنار بیایم هنوز که هنوز است این قضیه برایم سخت است ولی هیچگاه ناامید محض نشدم. با سایت شما که آشنا شدم آن هم بصورت اتفاقی (04/06/87) و گزارش درمان چندی از این بیماران را خواندم این درخواست را به شما با توکل به خدا دادم که از کمک شما بهره مند شوم. لازم می دانم که بگویم از آن زمان تحت نظر مرکز بیماریهای خاص در شهرم بودم و تا حد امکان آزمایشات را طبق نظر پزشک انجام داده و می دهم در ابتدا حدود 5 سال پیش باآمپول اینترفرون الفابه مدت 6ماه تحت درمان بودم که تا مدتی آنزیم های کبدی من رو به کاهش گذاشت و خوب بود ولی مجددا تکثیر ویروس در خون شروع شد و دوباره در دوره ای خوب و یک بار هم 30 قرص بیووودین مصرف کردم در حال حاضر در آزمایش آخر آنزیم های کبدی من کمتر از 2 برابرحد طبیعی حدود 65 می باشد. و یک بار هم در سال 81 بیوپسی کبد انجام دادم که مشکل خاصی نداشت و سونوگرافی هایی که از کبد انجام دادم مشکل حادی را مطرح نکردند و پزشک می گوید که نوع فعال و مزمن مبتلا هستم ولی در دوره ای خوب و در دوره ای آنزیم ها بالا می رود. از شما تقاضامندم مرا در درمان این بیماری یاری فرمایید. امیدوارم خداوند به شما در این مسیر توفیق روزافزون عنایت فرمایدباورتان نمی شود که اگر روزی بفهمم که این بیماری از بدن من دفع شده پیش خودم نذر کردم که برای محرم گوسفندی را از محل درآمد خودم قربانی کنم. منتظر آن روز هستم به امید خدا. اگر صلاح می دانید که پرونده من مورد بررسی قرار گیرد ادرسی را بگویید تا از طریق یکی از اقوام برایتان ارسال نمایم. بی صبرانه منتظر پاسخ خیرخواه شما هستم. مرا یاری کنید و روش درمان خود را برای این بیماری به من بگویید ان شا الله که بتوانم اجرا نمایم.
  ۱۸- مبلغی را که( علاوه بر ۵۰۰۰ تومان )در صورت درمان و یا رفع مشکل به فقرا و نیازمندان پرداخت خواهید داد اعلام کنید: من اگر اجازه بفرمایید مبلغ 15000 تومان به نیازمندان و صندوق بیماران سرطانی کمک می کنم.
  در ضمن از شما و همکارانتون تشکر می کنم.
  پاسخ قابل درمانید به امید او تعالی
  بقیه ایمیل شد

 59. vahid Says:

  – نام: وحید
  تلفن :2519079 -0341 – 09131995219
  – آیا در باره سایت اطلاع داشتید ویا چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟ خیر بصورت اتفاقی از طریق جستجو در اینترنت برای درمان بیماری
  3 -تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟نسبتاً کامل و مطالعه در مورد مطالب مختلف را تا آنجا ادامه دادم تا به یقین رسیدم در مورد مشکل خودم هم در سایت جستجو کردم اما جواب مشخصی غیر از گزارش چند درمان بیماری خودم نیافتم. لذا با شما و همکارانتان تماس گرفتم
  – نام پدر:حسن
  ۵- نام مادر:حصیبه
  ۶- سن : 25
  و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟کرمان
  ۷- وزن:80
  ۸- قد:174
  جثه و هيکل: کمی اضافه وزن
  10- رنگ چشم: قهوه ای
  ۱۱- رنگ پوست: سبزه
  ۱۲ – شکل بيني يا دماغ:معمولی کمی نوک تیز
  ۱۳- شکل صورت :گرد
  ۱۴- رنگ موها:خرمایی تیره
  ۱۵- شکل و حالت موها:لَخت و زود چرب می شود
  ۱۶- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: کف پای چپ کمی صاف- سینه پهن و جلو-
  ۱۷- تشريح درخواست خويش به صورت:درمان بیماری
  با سلام
  ببخشید در نامه قبلی من متوجه نبودم و حرف ب مربوط به هپاتیت را با انگلیسی نوشتم که اصلاح نمودم. قریب به 9 سال است که متوجه ابتلای خود به بیماری هپاتیت ب با اهدای خون در سوم دبیرستان شدم. در حال حاضر فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستم. از همان ابتدایی که به بیماری خود پی بردم دچار نگرانی و افسردگی شدم و در آن زمان شاید اطلاعات مردم از این بیماری به اندازه حال نبود و از این قضیه بیشتر از خود بیماری رنج می بردم. تا اینکه باعنایت خداوند در دانشگاه قبول شدم و سعی کردم با این قضیه علیرغم سختیهاش کنار بیایم هنوز که هنوز است این قضیه برایم سخت است ولی هیچگاه ناامید محض نشدم. با سایت شما که آشنا شدم آن هم بصورت اتفاقی (04/06/87) و گزارش درمان چندی از این بیماران را خواندم این درخواست را به شما با توکل به خدا دادم که از کمک شما بهره مند شوم. لازم می دانم که بگویم از آن زمان تحت نظر مرکز بیماریهای خاص در شهرم بودم و تا حد امکان آزمایشات را طبق نظر پزشک انجام داده و می دهم در ابتدا حدود 5 سال پیش باآمپول اینترفرون الفابه مدت 6ماه تحت درمان بودم که تا مدتی آنزیم های کبدی من رو به کاهش گذاشت و خوب بود ولی مجددا تکثیر ویروس در خون شروع شد و دوباره در دوره ای خوب و یک بار هم 30 قرص بیووودین مصرف کردم در حال حاضر در آزمایش آخر آنزیم های کبدی من کمتر از 2 برابرحد طبیعی حدود 65 می باشد. و یک بار هم در سال 81 بیوپسی کبد انجام دادم که مشکل خاصی نداشت و سونوگرافی هایی که از کبد انجام دادم مشکل حادی را مطرح نکردند و پزشک می گوید که نوع فعال و مزمن مبتلا هستم ولی در دوره ای خوب و در دوره ای آنزیم ها بالا می رود. از شما تقاضامندم مرا در درمان این بیماری یاری فرمایید. امیدوارم خداوند به شما در این مسیر توفیق روزافزون عنایت فرمایدباورتان نمی شود که اگر روزی بفهمم که این بیماری از بدن من دفع شده پیش خودم نذر کردم که برای محرم گوسفندی را از محل درآمد خودم قربانی کنم. منتظر آن روز هستم به امید خدا. اگر صلاح می دانید که پرونده من مورد بررسی قرار گیرد ادرسی را بگویید تا از طریق یکی از اقوام برایتان ارسال نمایم. بی صبرانه منتظر پاسخ خیرخواه شما هستم. مرا یاری کنید و روش درمان خود را برای این بیماری به من بگویید ان شا الله که بتوانم اجرا نمایم.
  ۱۸- مبلغی را که( علاوه بر ۵۰۰۰ تومان )در صورت درمان و یا رفع مشکل به فقرا و نیازمندان پرداخت خواهید داد اعلام کنید: من اگر اجازه بفرمایید مبلغ 15000 تومان به نیازمندان و صندوق بیماران سرطانی کمک می کنم.
  در ضمن از شما و همکارانتون تشکر می کنم. خواهشمند است مرا یاری کنید.

 60. عاطفه Says:

  در شب 27 شعبان خواب دیدم توی خانه که تقریبا تاریک بود (نور کمی بود)مشغول شستن لباسخود بودم(لباس زیر )با اینکه لباسم کاملاتمیز به نظر می آمد من آن را می شستم یک مرتبه دیدم خانه روشن شد و شنیدم که گفتند مادر شوهرت آمده (مادر شوهر من دوسال پیش در تصادفی که همه ما بودیم قطع نخاع وبعد از 6 ماه فوت کرد- ما هیچ گاه رابطه خیلی خوبی با هم نداشتیم من به سمت او که از همیشه زیبا تر سفیدتر و شادابتر شده بود رو گرداندم و گفتم مامان آیا این نور از توست که خانه مارا روشن کرده او گفت نه این نور الهی است که به خانه شما آمده و به نور منبع نور اشاره کرد که به اندازه کف دست بود ولی قدرتش آنقدرزیاد بود که تمام خانه را روشن کرده بود و برخلاف دیگر نورها با نگاه کردت به منبع آن چشم اذیت نمی شد با شنیدن این حرف من واعضای خانه به سجده در آمدیم ومرتب خدا را با خوشحالی شکر کردیم بعد نور بازتابی روی ما دادوسپس به درون دیوار کشیده شد و درون دیوار محو شد ولی ما هنوز خوشحال بودیم و آرامشی داشتیم که قبلا نبود وقتی بیدار شدم ساعت 5 صبح بود من قبلا دو بار ایمیل دادم ولی جوابی نگرفتم خواهش میکنم خواب مرا تعبیر کنید
  با تشکر آدرس ایمیل من :jahanama59@yahoo.com

 61. کریم Says:

  استاد در خصوص مهرداد مطالبی را فرمودید ممنون .من از آن موقع با خودم کلنجار میرم تا راهی از لحاظ مالی پیدا کنم تا طبق فرمایش شما توانایی انجام ان را داشته باشم تا در این کار قدم بردارم و در ترک اعتیاد وی درست اقدام کنم.
  چون از لحاظ مالی به نتیجه نرسیدم و باید کمی صبر کنم فعلا جواب قطعی را نداده ام که با تمام سختی هایی که شما فرمودید قادر هستم وارد این گود شوم یا نه.
  الان منتظر نتیجه یک قرارداد هستم که باید توسط یکی از مدیران امضا شود و البته طبق فرموده شما باید 5 درصد در آمد حاصله من از آن محل به فقرا داده شود.اما فعلا نتیجه نگرفتم و صبر کرده ام .
  یکی از مشکل ها مسئله مادی است و از آن مهمتر خود مهرداد که مجاب به انجام این کار شود. کار سختی است و شما به آن اشاره کرده بودید.
  انشاءالله جواب خواهم داد.
  ممنون از راهنمایی شما.
  پاسخآقا کریم چرا حرف را می پیچانید .هزینه ندارد .اراده می خواهد
  10 هزار تومان به هلال احمر از طرف ما بدهید

 62. کریم Says:

  استاد این هزینه را میتوان به خانواده ای مشتمل بر یک مادر و دو دختر کوچک هدیه کرد یا حتما به هلال احمر ؟
  اگر صلاح بدانید من تمام هزینه ها را به این خانواده بدهم . اگر صلاح نمیدانید که به هلال احمر میدهم .
  هر طور شما دستور بدهید .
  ممنون
  پاسخ:
  فقط وفقط به هلال احمربا قید از طرف پیشگو

 63. مريم Says:

  چگونه واز طریق چه کسی با سایت آشنا شدید؟از طريق جستجوي گوگل

  1.2-تا جه حد مطالب سایت را خوانده اید؟تا چه حد آنها را درست می دانید؟ ;كمي به خصوص مطالب تعبير خواب
  2- نام پدر (اسم کوچک پدر که در داخل شناسنامه پدر آمده است : عب

  3- نام مادر(اسم کوچک مادر که در داخل شناسنامه مادر آمده است:

  4- سن شما و محل زندگی در چه شهری هستبد؟ 28 تهران

  5- وزن (به کیلو گرم ) : 54

  6- قد ( سانتی متر) : 168.5

  7- رنگ چشم (مشکی ، آبی ، سبز ، قهوه ای و … غیره) : قهوه اي

  8- رنگ پوست (سبزه ، سفید ، سیاه ، زرد و … غیره ) :سبزه

  9- شکل بینی یا دماغ (تیز ، پهن ، بلند و … غیره ) : پهن

  10- شکل صورت ( گرد ، باریک ، کشیده ، لاغر ، گوشتی و … غیره ) : گردولاغر

  11- رنگ موها ( مشکی ، بور ، قهوه ای و … غیره ) : مشكي

  12- شکل و حالت موها ( کوتاه ، باند ، بافته و … غیره): بلند و مجعد

  13- علامت مشخص کننده در صورت یا بدن ( مثلاخال بروی لب ، خال بروی گونه سمت راست ، بریدگی در صورت و.یا… غیره )
  ندارم

  14- تشریح درخواست خویش (تشریح بیماری ، ازدواج ، تشریح رفع مشکلات و … غیره هر چه بیشتر این قسمت را تشریح نمایید و به خصوص در خصوص بیماران سوابق و درمانهای گذشته و داروهائی را که در حال حاضر مصرف می شود را ارسال نمایند: تعبير خواب
  با سلام
  حدود دو سال پيش نذري كرده بودم و قرآن مي خواندم. شبي در خواب ديدم كه آقاي متشخصي كه جزييات چهره ايشان را به خاطر ندارم ، گفتند: كل قران را درست خوانده اي، نگران نباش.
  بعد از آن حاجتم را نگرفتم و همچنان بلا تكليفم.
  چند وقت پيش هم كه همچنان همان حاجت را از خدا مي خواستم، شبي خواب ديدم كه در عصر جاهليت هستم و به همراه فكر مي كنم خواهرم به عربستان رفته ايم. و مردم خدا را نمي پرستند. در بازاري هستم و دارم از دستفروشي چيزي مي خرم ولي به محض اينكه خواستم پول را پرداخت كنم نداي بلندي آمد كه الان ساعتي است كه خداي ارحم الراحمين حاجات را مي دهد. نور عجيبي همه جا را گرفت و همه مردم به حالت سجده افتادند. ما هم همينطور ولي در صف هاي آخر بوديم. ناگهان صداي آمد كه به من گفت حاجتت رابگو. و راهي از نور باز شد ولي نتوانستم سرم را بلند كنم و همانطور كه در بيداري از خدا مي خواستم حاجت ها را گفتم صدايي آمد كه درست مي شود بعد حاجت اصلي را گفتم البته بيشتر در دل ميگفتم و كمي زباني تقريبا زبانم بند آمده بود كه صدايي آمد كه حاجتت را مي گيري تا آخر به حالت سجده افتاده بودم

  مي خواستم تعبير آن را بدانم اگر لطف كنيد و تعبير خواب مرا بگوييد ممنون مي شوم
  مشکل ازدواج دارید .اول باید::::::

 64. مريم Says:

  در ضمن خواهش مي كنم مشخصات من نمايش داده نشود.
  و مبلغ 20000تومان به خانمي كه م ي شناسم و بي سرپرست است كمك خواهم كرد . در صورت بر آمرده شدن حاجتم مبلغ 20000 ديگر كمك خواهم كرد . و اگر موقعيت مالي من تثبيت شد كمك بيشتري خواهم كرد
  پاسخ:
  بابت تعبیر خواب فقط ر پرداخت کنید تا پاسخ بگیرید در مورد ازدواج شماست

 65. مريم Says:

  در ضمن من نذر كرده بودم كه قرآن بخوانم و چند بار قرآن را( هم فارسي و هم عربي) تمام كنم كه حاجت بگيرم. و چند بار هم بعد از برآورده شدن حاجتم قرآن بخوانم كه به دفعات در خواب ديده ام كه مشغول اداي نذر،خواندن قرآن،و… هستم. ولي حاجت خود را نگرفتم.
  پاسخ:
  شاید قرار بوده کسی خوابتان را تعبیر کند .تا قبل از 23 هر چه می توانید به آن به فقیر کمک کنید دل او هم شادشود بعد بگویم چه کنید .انشائ الله مشکل شماهم حل شود.
  باید سوره های خاصی را بخوانید .همه هم خوب بوده ولی خودتان هم باید تغییراتی در خود ایجاد کنید

 66. مريم Says:

  در مورد وضعيت ظاهري كمي مشكل دارم. چون در محل كار آقايان زيادي به من ابراز علاقه و خواستگاري كرده اند كه بعضي از ايشان از لحاظ خانوادگي به خانواده من شبيه بودند.منتها تمام اين افراد وقتي دليل ابراز علاقه شان را گفتند من كمي ناراحت شدم و رد كردم. چون ميگفتند: شما ظاهر فوق العاده اي داريد، و در ابتدا ظاهر خوب ،بعد تحصيلات و خانواده و… را عنوان مي كردند.
  دز حال حاضر مدت هاست كه از خداوند حاجتي دارم( بيشتر از 2 سال)،‌بار ها خواب ديده ام و در خواب يا گفته اند حاجتت را مي گيري و يا مشغول اداي نذر هستم. به حدي كه دچار آشفتگي شده ام. با تشكر فراوان
  پاسخ:
  با خودفریبی و بازی با کلمات کار شما درست نمی شود .باید برای جلب مردم صداقت هم داشت؟آقایان برای ازدواج نیامدند .
  والا نیاز به نذر و نیاز شما نبود؟
  اگر تعبیر خواب ما درست نبود شما صریحا اعلان می کردید ..اما وقتی کاملا درست است به همان دلیل که در ابتدا هم به ما مشکل و نیاز را نگفتید ودر نامه های بعدهم ظاهرا نگفتید .هنوز بازی با کلمات می کنید و انرزی بیهوده که یعنی نه اما بعد می گویید :مادر دهنم آب افتاد .از کلام صریح من نرنجید .اگر شوهر می خواهید بد نکرده اید.تقاضای مشروعی دارید .پس باید در فکر چاره درست باشید وحالا یک نفرهم آمدده به شما کمک کند شما اورا به رفتار متعارض خود فرار ندهید .من به افرادی که شجاعت بیان برای اعلان و یا شناخت نیاز و مشکل ندارند فقط یک بار کمک می کنم وبعد ارتباطم قطع می شود.و پاسخ نمی دهم .مطلقا .چون کمک به آنها بی فایده است.خدا به صرف نماز و قران خواندن مشکل فردی و اجتماعی را حل نمی کند
  بابت هر سوال جداگانه باید 5هزار تومان بدهید .اگر می دهید پاسخ بگویم .
  متاسفانه همه به دلیل محدودیتها دنبال شهوات خودهستند هر که باشد فرق ندارد

 67. اعظم Says:

  سلام و هزاران سپاس . خيلي شگفت زده شدم پاسخ رو ديدم شما واقعا دلسوز مراجعينيد .
  چشم استاد عزيز همه را انجام ميدهم فقط چشم گوسفند رو تاحالا نخوردم فكر نكنم بتونم بخورم اشكالي نداره ؟ استاد در مورد همسرم چيزي نميفرماييد آيا باعث دلسردي من ميشود مشكل بدي داره؟ سر كار نميرود و بهانه مياره كه من نميتونم زير دست كسي باشم . من فكر كردم شايد از من دلسرده و اينكارارو ميكنه كه من ول كنم برم .شايد پاي كسي در ميونه ويا سرگرمي داره اگه بدونم اينجوريه كمكش ميكنم و كمبودهايي رو اگه براش ميذارم جبران ميكنم…الان 4 ساله عقديم . خبري از عروسي نيست . طلاقمم نميده ميگه نميخواد منو از دست بده . ولي بعضي اوقات حرفايي نااميدكننده ميزنه و حرف از طلاق ميگه .الانم يك چند وقتيه ميره در يك بنگاه شاگردي ولي دير ميره صبحها بعد از ساعت 9 وعصرها هم بعد از ساعت 7 . شايد بيرونش كنن خيلي خوابش زياده ! سيگار هم زياد ميكشه .
  به هر حال استاد درددلي بود با شما كه محرم اسراريد . ممنونم از وقتي كه صرف كرديد .از سرعت پاسخگوييتون نهايت تشكر رو دارم. (گل)
  آخری را برای شوهرتان گفتم .

 68. مريم Says:

  نظر شما درست است.
  من 20000 تومان اوليه را بابت تعبير خواب كنار گذاشتم تا به آن خانم بدهم.بابت هر سوال هم 5000 تومان خواهم داد. با تشكر از جواب صريح شما

 69. اعظم Says:

  سلام و هزاران درود استاد عزيز كمال تشكر رو از شما دارم ازاينكه اينقدر عطوفانه با مراجعين برخورد مينماييد و فرقي ميان فقير و غني نميگذاريد بينهايت ممنونم . كاش همه از شما ياد بگيرن .
  تا ابد دعاگويتان هستم و قدردان تمام زحمات شريف شمايم .ميبخشي دقت در پاسخ قبلي نكردم چون صحبت چشم شد و منم قوز قرنيه دارم و نمره چشمان من بالاي 14 آستيگمات نامنظم رسيده و بازم داره ميره بالا فكر كردم دستوري براي منه. بازم عذر ميخوام .استاد خواهش ميكنم مرا دعا بفرماييد.خيلي محتاج دعاييم دراين شباي قدر مارو در ياد داشته باشيد .
  استاد عزيزم هميشه ايام پيروز و سربلند باشيد . (گل)
  در پناه خالق زيباآفرين
  پاسخ:
  شماهم انجام دهید مفید است.

 70. اعظم Says:

  سلام و هزاران درود
  استاد عزيز از اين همه لطف و عطوفت شما شرمسار و تا ابد ممنونم . اجرتان عندالله
  در پناه خالق زيباآفرين

 71. مريم Says:

  با عرض سلام.من متوجه نشدم سوالم را جواب مي دهيد؟
  شما درست تشخيص داديد.نذر من و حاجتم مربوط به ازدواج است. خواب هاي زيادي ديده ام كه معني ظاهري آنها اين بوده كه درست مي شود. ولي از معني باطني آنها خبر ندارم.نذرهايي را ادا كردم و خيلي از آنها را هنوز نه.نمي دانم به مقصودم مي رسم ؟
  پاسخ:
  اگر دقت به کارهای گفته شده ما کنید و انجام دهید حل می شود.

 72. مريم Says:

  در كامنت قبلي يادم رفت بنويسم كه كسي را دوست دارم و حاجت من در رابطه با آن شخص است.

 73. حسن...... Says:

  با سلام محضر استاد عزيز
  خواصي كه براي بعضي سور و ايات قران در كتب از قول ائمه عليهم السلام نوشته اند ايا براي هر كسي بخواند موثر است و نيز دعاها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با تشكر از پاسخ شما
  پاسخ:
  قران بهتر از هر چیز دیگر است.اما خواص کتب دینی حتی تورات وانجیل ابتدا مربوط به قابلیت افراد است. اگر پاک بودند سود ودرک دارند بد بودند به عکس زیان می کنند .و در زمان حاضر آثار آن تفاوت با قدیم دارد .چون مسایل آن عوض شده .
  شما اخلاق خودرا درست واز ظلم به اطرافیان و..دوری کنید.این چندمین بار است تذکر داده ام .ظاهرا بی فایده است و …

 74. حسن...... Says:

  استاد عزيز از لطف شما ممنون كه پاسخ مي دهيد اما درد را مي گوييد و دارو تجويز نمي كنيد سعي و تلاش مي كنم كه خوب باشم اما درامد خوبي ندارم كمي اعصابم را بهم مي ريزه و كج خلقي و غيره فكر مي كنم از ان است.
  پاسخ:
  به فول معروف احتمالا لیلی مرد بود؟؟؟

 75. مريم Says:

  باعرض سلام و تشكر فراوان از اينكه جواب مرا داديد.

 76. مريم Says:

  با عرض سلام. كامنت من پاك شده. تشكر مي كنم از اينكه وقت گذاشتيد و جواب داديد. راجع به سوره هايي كه گفتيد نذر كرده ام( به عدد). با تشكر.

 77. زینب Says:

  با سلام!
  من قبل از اینکه درخواستمو بگم لازم دونستم درباره ی یه موضوع توضیح بدم!من در مورد مبلغی که باید پرداخت بشه دچار مشکلم نه اینکه فقیر و ندار باشم مشکل اینجاست که من استقلال مالی ندارم که با خیال راحت وعده ی پولی بدم ! تکلیف من چیه؟
  در ضمن درخواست من تعبیر خوابه! خوابم رو بعد از اذان صبح و روز22 ماه قمری دیدم…اینو از این جهت گفتم که اگر در این تاریخ و ساعت تعبیر درستی برای خواب وجود نداره اسباب زحمت به وجود نیاد!
  با تشکر
  پاسخ: شما مکرر وقت مارا گرفته اید .اگر شما نمی دانید پزشک یعنی چه ودرمان ورفت وامد وشد ونشد که هیچ؟ ولی قطعا می دانید ؟ اما ارزش کار ما چیست؟ما می دانیم و شما هم می دانید والا بارها برای مسائل گوناگون مزاحم نمی شدید ؟با این کار خودرا مسخره می کنید؟اختیار ندارید چرا مزاحم شده و وعده می دهید؟
  آن یکشنبه که نیامده و شماهم دارا هستید ولی دلتان نمی آید حق فقرا را دهید ولذا شما فقیرو دارای بیمار می شوید .هرچند فعلا هم مشکل روحی دارید .
  شوهرتان هم از این پس پاسخی از ما دریافت نمی کند مطلقا ازما چیزی نخواهید و حتما و لطفا .به پزشک و روانشناس و…مجانی دیگر رجوع کنید.

 78. مريم Says:

  با عرض سلام خدمت استاد محترم
  دو شب پيش خواب ديدم كه در روستايي هستيم كه پدر و مادرم اهل آنجا هستند. من به همرام خواهرم به دشت ها و تپه هاي نزديك آن جا رفتيم و من به دختر داييم مي گفتم كه فردا شب افطاري و ختم پدربزرگمان است( ايشان 6 سال پيش فوت كردند). كه ديدم كل دشت ها و تپه هاي آن اطراف پر از باغ گل است. كه در خواب از زيبايي آنها لذت مي برديم و خيلي زيبا بودند. در حدي كه مواظب بوديم كه گل هاي كاشته شده روي پله ها را له نكنيم. ناگهان ديدم در دست من يك خوشه ميوه قرمز شبيه انگور است (ولي فكر مي كنم انگور نبود) كه من آنرا نگهداشتم.در باغها گل ها و درختان گل بسيار زيادي بود و يكدفعه پلنگ بسيار بزرگي را ديدم كه از كنار ما رد مي شود اول ترسيدم ولي بعد متوجه شدم كه با اينكه كاملا در چشمان من نگاه كرد ولي كاري به ما ندارد. شير بسيار بزرگ و پلنگ بزرگ ديگري هم بودند كه كاري به ما نداشتند و متوجه شدم كه با طنابي بسته شده اند( البته نه همه آنها) و افرادي هستند كه مواظب آنها هستند و در باغهاي گل كار مي كنند.
  مي خواستم اگر امكان داشته باشد خوابم را تعبير كنيد.
  بابت تعبير خواب5000 تومان به همان خانم خواهم داد. با تشكر از لطف شما و وقتي كه براي پاسخگويي مي گذاريد.

 79. مريم Says:

  به حساب من 45000 تومان، ولي اگر اشتباه مي كنم بگوييد.
  با تشكر

 80. مريم Says:

  سلام ببخشيد فكر مي كنم سيتم كامپوتر من مشكل دارد بعضي از كامنت ها فرستاده نمي شود

 81. مريم Says:

  با عرض سلام و معذرت بابت كامنت هايي كه احيانا تكرار مي شوند. فكر مي كنم سيستم كامپيوتر من ايراد دارد بعضي از كامنت ها فرستاده نمي شود ولي بعد مي بينم كه فرستاده شده.بابت اين مشكل معذرت مي خواهم

 82. الهام Says:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  استاد گرامی بعد از 21 ماه رمضان 2خواب دیدم که هردو واقعی بود.امروز بعد از نمازصبح ،خواب بدی برای دخترم دیدم برای همین کمی نگران شدم خواهش میکنم لطفا تعبیر بفرمایید.5000برای تعبیر +5000 تومان هم صبح نذر کردم به نیابت امام زمان (ع) بدهم به مددکاری هلال احمر.
  دیدم با مادر و یک نفر دیگرآهسته میخندیدیم که خواهرم آمد گفت زهرا دکمه ای در گلویش پریده حالش بد است و رفت من نگران شدم دنبال خواهرم دویدم داخل پارکی بود سفره ای در پارک پهن بود متعلق به خواهرم اما هنوز غذا نیاورده بودند و مردم تاسف میخوردند برای من هرچه پرسیدم زهرا کجاست خواهرم فقط با بغض میگفت دخترت مرده مشکی پوشیده بود و غمگین بود با عصبانیت با پاهایم سفره اش را کمی بهم زدم و گفتم فرزندم پیش تو امانت بود اورژانس این بغل است چطور میگویی دخترم مرده؟به خودم گفتم باید این وضع را تغییر بدهم( نمیدانستم خوابم و خواب میبینم انگار واقعی بود)میگفتم من باور نمیکنم بچه من باید برگردد که خبر آوردند زهرا زنده شده با دلخوری پیش مادرم رفتم تا دفتر بیمه را که میخواستند باطل کنند پس بگیرم مادرم گفت به دعای امام رضا (ع)خداوند فرزندت را برگرداند گوسفندی که نذر امام رضا(ع)کردی را بده.من میخواستم گوسفند را همان لحظه تهیه و قربانی کنم.
  استاد گرامی آیا باید نذری بدهم؟هرکاری لازم باشد انجام میدهم که اتفاقی برای دخترم نیفتد.
  با سپاس و تشکر فراوان از لطف و عنایت شما
  پاسخ:
  این مربوط به نگرانیهای روزمره است.باید این انرژی رااز خود دور کنید .مستلهای نداردوبرای راحتی خود می توانید صدقه دهید /

 83. bahar Says:

  چرا به سوال من پاسخ نداديد من منتظرم خواهش ميكنم

 84. الهام Says:

  سلام
  استاد گرامی از لطفتان بسیار ممنونم،خیالم راحت شد.حق باشماست من مدام نگران زهرا هستم.سعی میکنم این انرژی منفی را از خودم دور کنم.
  با سپاس و تشکر فراوان

 85. حسن........ Says:

  با سلام محضر استاد عزيز و عرض خسته نباشيد التماس دعا
  پاسخ:
  سلوک شجاعت و ایثار می خواهد .چه کردید در باب خانواده ؟

 86. حسن........ Says:

  طبق دستور حلاليت طلبيدم سعي كرده ام ارامش خود را حفظ كنم از پنج شنبه به اين طرف سعي كرده ام اصلا عصبي نشوم و صبور باشم در مورد رژيم خانم هم به ايشان گفتم البته ترجيح مي دهد بعد از ماه مبارك رژيم را شروع كند و من هم مواد لازم را طبق دستور گفته شده فراهم خواهم نمود. طبق دستور سوره هاي حمد و محمد را هم بعد از نمازها مي خوانم. لطفا مرا فراموش نكنيد كمكم كنيد راستي دكتر عزيز چقدر طول مي كشد آدم خوبی بشوم؟
  پاسخ:
  آرامش از طریق تربیت هم حاصل می شود .اب در کوزه است دور جهان نگردید.
  هر وقت در خلوت خود با خدا ,شرمسار نبودید.

 87. مريم Says:

  با عرض سلام امروز كمي پول به دستم رسيد. مبالغ مورد نظر را كنار گذاشتم.با تشكر
  لطفا اگر امكان دارد خوابم را تعبير كنيد. با تشكر فراوان

 88. حسن..... Says:

  با سلام
  راستي استاد از بدهي ما اسمي نبرديد چرا؟ گفتم كه واقعا نمي دونم چه مبلغي بايد بدهم. البته قبلا هم پرسيده ام بي پاسخ مانده. ممنون از پاسختتان
  پاسخ:
  همان صد هزار تومان علی الحساب برای خرید خانم شماست بدون کم و کاست .تمرین صدق و وفا از همین جاست.
  دراین زمانه رفتن در راه خدا جگر شیر و صبر ایوب و استقامت بسیار می خواهد . و سخت تر این که کفر و ایمان درهم تنیده اند

 89. مريم Says:

  سلام خدمت استاد عزيز و محترم
  آيا امكان پاسخگويي به سوالات من وجود دارد؟ اگر لطف كرده و پاسخ دهيد واقعا و از صميم قلب ممنونم

 90. اكرم Says:

  ۱- نام / تلفن :مريم09153322845۲- آیا در باره سایت اطلاع داشتید ویا چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟از طريق گوگل۳ -تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟زياد مطالعه نكردم و اطلاعات كلي دارم۴- نام پدر:۵ابراهيم- نام مادر:۶فاطمه- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟30-تربت حيدريه۷- وزن:۸تقريبا 60- قد:۹170- جثه و هيکل:۱۰نسبتا بلند و متوسط- رنگ چشم:۱۱قهوه اي- رنگ پوست:۱۲سفيد- شکل بيني يا دماغ:گوشتي۱۳- شکل صورت :۱۴گرد- رنگ موها:مشكي۱۵- شکل و حالت موها:۱۶حالت دار- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: ۱۷- تشريح درخواست خويش به صورت:خواهر من با مشخصات فوق دو سال پيش عمل مغز كرده و الان تعادل ايستادن نداردو لرزش و كم حسي سمت راست بدن ۱۸- مبلغی را که( علاوه بر ۵۰۰۰ تومان )در صورت درمان و یا رفع مشکل به فقرا و نیازمندان پرداخت خواهید داد اعلام کنید: …3000…… تومان ( دقیقا” عدد و رقم را بنویسید و از کلمات “در حد توان” و “در حد بضاعت “و غیره خودداری کنید تعهدی است که برای تداوم بهبودتان و خیر خودتان آن را انجام می دهید.
  پاسخ:
  هنوز یک لخته کوچک در نیمکره راست نزدیک گوش هست .که روی رگها و اعصاب فشار می آورد باید جراحی کند اگر نخواست از طریق انرژی ودارو ی ما می تواند اقدام کنداما زمان می برد .اما غیر از درمان :درکل باید آب و مایعات هم زیاد بخورد .به خود فشار نیاورد و عصبی نشود و…

 91. مريم Says:

  1- نام : مريم
  2- تلفن :
  ۲- آیا در باره سایت اطلاع داشتید ویا چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟ خير فقط از طريق سايت گوگل
  3 -تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟ فقط قسمتي از پرشس و پاسخ
  4- نام پدر:موسي
  5- نام مادر:سليمه
  6- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟30 سال ، شهرستان بندرعباس
  7- وزن:60
  8- قد:158
  9- جثه و هيکل:متوسط
  10- رنگ چشم:قهوه اي تيره
  11- رنگ پوست:سبزه
  1۲- شکل بيني يا دماغ: كوچك
  1۳- شکل صورت :بيضي
  14- رنگ موها:قهوه اي تيره
  15- شکل و حالت موها: مجعد نه خيلي كوتاه و نه خيلي بلند
  16- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: خال كوچك روي گونه سمت چپ
  ۱۷- تشريح درخواست خويش به صورت:
  18- مبلغی را که( علاوه بر ۵۰۰۰ تومان )در صورت درمان و یا رفع مشکل به فقرا و نیازمندان پرداخت خواهید داد اعلام کنید: ………5000 تومان
  با عرض سلام و خسته نباشيد امروز جهت مشاهده پاسخ شما به مشكلم وارد سايت شدم كه متن نامه ام را مشاهده نكردم بنابراين دوباره برايتان ارسال مي كنم شايد بدستتان نرسيده باشد .
  خوب است به اين مطلب اشاره كنم كه من مي توانم در ابتدا مبلغ فوق را به نيازمند يا فقيري پرداخت كنم اما در مراحل بعد به خاطر مشكلات خانوادگي كه دارم توان پرداخت كل اين مبلغ را ندارم . من در سال 1380 با ميل شخصي خود و در حالي كه سايه پدر و مادرم بالاي سرم نبود عاشق همسر خود شدم كه اكنون به مختصري از مشكلات خود با ايشان مي پردازم : من و همسرم به مدت چهار سال است كه به صورت پيمانكار در يك شركت خصوصي كار مي كنيم كه حقوق و مزاياي ما جمعاً حدود 600000 هزار تومان مي شود اما به خاطر مشكلات رفتاري همسرم و نداشتن برنامه هدفمند در زندگي و خودخواهي بيش از حد او ما هميشه بدهكار هستيم به طوري كه او مجبور مي شود براي صفر كردن بدهي خود از وامهاي گوناگون با اقساط طولاني استفاده كند و هنوز يك وام صفر نشده از وام ديگري براي بدهيهاي خود استفاده مي كند ، چون او خيلي ولخرج و درعين حال خوشگذران ( مشروب خواري بيش از حد ) و بي منطق است به طوري كه من اجازه ندارم حتي يك تك هزار توماني از حقوق خود را برداشت كنم چون اين طرز فكر را دارد كه چون من تورا سركار آوردم پس همه حقوق و مزاياي تو مال من است در عين حال مشكل خيلي بزرگتر ايشان دروغگويي ايشان است به طوري كه براي كوچكترين مطلبي دروغ مي گويد و اين قضيه به شكلي شده كه من كوچكترين اعتمادي به حرفهاي او ندارم و هر زمان كه از او براي انجام كارهاي غلط و اشتباهش ايراد مي گيرم با شلوغ كاري و فحش و ناسزا و به وجود آوردن جوي بد قضايا را به نفع خود تمام مي كند حال از شما خواهشمندم كه با توجه به اين كه من اكنون مادر فرزندي 4 ساله هستم و با در نظر گرفتن اين مطلب كه نمي توانم مهر فرزندم را از خود دريغ كنم از شما خواهشمندم كه من را در اين خصوص ارشاد فرمائيد .
  باكمال تشكر و التماس دعا منتظر راهنماي شما عاجزانه هستم
  پاسح:اگر به خدا و معاد اعتقادی دارید باید بدانید اگر مظلومی از حق خود دفاع نکند یا با سکوت وتمکین ومماشات ظالم را نگهدارد واورا به ظلم بیشتر کمک مستقیم و غیر مستقیم کند در قیامت هم به ظالم هم بدهکار است . و جواب خدارا هم نمی تواند بدهد چه رسد که مطالبه حق کند /چون اورا یه ظلم تحریک وتقویت کرده است ..واگر به قیامت اعتقاد ندارید هم باید به ظالم باج ندهید .و حق خودرا بگیرید .حق گرفتنی است نه دادنی واین اصل زندگی شرافتمندانه است
  شما باید خود تصمیم بگیرید .مثلا آیا با پادرمیانی و وساطت آشنایان مشکل قابل حل است؟ ظاهرا نه؟
  آیا راه برخورد و فشار و اصلاح اورا دارید؟آیا می دانید پولهارا واقعا چه می کند ؟که می دانید .و لی سکوت می کنید باید بدانید او اصلاح می شود؟یانه؟ .به هر حال هرکس مسول سرنوشت خود است و باید خود با اقدام و شجاعت و غقل کار خودرا جلوببرد باید اول جریت داشته و شجاعت و سپس عقل و مرور بر گذشته و نتیجه زندگی بر فرزند و خودتان و…اما اگر بخواهید با این رویه ادامه دهید خودرا تباه کرده اید .خسر الدنیا والاخرت

 92. مريم Says:

  با سلام و تشكراز سنگ صبور عزيز:
  با تقدير از اينكه تا اين حد شما به دردمن پي برديد و من را ارشاد نموديد مي دانم شما گفتيد بايد حقم را بگيرم اما براي اينكه حقم را بگيرم اول بايد حرف زده و بتوانم نقش خود را در زندگي كه زماني است به فراموشي سپرده شده نشان دهم اما بهاي مطرح كردن خود و حرف زدن در مقابل او چيزي جز كتك نيست چون من هر بار كه خواستم او را متوجه اشتباهاتش كنم كتك خوردم و فحش و ناسزا شنيدم بي منطقي او باعث شده كه من هميشه از استرس و ايجاد تنش در زندگي ترسان باشم تا حدي كه در مقابل اشتباهات او و جيغ و فرياد او من راضي مي شوم از او حتي عذر خواهي كرده و از او خواهش كنم كه فقط آبرو ريزي نكند و روحيه فرزندم را خراب نكند چون من متوجه مي شوم كه شخصيت فرزندم در حال شكل گيري است و او اكنون در حال الگو برداري از پدر خود است آيا با توجه به مسائل ذكر شده آيا شما پيشنهاد مي كنيد كه من براي ستاندن حق خود در مقابل او بايستم يا راه حل بهتري پيشنهاد مي كنيد . ( البته با توجه به اينكه همسرمن فوق العاده بي منطق است و در حال عصبانيت به حد جنون مي رسد اين در حالي است كه من حتي فكر مي كنم او بيماري عصبي دارد و چندين بار خواسته ام او را نزد دكتري ببرم اما جالب است كه او از آن دسته آدمهاي است كه رفتن به يك دكتر روانپزشك را بد دانسته و فكر مي كند كه به او توهين شده است ) البته بايد ياد آور شوم با توجه به شناختي كه از او دارم شايد با ايستادگي من در برابر او امكان دارد كارمن به طلاق كشيده شده و فرزندم را از من جدا كند .
  پاسخ:
  راه است و چاه است و دیده بینا و آفتاب …تا آدمی بنگرد پیش پای خویش
  هزار راه دارد و بیراهه می رود ………..بگذلر تا بیفتد وبیند سزای خویش
  من راه و چاه را گفتم و خودهم اگر فکر کنید می دانید اما نمی توانم بگویم چه کنید خودتان می دانید با راهی که برمی گزینید .به سرخوردگی و بدبختی یا ..برسید

 93. محمد رضا Says:

  با سلام خدمت شما من خواب ديدم كه يك مار مشكي مرا تحديد كرد و از فاصله چند متري به طرف من پرتاب مي شود مي خورد به من و من شانه خالي مي كردم و به طرف ديگر من مي افتاد و اين كار را چند بار تكرار مي كرد و مدام مي گفت كه مي خواهي پيك نيك تو را بهم بزنم و در آخر روي دست راستم از بالا تا پايئن به دست من حلقه كرد دوباره ترسيم بعد تو خواب احساس كردم بيدار شدم وموضوع را به خانواده اطلاع دادم دوباره يك مار سفيد آمد توي خوابم لطفاً مرا از اين خواب كه ديدم راهنمائي كنيد

 94. مریم Says:

  با عرض سلام و تشکر بابت راهنماییها و تعبیر ها
  نذری که راجه به خواندن سوره ها بود را ادا کردم ولی هنوز جوابی نگرفته ام. همچنین پولی را که بابت تعبیر خواب و راهنماییها قرار بود به آن خانم بدهم پرداخت کردم.

 95. حسن.... Says:

  با سلام محضر استاد عزيز
  همسرم مهندسي كامپيوتر-نرم افزار دارد به نظر شما در چه رشته كارشناسي ارشد امتحان بدهد كه شانس قبولي بيشتري داشته باشد با تشكر از جواب

 96. مریم Says:

  بابت سوالم هم 5000 تومان به خانم نیازمندی از اقوام خواهم داد.

 97. مريم Says:

  – نام مريم
  تلفن : 0349406
  ۲- آیا در باره سایت اطلاع داشتید ویا چگونه واز طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟از طريق گوگل
  ۳ -تا چه حد مطالب سايت را و کدام يک را خوانده ايد؟ تقريباً تمام مطالب
  ۴- نام پدر : موسي
  ۵- نام مادر: سليمه
  ۶- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد؟ 30سال و بندرعباس
  ۷- وزن:62 ۸
  8-قد:156
  9- جثه و هيکل: از ناحيه شكم كمي چاق
  ۱۰- رنگ چشم: قهوه اي تيره
  ۱۱- رنگ پوست: سبزه ۱۲- شکل بيني يا دماغ:قلمي
  ۱۳- شکل صورت : بيضي
  ۱۴- رنگ موها:قهوه اي تيره
  ۱۵- شکل و حالت موها: كمي حالت دار نه لخت نه فر
  ۱۶- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن: خال سمت چپ روي گونه
  ۱۷- با عرض سلام و خسته نباشيد مي خواستم خواهش كنم در مورد دو خاب كه دو شب متوالي ديدم برايم تعبير كنيد دو شب پيش خواب ديدم كه در محله اي كه حدودا» 15 سال پيش زندگي مي كرديك از يكي از كوچه هايش عبور مي كردم كه شخصي بهم گفت خاله معصومه (يك از آشنايان و دوستان خانوادگي ما بودند كه مثل خواهر بزرگترم ايشان را دوست دارم ولي از وقتي كه ازدواج كردم ارتباطمان قطع شد) مرده، خيلي سريع به در خانه شان رسيدم ديدم تمام خانواده شان دم درب خانه نشته اند و جلوي خانه سه قبر كه از سيمان ساخته شده بود كه يكي متعلق به معصومه يكي هم متعلق به دخترش و سومي هم متعلق به خواهر زاده اش كه پسر است مي باشد وجود داشت كه روي قبرها از آب گل آلود پوشيده شده بود در ضمن روي قبر هم موزاييكي بود كه مشخص كننده صاحب قبر بود و من مدام چشمم به نوشته هاي روي آن بود و من با صداي بلند و از ته دل شروع كردم به گريه كردن و باهاش حرف ميزدم در صورتيكه خانواده اش سكوت كرده بودند خوابم خيلي طولاني و من فقط همين را به خاطر مي آورم. ديشب دوباره خواب ديدم در يك فضائي مثل باغ كه داراي زميني خاكي و درختان سرسبزي همانند درخت گردو وجود داشت به نحوي كه آسمان به سختي ديده مي شد زير اين درختها دو قبر ديگه هم وجود داشت، داشتم قبري ديگر با گل درست مي كردم چند نفر ديگه هم بودند كه فقط پسر خاله مادر شوهرم رو يادم مياد كه از نحوه ساختن قبر ايراد مي گرفت و من همينطور مشغوول كار خودم بودم دقيقاً يادم نيست ساخت قبر درست شد يا نه خود را در جايي ديگر ديدم كه خواهر و پسر خاله و پسر داييم كه در شهرستان ديگر زندگي ميكنند و نسبت به سن واقعيشان چند سال كوچكتر به نظر مي رسند در پاساژي قدم ميزنيم و به مكاني ميرسيم كه همه آنرا به عنوان موزه مي شناسند درب ورودي آن از آن دربهاي چوبي كوچك قديمي بود داخل آنجا شديم كه خواهرم گفت اينجا ديگه كجاست كه ما رو آوردي من گفتم اينجا قبرستان كهنه است فضاي آنجا تقريباً شبيه مكانهايي بود كه باستانشناسان به اكتشاف مي پردازند تنها تفاوتش اين بود كه سقف داشت و هيچ سيم كشي برق وجود نداشت و روشنايي اندك آن نميدانم از كجا بود همينطور پشت سرهم راه مي رفتيم ، خواهرم گفت اگر اينجا قبرستان است پس قبرها كجا هستند من بدون هيچ اطلاع قبلي گفتم قبرها توي ديوارند سنگ قبرها رو نمي بيني سنگ قبرها اندازه كاغذ A5 بودن كه روي آنها نوشته هايي وجود داشت كه معني آن را نفهميدم و بعد از خواب بيدار بيدار شدم ديدم ساعت 5/4 صبحه اين مطلب را هم خدمتتان عرض كنم كه از همينم دو شب پيش هم اوضاع روحي مناسبي نيز نداشتم با تشكر ابذل توجهتان ۱۸- مبلغی را که( علاوه بر ۵۰۰۰ تومان )در صورت درمان و یا رفع مشکل به فقرا و نیازمندان پرداخت خواهم كرد 4000 تومان

 98. مهدی Says:

  سلام.خواب دیدم که پدر بزرگم که قبلاً مرده را به قبریتان برای کفن دفن بردیم. به نظرم زنده آمد. به مرده شور گفتم آن زنده است . او نگاهی کرد و دستش را در دهان وی کرد و او را خفه نمود . تعبیر خواب من چیست؟

 99. عرفان Says:

  سلام.
  خواب ديدم در جاده اي رانندگي ميكردم كه تاريك بود و جاده پر از سگ بود.
  و من سگ ها را زير ميگرفتم. اما شگ ها پس از مردن تبديل به انسان ميشدند!
  تعبيرش چيست؟

 100. pooya Says:

  ۱- پويا
  خواسته ام تشخيص بيماري و رفع مشکلات با مادرم است
  2- شماره تماس: 02428
  -چگونه و از طريق چه کسي با سايت آشنا شديد؟ از طريق اينترنت به طور اتفاقي هنگام جستجو در مورد هپاتيت
  ۳-تا چه حد مطالب سايت را در باره مشکل خود مطالعه کردید . بخش تشخيص بيماري هپاتيت را مطالعه كردم، پيش بيني هاي جدي در مورد آينده اقتصادي، درمان بيماريها (تا حدي)
  ؟۴- نام پدر: محمد….ا (نمي خواهم نام او در سايت نمايش داده شود)
  ۵- نام مادر: شهرب…و (نمي خواهم نام او در سايت نمايش داده شود)
  ۶- سن شما و نام شهري که هم اکنون زندگي مي کنيد ؟23 و
  ۷- وزن (به کيلو گرم ) : 53كيلو
  ۸- قد ( سانتي متر) :173 سانت
  ۹- جثه و هيکل (لاغر ، متوسط ، چاق …) : لاغر
  ۱۰- رنگ چشم (مشکي ، آبي ، سبز ، قهوه اي و … غيره) :قهوه اي
  ۱۱- رنگ پوست (سبزه ، سفيد ، سياه ، زرد و … غيره ) :سبزه
  ۱۲- شکل بيني يا دماغ (تيز ، پهن ، بلند و … غيره ) :صاف و كشيده (قبلا عقابي شكل بوده و عمل انحراف بيني انجام دادم .
  ۱۳- شکل صورت ( گرد ، باريک ، کشيده ، لاغر ، گوشتي و … غيره ) :كشيده و لاغر
  ۱۴- رنگ موها ( مشکي ، بور ، قهوه اي و … غيره ) :مشكي
  ۱۵- شکل و حالت موها ( کوتاه ، بلند ، بافته و … غيره):كوتاه
  ۱۶- علامت مشخص کننده در صورت يا بدن ( مثلاخال بروي لب ، خال بروي گونه يا بدن ، بريدگي در صورت و.يا… غيره ) پيشاني بلند، برجستگي روي تنه آلت تناسلي كه از كودكي بوده، جاي برداشتن خال بزرگ طرف چپ بدن
  ۱۷- تشريح درخواست خويش (تشريح بيماري ، ازدواج ، تشريح رفع مشکلات و … غيره هر چه بيشتر اين قسمت را تشريح نماييد و در خصوص بيماران با سوابق مزمن ویا لاعلاج چون ایدز و هپاتیت وسرطانها و پوکی استخوان و…سوابق و کل مدارک درمانهاي گذشته و داروهائي را که در حال حاضر مصرف مي شود را ارسال نمايند)
  من با مادرم بسيار مشكل دارم. او فردي بسيار مذهبي است. از سال 83 كه من در دانشگاه در رشته اي غير از مهندسي قبول شدم، گويي مايه سرافكندگي وي شده ام. در اين مسايل مذهبي بين ما عاملي براي لج و لج بازي بدل شد. خودم را آدم موفقي در رشته تحصيلي ام نمي بينم. در حال حاضر من فوق ليسانس همان رشته را مي خوانم و دو برادر ديگرم در حال حاضر پيش ما نيستند و من تنها فرزند خانه هستم. با پدرم رابطه ام بسيار خوب است. او مرا بسيار حمايت مي كند و مرا به درس خواندن و طي مدارج عالي تشويق مي كند. رفتارهاي مادرم مرا در نگاه كردن برنامه هاي تلويزيون، نماز و قرآن خواندن مرا بسيار عصبي مي كند. خيلي دوست دارم كه رابطه ام را با مادرم خوب كنم. اما خيلي زود از كوره در مي روم و همه چيز بر سر پله اول بر ميگردد. دعوا ها و مرافه هايمان از سر غذا درست كردن شروع مي شود. با اينكه هم اكنون بازنشسته است اما باز هم غذا را درست درست نمي كند. اما در قرآن و نماز خواندن از هيچ كوشي دربغ ندارد. من آدم بسيار لاغري هستم و همين لاغري و نداشتن بنيه قوي مرا آزار مي دهد. رژيم هاي دكتر تغذيه ام را هم مادرم رعايت نمي كند . بخش هپاتيت را براي اين مطالعه نمودم چون در حال زدن واكسن هاي آن هستم و چون قبلا با يك نفر رابطه دهاني داشته ام و او نيز مشكوك بود براي زدن ان اقدام و اكنون براي ديدن نشانه هاي آن به سايت شما سر زدم. آدم سالمي هستم و رابطه جنسي ام بسيار بسيار محدود است. سابقه هيچ بيماري اي تا كنون نداشته ام. مي خواهم بدانم اين لاغري مفرط من از چيست؟ من يك برادر ديگر مثل خودم دارم كه او هم مثل من لاغر است. آيا من به بيماري لاعلاجي مبتلا هستم؟ جوابم را اگر زحمت نيست به اي ميل من بفرستيد.
  ۱۸- مبلغی را که در صورت درمان و یا رفع مشکل به فقرا و نیازمندان کمک خواهید داد اعلام کنید (این مبلغ غیر از ۵۰۰۰تومان اولیه است): ……… تومان (به علاوه ۵۰۰۰تومان اولیه برای فقط پاسخ گرفتن.)افراد ی که این مبلغ را ندارند اعلان کنند ولی اگر ببینیم درست نگفته اند هیچگاه پاسخی نمی گیرند.آنها هم که وافعا در فقرند وندارند فوق العاده معدودند و باید به آنها هم کمک شود.بنویسند که قادر به پرداخت کمک نیستیم.

  من در يك دانشگاه گران تحصيل مي كنم. تمام پول بازنشستگي پدرم هزينه خرج من مي شود. من خودم هم در خرج كردن بسيار محتاط هستم. يعني غرورم اجازه نمي دهد كه پدرم خرج تحصيل مرا بدهد و من انرا براي خود خرج كنم. من خودم هم كارهاي كامپيوتري انجام مي دهم و پولي كه هر از چند مدتي درمي‌ آورم براي خرج هاي دانشگاهم به پدرم مي دهم. در حال حاضر از خودم پولي ندارم. نمي دانم كه آيا اين 5000 تومان اوليه هم شامل فقرا مي شود يا نه؟ من خودم را فقير نمي دانم اما از خودم هم پولي ندارم كه بگويم از آن مايه مي گذارم. به سيستم شما هم اعتمادي ندارم. اما اينكه مي گوييد پول را براي فقير بدهيد و براي ما ندهيد اعتماد مي آورد. نمي دانم آن فقير را از كجا بايد پيدا كنم و آيا صدقه هم قبول است يا نه؟
  پاسخ:
  شما خودتان يك بار نامه را بخوانيد .ميزان توقع و درخواست خودتان و نيز ميزان تعهد خودرا
  از طبيب مورد اعتماد و روانشناس امين و با ويزيت خوب ديگر بهره ببريد

 101. pooya Says:

  من علاوه بر 5000 تومان 1000 تومان ديگر كمك مي كنم.

 102. pooya Says:

  من ازانچه هم اكنون داشتم مايه گذاشتم، اگر پول قرار است خرج شما نشود چه فرقي برايتان دارد كه ميزان آن چقدر است؟ اگر قيمت سوالم را مي دانستم كه از همان اول مي گفتم. پس به نظر مي آيد شما هستيد كه قيمت سوال ها را تعيين مي كنيد. شما از مردم عدد مي خواهيد و من هم يك عدد گفتم. اگر مي دانيد كه قيمت سوال هر كس چه قدر است، چرا خودتان قيمت نمي دهيد.؟
  آنجا كه گفتم به سيستم شما اعتماد ندارم، يه پولي كه وارد اين سيستم مي شود اعتمادي ندارم.
  پاسخ:
  ؟بايد راهنماي مارا در پر كردن مشخصات مي خوانديد.تا سوال تكراري نپرسيد
  اگر شما قصد درمان داريد؟؟ چه فرقي دارد؟ دركجا و چگونه ؟درمان شويد ؟مگر آن كه مال را بهتر از سلامت بدانيد كه مي دانيد .

  باز به كنايه و اشاره مي گوييم :شما بهتر است به كساني رجوع كنيد كه اعتماد داريد .اما شما ذاتا به همه شكاك و بدبين هستيد نه فقط به ما .در معامله هم ودر روابط انساني سخت و بي رحم و خودخواه .حتي با همان معدود زنان ؟؟كه ياد كرده ايد در دادن حقشان سخت و تند و…و لي بدانيد كه در هيچ جا عليرغم هزينه زياد ودادن وچوه ؟از داشته ونداشته درمان هم نخواهيد شد

 103. مریم Says:

  با عرض سلام. می خواستم بپرسم چرا جواب مرا نمی دهید؟ نذر قبلی را پرداخت کردم

 104. امیر Says:

  سلام
  من روی بدنم خیلی غده های چربی میاد برای رفع مشکل من چه کار کنم یک بار هم چند غده چربی را دکتر برداشته خواهشمند است مرا راهنمایی کنید ومن مبلغ5000هزارتومان به فقرا کمک می کنم

 105. زهرا Says:

  سلام ميخواستم بدونم پس كي پاسخ مي دهيد؟ آيا بايد اقدامي صورت گيرد؟
  خواهش ميكنم پاسخ دهيد؟

 106. adi Says:

  اگه ممکنه هرچه سریعتر آدرس وشماره شما رو توی بندرعباس یا هرجای دیگه بهم بدید .
  من نگران تصمیماتم هستم.
  نگران رفتارم هستم.
  خواهش میکنم.

  پاسخ :
  همانند دیگران در فرم ورود اطلاعات اولیه طرح موضوع کنید

 107. narmina Says:

  با سلام. من نارمینا 22 ساله از ارومیه هستم. راستش میخواستم یه موضویی رو با شما در میان بگذارم. من مدتی هست هرچی خواب میبینم بعد از یک مدتی تعبیر میشه. و خئاب های تکراری زیادی میبینم . من 1 ساله 1 خوابی تکراری میبینم. راستش من مدتی پسر دختر خاله ام رو دوست داشتم نه به قصد ازدواج. کلا ادم شوخی بود و من از اون شوخ بودنش خوشم مییومد. یه جورایی به دل میشست. الان 1 سالی هست نامزدن. دقیقا از همون 1 سال من این خوابو میبینم. البته اوایل تکراری بود اما الان رفته رفته صحنه های جدیدی بهش اضافه میشه. میبینم جشنه عروسی براش گرفتن و همه اماده اند اما من حتی لباس مجلسی هم تنم نیست بعد من میرم دنبال لباس میبینم 1 اتاقی پر از لباس های مختلف طوری که حتی فرصت انتخاب نیس. بعد میبینم 20 دقیقه مونده بیان اما من…. بعد اینا میان و من چون اماده نیستم میرم یه جایی قایم میشم تا کسی منو نبینه اما فقط پسر خالم منو میبینه و بهم میخنده. اینم بگم به قران اصلا بهش فک نمیکنم. اما حالا اوضاع فرق میکنه میبینم با هم نشستیم و صحبت میکنیم. چند شب پیش هم دیدم دستمو گرفته. اخه این خواب ها چه معنایی داره؟؟؟؟ ممنمون میشم بهم بگید و راستی بگید چرا خئاب های من تعبیر میشن؟؟؟ بازم ممنونم

 108. verroateZop Says:

  you have a wonderful site!

 109. maryam Says:

  خواب ديدم كه مادرم در حال شنا كردن در دريا است از خواهرم پرسيدم مامان كجا مي رود گفت مكه. در ادامه خواب ديدم كه مادرم از همان راه دريا برگشت و داشت براي من از مكه تعريف مي كرد. لطفا بگوييد تعبير خوابم چيست. ممنون مي شوم

 110. akam Says:

  با سلام
  خواب دیدم بر سر قبر پدر برزگم رفته بودم وقتی به اونجا رسیدم دیدم قبر سوراخ شده – داخلشو نگاه کردم پدرمو که اکنون در قید حیاته در درون قبر بود و بعدش اسکلت تقریبا سالم پدر بزرگمو که حدود 50 ساله فوت کرده رو دیدم البته فقط از کمر به بالا بود- اونو با کمک پدرم از خاک بیرون اوردم و به منزل بردم و همینکه می خواستم به بقیه فامیلامون اطلاع بدم از خواب پریدم – لطفا این خوابو تعبیر کنید- ممنون

 111. ساناز Says:

  خواب دیدم ک واسم خواستگاراومده خانواده ی پسر۲شخص معلول بودن ک یکیش سیدبود ومنوقسم داد ک اگه بااین پسرازدواج کردم خوشبخت نشدم بیام سرمقبرش تف کنم ازحیاط خونه ک بیرون امدم لشکرحضرت یوسفوباخودش دیدم ک لشکریاش واسم تعظیم کردن اول حضرت ناراحت شد ولی بعدش خندید.توروخداجوابموبدید

 112. علي Says:

  من خواب ديدم كه با دو خواهرم در نزديك يك دريا كه شبه اقيانوس است ايستاده ايم .من خواستم شنا كنم در وقت شنا نا گهان ماري بسيار دراز را در ٣٠متري خود ديدم آب هم خيلي تميز است به اندازه كه مار معلوم ميشود . ناگهان به سمت ما حمله كرد و ما هم فرار به سمت كوه كرديم . مار هم از پشت سر ما ميدويد . و تقريبا نزديك ما رسيده بود . و در اخير از دريا دور شديم و به كوه رسيديم .اما مار هم چنان از پشت سري ما ميدويد . فاصله اش حدود دو متر بود . لطف كنيد برايم پاسخ ارايه دهيد .. تشكر از شما . خداوند به شما پاداش نيكي بدهد

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s